logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Elastyczny czas emisji spotów Digital OOH w AMS

  PR 08.05.2024, przeczytano 369 razy
ilustracja


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/elastyczny-czas-emisji-spotow-digital-ooh-w-ams,404123,artykul.html

W kwietniu br. AMS zrealizował pierwszą kampanię z elastycznym czasem emisji spotów wideo. Reklama światłowodu od Orange trwa 15 sekund. To nowość na rynku Digital OOH, na którym dotychczas realizowano emisję tylko 10 sekundowych reklam.

Dzięki przejściu na elastyczny plan emisji i dopasowany do długości spotu tryb rozliczenia, reklamy mogą mieć dowolną długość, nawet do 60 sekund. Do tej pory spoty emitowane na nośnikach Digital Indoor w galeriach handlowych, Digital Citylightach na wiatach przystankowych czy Digital Cityscreenach trwały standardowo 10 sekund.

Elastyczny czas emisji spotów to szansa na stworzenie dłuższych, bardziej zaawansowanych i angażujących kreacji reklamowych. To także rozwój oferty i dopasowanie naszego medium – Digital OOH – do prowadzenia spójnej komunikacji reklamowej, w połączeniu z formatami online oraz telewizyjnymi – podkreśla Tomasz Muraszko, dyrektor działu marketingu operacyjnego i strategii oferty w AMS.

Jako pierwsza z nowej funkcjonalności oferowanej przez AMS skorzystała firma Orange Polska. Kampania dla Orange została zrealizowana we współpracy z domem mediowym Value Media.

Elastyczny czas emisji spotów to kolejna po formacie Digital Cityscreen z wideo i efektem 3D innowacyjna zmiana w ofercie AMS. W 2023 r. firma postawiła na rozwój formatów digitalowych oraz nowe rozwiązania, które jeszcze bardziej zwiększają elastyczność oferty: możliwość wykorzystania tzw. triggerów zmiany layoutu, Affinity Index czy dalsze wykorzystanie retargetingu. Spółka znacząco rozwinęła również system cyfrowej reklamy w galeriach handlowych, potwierdzając tym samym swoją pozycję niekwestionowanego lidera tego segmentu rynku Digital OOH. W ofercie AMS znajduje się 79 galerii handlowych, zlokalizowanych w 22 aglomeracjach i miastach, zamieszkanych przez 50 proc. populacji Polski.

Źródło: AMS

ams.com.pl

Dodatkowe informacje:

AMS oferuje dotarcie do odbiorców za pośrednictwem wszystkich kanałów Digital OOH – outdooru (cyfrowe Citylighty i Cityscreeny), indooru (galerie handlowe, bankomaty) i Video OOH (Traffic TV i Move TV). Według metodologii Gemiusa mierzony wskaźnikiem OTS miesięczny zasięg DOOH AMS wyniósł według testowej analizy 72,6 procent populacji Polski 7-75.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wrześniowa konferencja GrafConf w Toruniu
GrafConf powraca w tym roku z piątą edycją. Konferencja odbędzie się 7 września w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu, a jej program jest pełen inspirujących wystąpień, warsztatów i konsultacji z ekspertami.
Proevent świętuje ma 18 lat działalności
Udało nam się przez ten czas zrealizować setki eventów, które dla uczestników pozostają miłymi wspomnieniami, a dla nas i naszych klientów - sukcesami wartymi celebrowania. To nasza misja - tworzyć niezapomniane chwile i dostarczać profesjonalne usługi eventowe.
Influencer marketing rośnie i potrzebuje nowych standardów
W ubiegłym roku globalne wydatki na influencer marketing wyniosły blisko 35 mld dolarów[1], a prognozowane wzrosty najlepiej świadczą o rozwoju tego rynku. Niewątpliwie to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów, którego globalna wartość jeszcze w tym roku ma osiągnąć 24 mld dolarów[2]. Zgodnie ze światowym trendem polski rynek także notuje wzrosty rok...
Wejdź na wyższy poziom: olimpijska kampania Visa
Visa, Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich oraz Paralimpijskich, startuje z nową europejską kampanią, w której olimpijczyjcy i paralimpijczycy z Team Visa zachęcają do podążania za swoimi pasjami i osiągania sukcesów.
Joomp współpracuje z targami Promosyon Show
Jest nam niezmiernie miło poinformować o kontynuacji naszej współpracy z Promosyon Show, największymi w Turcji targami produktów promocyjnych i reklamy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764