logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Endutex na targach Film-Video-Foto: Relacja

  PR 11.04.2016, przeczytano 758 razy
ilustracjastrzałka

W dniach 7-9 kwietnia w Hali Expo Łódź, Endutex wystawiał się po raz pierwszy na targach Film-Video-Foto. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego udziału w tej imprezie i i frekwencji wśród zwiedzających.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/endutex-na-targach-film-video-foto%3A-relacja,28125,artykul.html

Na naszym stoisku promowaliśmy tekstylia portugalskiej produkcji Endutex na rollupy, ścianki wystawiennicze, tła fotograficzne, scenografie, dekoracje i reprodukcje - do zadruków do 500 cm szerokości.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się materiały ekologiczne, w tym na podświetlenia i light boxy - materiały TERRA LIGHT 200 FR i TERRA PREMIUM 160 FR, a także nasza dzianina "black back" na reklamy i dekoracje tkaninowe - BW SUB 180 (220) FR.

Odwiedzający nasze stoisko zapoznawali się z naszą bogatą ofertą materiałów do zabudowy studiów telewizyjnych i fotograficznych, drukowanych nośników reklamy, reprodukcji artystycznych, galerii i scenografii.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i - do zobaczenia - na kolejnych targach!

Źródło: Endutex

www.endutex.pl


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: endutex2015

(Paulina Koźbiał)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Druga odsłona kampanii Lego Dziewczynki mogą wszystko
Wystartowała druga odsłona kampanii LEGO Dziewczynki mogą wszystko, przełamująca wyobrażenia na temat zdolności, pasji i możliwości stereotypowo warunkowanych płcią. LEGO inspiruje do tworzenia świata, w którym dzieci mogą bez przeszkód rozwijać swój potencjał. Kampanię wspiera podróżniczka i dziennikarka Martyna Wojciechowska. Koncept kreatywny...
Sec Newgate CEE buduje markę korporacyjną Perrigo Poland
Amerykańskie Perrigo jest największym graczem OTC w Stanach Zjednoczonych, pod względem przychodów znajduje się także w pierwszej dziesiątce firm OTC w Europie. Firma weszła na polski rynek w 2015 r. a jej produkty można kupić poprzez apteki, mass market i sprzedaż internetową. Perrigo starannie budowała swoje portfolio poprzez przejęcie firmy Omega Pharma, a następnie...
Marcin Dorociński zachęca do udziału w loterii „Moc Wygrywania”
Santander Bank Polska ruszył z nową kampanią z udziałem ambasadora marki Marcina Dorocińskiego. Nowy spot promuje loterię dla klientów banku, w której łączna pula nagród to aż 1,5 mln zł.
Rusza kampania (Bez)cenne bezpieczeństwo Polskiego Związku Pracodawców Ochrona
Polski Związek Pracodawców Ochrona rozpoczyna kampanię informacyjno-edukacyjną (Bez)cenne bezpieczeństwo. Ma ona na celu dotarcie do sektora ochrony osób i mienia oraz jego klientów z informacją o zachodzących zmianach rynkowych, a szczególnie dotyczących kwestii rosnących kosztów prowadzonej działalności i cen za oferowane usługi ochrony....
Agencja WebTalk, oferująca działania full service digital, drogą wygranego przetargu pozyskała nowego klienta z segmentu FMCG. WebTalk odpowiada za stałą obsługę komunikacji marki Grycan w mediach społecznościowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764