logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Empik Reklama: Dedykowany serwis dla partnerów

  PR 26.10.2018, przeczytano 322 razy

Grupa Empik, jedna z największych w Polsce spółek branży retail oraz e-commerce, specjalizująca się w dystrybucji artykułów związanych z rozwijaniem pasji, kulturą, wiedzą i rozrywką, rozszerza swoją ofertę B2B. Właśnie uruchomiono dedykowaną stronę Empik Reklama, dzięki której partnerzy biznesowi dowiedzą się, jak jeszcze łatwiej mogą dotrzeć ze swoją ofertą do szerokiego grona klientów. Współpraca zakłada działania w kanałach online i offline.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/empik-reklama%3A-dedykowany-serwis-dla-partnerow,379894,artykul.html

Stacjonarne salony Empiku odwiedza rocznie ok. 90 mln osób, natomiast sklep internetowy Empik.com rejestruje nawet do 17 mln sesji miesięcznie.  Tak szerokie dotarcie do klientów oraz dodatkowe możliwości targetowania promocji powodują, że działania marketingowe z wykorzystaniem kanałów Empik przynoszą wymierne rezultaty. Ofertę firmy dodatkowo wyróżniają jej klienci, którzy odwiedzają salony stacjonarne oraz platformę z jasno sprecyzowanym zamiarem zakupów, a nie jedynie z chęcią oglądania artykułów.

W salonie, online oraz mobile

Empik jako jedna z nielicznych firm na rynku daje swoim klientom komercyjnym możliwość promocji omnichannelowej – zarówno w 250 salonach stacjonarnych, w sklepie internetowym, jak i w aplikacjach mobilnych. Do dyspozycji pozostaje 16 kategorii produktowych dostępnych w Empik.com, a także usługi oferowane przez Empikfoto.pl oraz EmpikGO. Co ważne, firma we współpracy z kontrahentami stawia na elastyczność – działania reklamowe prowadzone są według indywidualnych ustaleń oraz realnych potrzeb klienta.

Oferta promocyjna Empik skierowana jest głównie do domów mediowych i agencji reklamowych, które często poszukują nowych oraz nietypowych kanałów komunikacji dla swoich klientów. Wśród dotychczasowych klientów znaleźli się m.in.: Mastercard, T-Mobile, czy Bank Millennium.

Źródło: Grupa Empik

www.empik.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wydatki reklamowe w wybranych branżach w lutym 2019
Instytut Monitorowania Mediów zbadał wydatki reklamowe w lutym 2019 roku w wybranych branżach: farmaceutycznej, handlowej, finansowej, telekomunikacyjnej i motoryzacyjnej. W tym miesiącu w zestawieniu po raz pierwszy pojawiło się Ministerstwo Finansów. Ogłoszenie społeczne dotyczące e-PIT według stawek cennikowych kosztowałoby ponad 5,5 mln zł.
Nowa ramówka Onetu: do bogatej oferty wideo dołącza audio
Onet mocnym akcentem rozpoczyna wiosnę. Nowa ramówka, z wyjątkowymi nowościami oraz docenianymi przez widzów programami, umacnia pozycję wydawcy jako lidera na rynku wideo. Onet ogłasza także wejście w nowy segment i jako pierwsze medium w Polsce prezentuje ramówkę audio w Internecie, a w niej dziesięć autorskich podcastów.
Zestawienie Youtube Ads Leaderboard za luty 2019 r.
W lutym użytkownicy YouTube przede wszystkim starali się pokonać mały głód. Pierwsze i czwarte miejsce zestawienia zajęły bowiem reklamy Danio, z udziałem sympatycznego stworka symbolizującego niewielki apetyt. Na drugiej pozycji zobaczymy wideo ING Banku Śląskiego z ciekawym ujęciem powodu, dla którego należy oszczędzać. Na podium znalazł się także film...
Facebook stoi przed dochodzeniem kryminalnym w sprawie partnerstwa w zakresie przetwarzania danych.
Lidl na czele rankingu marek w telewizji
W 2018 roku najaktywniejszą marką w telewizji był Lidl, który zaliczył spory, 21% wzrost zakupu GRP w porównaniu z rokiem ubiegłym. Na trzech kolejnych pozycjach uplasowały się Plus, Orange oraz T-Mobile i to właśnie branża telekomunikacyjna wygenerowała największy, bo aż 44%, udział w zestawieniu TOP10 – wynika z analizy domu mediowego Codemedia.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764