logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

EMB Systems na Promo Show – technologie Brother & Happyjapan

  PR 08.02.2024, przeczytano 316 razy
ilustracjastrzałka

Firma EMB Systems na najbliższych targach PROMO SHOW pokaże w działaniu: japońskie hafciarki dla biznesu, drukarki do koszulek w technologii DTG oraz DTF, folie i kleje do DTF, termoprasy i wiele innych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/emb-systems-na-promo-show-%E2%80%93-technologie-brother-and-happyjapan,403043,artykul.html

Każdy klient na stoisku EMB Systems znajdzie idealne rozwiązanie dla swoich potrzeb biznesowych. Znakowanie, customizacja, personalizacja to silne trendy w usługach zdobienia odzieży reklamowej i pracowniczej. Wybór właściwego sprzętu jest kluczowy dla sprawnej realizacji zadań.

Jakie cechy sprawiają, że maszyny od EMB Systems są wyborem optymalnym? To będzie można sprawdzić na targach PROMO SHOW:

  • bardzo prosta obsługa i intuicyjny interfejs,
  • bardzo wytrzymała konstrukcja i zabezpieczenia przed nieumyślnym błędem użytkownika.

ilustracjastrzałka

Na japońskich markach można polegać.

Od 1990 roku zdobywamy doświadczenie i budujemy zaufanie klientów. Zapraszamy na prezentacje sprzętów, które zawsze dobieramy w odpowiedzi na realne potrzeby użytkownika. Starannie szkolimy w zakresie technologii hafciarskich, technologii nadruków bezpośrednich DTG (Direct To Garment) i DTF (Direct To Foil) dostarczając wszelkie akcesoria i dodatkowe materiały (nici, folie, flizeliny, kleje, atramenty…), zapewniając pełną opiekę serwisową. Z entuzjazmem wprowadzamy nowe innowacyjne technologie, aktualnie budujemy kompletną linię sprzętu DTF UV, warto być pierwszym na rynku! Zapraszamy codziennie do naszej siedziby w Warszawie, przy ul. Szczotkarskiej 25, a teraz szczególnie w ramach targów PROMO SHOW na nasze stoisko nr A2 w Hali 3 – podsumował zespół EMB Systems.

Źródło: EMB Systems

www.embsystems.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sylwia Kobus wzmacnia zespół Altavia Kamikaze + K2
Do agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączyła Sylwia Kobus, obejmując stanowisko Account Director. Ma prawie 20 lat doświadczenia w branży agencyjnej, ostatnio pracowała w agencji Bluecloud Interactive, także jako Account Director.
Podsumowanie Promo Show 2024: Relacje budują biznes
Ponad 270 wystawców, 600 brandów i blisko 9000 zwiedzających oraz niemal 1900 reprezentantów z ponad 30 krajów. 3 hale, setki artykułów promocyjnych, nowości, warsztaty, pokazy mediów oraz maszyn, premiery produktów oraz urządzeń. Tak w dwóch zdaniach można podsumować Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku PROMO SHOW.
Agencja Luckyyou rozbudowuje Business Development
Agencja LUCKYYOU rozbudowuje dział Business Development: do zespołu dołącza Łukasz Kuchna, dotąd Growth Lead w Automation House, Tomasz Dolczewski awansuje na stanowisko Business Development Managera.
24/7Communication, jedna z największych agencji komunikacji strategicznej w Polsce, dołączyła do Crisis Communications Network Europe (CCNE). Jest to sieć niezależnych, europejskich agencji komunikacyjnych i consultingowych, świadczących najwyższej jakości usługi i doradztwo w zakresie komunikacji kryzysowej.
Maybelline New York w kampanii od MullenLowe Warsaw
„Kliknij po efekt rozświetlenia” pod takim hasłem prowadzona jest kampania launchująca nową bazę rozświetlającą 4w1 Instant Perfector Glow marki Maybelline New York (L’Oréal Polska). Za warstwę kreatywną odpowiada agencja MullenLowe Warsaw.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764