logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Emanacje 2020: konkurs na plakat. Do wygrania zlecenie na projekty

   13.01.2020, przeczytano 305 razy
ilustracjastrzałka

Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach zaprasza do udziału w konkursie na projekt graficzny plakatu 8. Miedzynarodowego Festiwalu Muzyki EMANACJE 2020


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/emanacje-2020%3A-konkurs-na-plakat.-do-wygrania-zlecenie-na-projekty,385305,artykul.html

Konkurs ma charakter otwarty, jednoetapowy. Celem konkursu jest zaprojektowanie plakatu 8.Międzynarodowego Festiwalu Emanacje 2020, który odbędzie się w lipcu i sierpniu tego roku. Wybrany plakat będzie przeznaczony w szczególności do celów: promocyjnych, identyfikacyjnych oraz reprezentacyjnych.

Projekt musi zostać dostarczony do dnia 19 stycznia 2020. Plakat powinien nawiązywać do tradycji Międzynarodowego Festiwalu Emanacje oraz jego idei.

Przesłane prace zostaną ocenione przez Komisję Konkursową powołaną przez organizatora. Komisja konkursowa dokona wyboru najlepszego projektu z nadesłanych na konkurs, do dnia 20 stycznia 2020 roku.

Za projekt, który wybierze Komisja Konkursowa, przyznana zostanie nagroda w postaci rocznej umowy zlecenia na realizację projektów graficznych dla Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego. Umowa zlecenia dotyczyć będzie w szczególności opracowywania takich materiałów jak plakaty, programy, katalogi, grafiki www oraz social media wydarzeń koncertowych organizowanych przez ECMKP w Lusławicach. Nagroda stanowi gratyfikację za przekazanie wszelkich majątkowych praw autorskich do opracowanego projektu.

Źródło: Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na gadżety promocyjne dla Bydgoszczy
Miasto Bydgoszcz zaprasza do udziału w konkursie na projekt linii gadżetów promocyjnych Bydgoszczy. Na prace konkursowe czekamy do 28 lutego 2020 roku. Autor zwycięskiej koncepcji otrzyma nagrodę finansową.
VI edycja Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2019
Do 19 stycznia 2020 roku trwa nabór do Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2019 roku, którego pomysłodawcą był wybitny polski grafik Rosław Szaybo. Wyboru prac na wystawę oraz zwycięzców dokona Jury złożone z ekspertów z zakresu sztuk plastycznych i branży muzycznej. Wśród członków Jury znajdzie się między innymi ubiegłoroczny zwycięzca, jeden z najbardziej...
16 miast walczy o tytuł najładniej oświetlonego miasta w Polsce
Bydgoszcz, Radom, Zamość, a może Rzeszów? Kto wygra 11. edycję plebiscytu miast „Świeć się z Energą” na najpiękniejsze świąteczne iluminacje? Finałowe głosowanie trwa od 7 do 15 stycznia. Zwycięskie miasto otrzyma tytuł Świetlnej Stolicy Polski oraz dodatkowe nagrody od Grupy Energa.
Konkurs na plakat z agentem 007
W związku z 25. odsłoną przygód Jamesa Bonda EON Productions, Metro Goldwyn Mayer Studios Inc., Universal Pictures International oraz United Artists Releasing zapraszaja twórców do pozostawienia po sobie śladu w historii serii z Jamesem Bondem.
Konkurs na logo reaktora Maria
Narodowe Centrum Badań Jądrowych ogłasza konkurs na opracowanie projektu graficznego logo reaktora Maria. Przedmiotem Konkursu jest opracowanie projektu graficznego logo reaktora Maria – znaku identyfikacji obiektu, który będzie przeznaczony do popularyzacji oraz reklamy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764