logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Endless kontynuuje rozbudowę zespołu kreatywnego

  PR 03.07.2024, przeczytano 458 razy
ilustracja

Zespół kreatywny agencji Endless zyskał kolejnego specjalistę. Do teamu Franka Toeplitza i Tytusa Klepacza dołączył Tomasz Wolnik obejmując stanowisko Senior Art Directora.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/endless-kontynuuje-rozbudowe-zespolu-kreatywnego,404872,artykul.html

Wolnik z branżą kreatywną związany jest od ponad dwudziestu lat. Karierę zawodową rozpoczął w 2003 roku jako Junior Art Director w B&J. Doświadczenie zdobywał m.in. w takich agencjach jak DDB, gdzie współtworzył najsłynniejsze kampanie PKO BP - "Szymon na krańcu świata" i „Organizm” – nagradzane w konkursie KTR, a także w agencjach PublicisIsobar, czy Warszawa - gdzie jako Creative Director zarządzał pracą całego zespołu kreacji.

Ponadto pracował przy projektach dla takich marek jak Żabka, Pandora, LOT, Woda Żywiec Zdrój, Warka, Veroni, Hipp, Schneider, ULC, MK Cafe czy MotoRide.

Aktualnie wspiera zespół kreatywny Endless prowadzony przez Franka Toeplitza oraz Tytusa Klepacza, współtworząc m.in. ogólnopolską kampanię 360 dla jednego z największych w Polsce operatorów telewizji kablowej – marki Vectra, a także pracując dla innych Klientów Endless oraz realizując materiały przetargowe w procesach New Business.

Wielokrotnie podkreślaliśmy, że mamy ambicję stworzenia naprawdę silnego i doświadczonego działu kreacji, który będzie się wyróżniał na rynku. Tomek ma ogromny talent i równie duże doświadczenie, a do tego nieskończone pokłady entuzjazmu i pozytywnej energii. Potrafi wszystko, a mimo to często mówi, że właśnie nauczył się czegoś nowego. Na problemy szybko znajduje rozwiązania i dosłownie zawsze można na niego liczyć. Lista osób, o których mógłbym powiedzieć to samo jest krótka, dlatego jestem bardzo dumny, że dziś pracujemy razem – komentuje Franek Toeplitz współzałożyciel Endless, który zarządza działem kreacji wspólnie z Tytusem Klepaczem.

Źródło: Endless

weareendless.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Awanse w OneMulti
Agencja PR OneMulti wraz z początkiem lipca dokonała wzmocnienia swojego zespołu i awansowała na stanowiska account executive swoich dwóch pracowników – Magdalenę Anisiewicz i Janusza Kotońskiego. Zmiany kadrowe odzwierciedlają strategię firmy skupioną na rozwoju kadr i podnoszeniu jakości usług.
Beata Nowalska poprowadzi marketing Empik Go i Virtualo
Beata Nowalska objęła stanowisko Digital Content Marketing Director w Grupie Empik. Na tym miejscu zastąpiła Jakuba Ambrożewskiego, który pokieruje analogicznym działem w spółce Going (Grupa Empik).
Zmiany w zespole Client Engagement agencji VML
Urszula Zielińska awansowała w strukturach Client Engagement agencji VML. Do zespołu VML dołączył także Bartosz Teresiak. 
VerdeAgency z transferami do działu obsługi klienta, strategii i kreacji
VerdeAgency, agencja założona z początkiem czerwca przez Piotra Potorskiego, Jerzego Przeździeckiego i Jarosława Króla mocno rozbudowuje swoje struktury.
Ewa Traczyk obejmuje stanowisko w OBTK
Do zespołu social media agencji OBTK dołączyła Ewa Traczyk, obejmując stanowisko Senior Social Media Executive. Ewa specjalizuje się w dziedzinie social mediów, digital marketingu oraz public relations. Wnosi ze sobą wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów dla marek z różnych branż.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764