logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Empik z ofertą marketingową dla biznesu

  PR 01.07.2019, przeczytano 360 razy
ilustracjastrzałka

Empik to nie tylko sprzedaż i dystrybucja, ale również wielokanałowa platforma medialna o ogromnych zasięgach. Sklep internetowy Empiku osiąga blisko 17 mln wizyt miesięcznie, stacjonarne salony odwiedza rocznie ok. 90 mln osób, a liczba dostępnych produktów na platformie on-line przekracza 2 miliony. Tak szerokie dotarcie oraz systematycznie powiększająca się oferta produktowa stanowią punkt wyjścia do stworzenia oferty marketingowej skierowanej do partnerów B2B.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/empik-z-oferta-marketingowa-dla-biznesu,383080,artykul.html

– Empik jako jedna z nielicznych firm na rynku daje swoim partnerom komercyjnym możliwość promocji omnichannelowej – zarówno w salonach, w sklepie internetowym, jak i w aplikacjach mobilnych – mówi Anna Nowacka, odpowiedzialna za rozwój oferty dla partnerów Empiku – we współpracy z kontrahentami stawiamy na elastyczność i dostosowanie oferty do potrzeb partnera.

Oferta promocyjna Empik skierowana jest przede wszystkim do firm FMCG oraz domów mediowych i agencji reklamowych, które często poszukują nowych kanałów dotarcia do konsumentów. Wśród dotychczasowych klientów znaleźli się m.in.: Mastercard, T-Mobile, czy Bank Millennium.

Reklama w salonie

Salony Empik odwiedza miesięcznie nawet 14 mln klientów. Chcąc wykorzystać potencjał ruchu i dotarcie B2C, firma proponuje swoim partnerom zróżnicowane formy reklamy na terenie stacjonarnych sklepów. Wśród propozycji znajdują się m.in. standardowe i customizowane materiały POS, samplingi, spoty radiowe oraz nadruki na paragonach.

Kampanie online

Empik należy do grona najszybciej rozwijających się sklepów internetowych, plasuje się w TOP3 polskiego e-commerce, rejestrując miesięcznie do 17 milionów sesji. Stanowi to duży potencjał marketingowy w postaci na przykład kampanii banerowej – dostosowanej do potrzeb partnera, również w formie reklamy kontekstowej. Ponadto, Grupa Empik oferuje swoim partnerom mailingi do użytkowników programu Mój Empik, klientów Empik.com oraz Empik Foto.

Źródło: Empik S.A.

www.empik.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Biuro Reklamy TVP ogłasza zasady sprzedaży na 2020 rok
Biuro Reklamy TVP ogłosiło zasady sprzedaży na 2020 rok. W ofercie znalazło się pięć nowych produktów. Telewizja Polska kontynuuje system jawnych stawek, uelastycznia ofertę w zakresie stacji tematycznych jednocześnie dokonując korekt cen produktów.
Konferencja PAP: wiarygodność, personalizacja oraz innowacje – to przyszłość mediów
Przyszłością mediów są zawsze ludzie, ale wspomagani nowoczesnymi technologiami – powiedział minister cyfryzacji Marek Zagórski podczas II edycji konferencji „Media Przyszłości”, zorganizowanej w Warszawie 4 grudnia przez Polską Agencję Prasową przy współpracy z międzynarodowymi ekspertami.
Jak co roku zespoły sprzedaży działające w Grupie Agora zdobyły wysokie noty od klientów reklamowych w raporcie „Biura Reklamy 2019". W badaniu przygotowanym dla „Media Marketing Polska” zespół AMS otrzymał nagrodę Biura Reklamy OOH Roku, a wyróżnienia trafiły do handlowców z „Gazety Wyborczej” i Tandem Media.
Pierwsi dziennikarze firmowi w Polsce
Tytuł dziennikarza prasowego oraz legitymacje prasowe przyznał swoim pracownikom koncern farmaceutyczny Gedeon Richter Polska, wydawca magazynu firmowego „Richter Life”. Otrzymali je członkowie zespołu redakcyjnego, którzy tworzą magazyn dla pracowników ukazujący się od ponad 8 lat.
Świąteczny numer „Książek. Magazynu do czytania” z nowym logotypem i szatą graficzną
Najlepsza książka roku? Najciekawszy komiks? Najładniejsza okładka? W najnowszym wydaniu „Książek. Magazynu do czytania" redakcja prezentuje listę 10 najlepszych tytułów wydanych w 2019 roku, światowe gwiazdy literatury opowiadają o genialnych tegorocznych premierach, a polscy pisarze podpowiadają, co podarować tym, którzy czytają nie tylko od święta....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764