logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Emanacje 2020: konkurs na plakat. Do wygrania zlecenie na projekty

   13.01.2020, przeczytano 687 razy
ilustracjastrzałka

Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach zaprasza do udziału w konkursie na projekt graficzny plakatu 8. Miedzynarodowego Festiwalu Muzyki EMANACJE 2020


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/emanacje-2020%3A-konkurs-na-plakat.-do-wygrania-zlecenie-na-projekty,385305,artykul.html

Konkurs ma charakter otwarty, jednoetapowy. Celem konkursu jest zaprojektowanie plakatu 8.Międzynarodowego Festiwalu Emanacje 2020, który odbędzie się w lipcu i sierpniu tego roku. Wybrany plakat będzie przeznaczony w szczególności do celów: promocyjnych, identyfikacyjnych oraz reprezentacyjnych.

Projekt musi zostać dostarczony do dnia 19 stycznia 2020. Plakat powinien nawiązywać do tradycji Międzynarodowego Festiwalu Emanacje oraz jego idei.

Przesłane prace zostaną ocenione przez Komisję Konkursową powołaną przez organizatora. Komisja konkursowa dokona wyboru najlepszego projektu z nadesłanych na konkurs, do dnia 20 stycznia 2020 roku.

Za projekt, który wybierze Komisja Konkursowa, przyznana zostanie nagroda w postaci rocznej umowy zlecenia na realizację projektów graficznych dla Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego. Umowa zlecenia dotyczyć będzie w szczególności opracowywania takich materiałów jak plakaty, programy, katalogi, grafiki www oraz social media wydarzeń koncertowych organizowanych przez ECMKP w Lusławicach. Nagroda stanowi gratyfikację za przekazanie wszelkich majątkowych praw autorskich do opracowanego projektu.

Źródło: Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Statuetki w miedzynarodowym konkursie Zoomart 2020 rozdane
Jury Festiwalu i Konkursu kalendarzy ZoomArt 2020 ogłosiło laureatów konkursu w różnych kategoriach.
Drukarka termotransferowa DTG Oki Pro9541WT A3+ zdobyła dwie nagrody
Niedawno wprowadzona przez firmę OKI Europe 5-kolorowa cyfrowa drukarka termotransferowa Pro9541WT zdobyła dwie nagrody branżowe. Drukarka otrzymała nagrodę Office Oscar magazynu OEN oraz nagrodę Editor's Choice Award czasopisma Print IT Reseller za innowacyjne funkcje i wartość, którymi może wzbogacić korzystające z niej firmy.
Firma Oppo objęła prowadzenie w ogólnoświatowym konkursie Semeval
Firma OPPO poinformowała o kolejnym ważnym osiągnięciu w dziedzinie badań nad sztuczną inteligencją. Podczas niedawno zakończonego międzynarodowego konkursu analizy semantycznej International Workshop on Semantic Evaluation (SemEval-2020), firma OPPO zajęła pierwsze miejsce w analizie nastrojów w tekście z mediów społecznościowych z kodem mieszanym, w połączeniu...
W marcu 2020 roku w Madrycie, podczas pierwszej edycji konkursu „CEO Roku” organizowanej przez organizację Club CEO, Miguel Ángel Rodríguez Caveda, Prezes Agencji 3AW w Hiszpanii oraz międzynarodowej sieci 3AW Network, wyróżniony został tytułem „Prezesa Roku”, m.in. w dowód uznania za swoje zasługi na rzecz międzynarodowej ekspansji. Polska agencja LoveBrands Relations do...
Prestiżowy, międzynarodowy serwis WARC, poświęcony komunikacji marketingowej, reklamie i ekonomii, opublikował wyniki dorocznego raportu najlepszych firm, marek i kampanii marketingowych na świecie w 2020 roku. Na siódmym miejscu w globalnym zestawieniu WARC Effective 100 uplasował się Starcom Polska.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764