logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Endutex na targach Film-Video-Foto: Relacja

  PR 11.04.2016, przeczytano 558 razy
ilustracjastrzałka

W dniach 7-9 kwietnia w Hali Expo Łódź, Endutex wystawiał się po raz pierwszy na targach Film-Video-Foto. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego udziału w tej imprezie i i frekwencji wśród zwiedzających.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/endutex-na-targach-film-video-foto%3A-relacja,28125,artykul.html

Na naszym stoisku promowaliśmy tekstylia portugalskiej produkcji Endutex na rollupy, ścianki wystawiennicze, tła fotograficzne, scenografie, dekoracje i reprodukcje - do zadruków do 500 cm szerokości.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się materiały ekologiczne, w tym na podświetlenia i light boxy - materiały TERRA LIGHT 200 FR i TERRA PREMIUM 160 FR, a także nasza dzianina "black back" na reklamy i dekoracje tkaninowe - BW SUB 180 (220) FR.

Odwiedzający nasze stoisko zapoznawali się z naszą bogatą ofertą materiałów do zabudowy studiów telewizyjnych i fotograficznych, drukowanych nośników reklamy, reprodukcji artystycznych, galerii i scenografii.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i - do zobaczenia - na kolejnych targach!

Źródło: Endutex

www.endutex.pl


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: endutex2015

(Paulina Koźbiał)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Oranżada Hellena z nową kampanią świąteczną
Marka Oranżada Hellena ponawia zakrojoną na szeroką skalę świąteczną kampanię reklamową. Mając na uwadze synergię działań sprzedażowo-wizerunkowych, równolegle będzie realizowała aktywności w telewizji, Internecie, prasie handlowej, działania public relations i w punktach sprzedaży. Tegoroczna akcja startuje 16 listopada i potrwa do 27 grudnia.
Mega ceny na oczkarki do banerów - jeszcze łatwiejsza obróbka prac
Proces stworzenia banneru reklamowego to nie tylko wydruk, ale także obróbka i wykończenie materiałów reklamowych. Jednym z takich niezbędnych narzędzi są oczkarki do banerów i plandek, których Via Color Pegasus posiada w swojej ofercie dwa rodzaje.
Liferay tworzy oprogramowanie, które pomaga firmom w zarządzaniu stronami internetowymi w wersji stacjonarnej oraz mobilnej. Nowa platforma DXP 7.3. umożliwia digitalizację operacji biznesowych z wykorzystaniem nowych, zaawansowanych funkcji, przy mniejszych nakładach czasu.
19 Południk z kampanią dla Domu Aniołów Stróżów
„Moc Aniołów ma swoje granice” – pod takim hasłem ruszyła kampania fundraisingowa Domu Aniołów Stróżów. Jej koncepcję pro publico bono opracowała agencja 19 Południk.
Agencja Formup odpowiedzialna za globalną promocję gry od 11 bit studios
Agencja FormUp będzie odpowiedzialna za promocję wydanej przez 11 bit studios gry Moonlighter. Znana do tej pory z konsoli i PC produkcja zadebiutowała na platformie iOS i od wczoraj jest dostępna w App Store.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764