logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Endutex na targach Film-Video-Foto: Relacja

  PR 11.04.2016, przeczytano 910 razy
ilustracjastrzałka

W dniach 7-9 kwietnia w Hali Expo Łódź, Endutex wystawiał się po raz pierwszy na targach Film-Video-Foto. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego udziału w tej imprezie i i frekwencji wśród zwiedzających.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/endutex-na-targach-film-video-foto%3A-relacja,28125,artykul.html

Na naszym stoisku promowaliśmy tekstylia portugalskiej produkcji Endutex na rollupy, ścianki wystawiennicze, tła fotograficzne, scenografie, dekoracje i reprodukcje - do zadruków do 500 cm szerokości.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się materiały ekologiczne, w tym na podświetlenia i light boxy - materiały TERRA LIGHT 200 FR i TERRA PREMIUM 160 FR, a także nasza dzianina "black back" na reklamy i dekoracje tkaninowe - BW SUB 180 (220) FR.

Odwiedzający nasze stoisko zapoznawali się z naszą bogatą ofertą materiałów do zabudowy studiów telewizyjnych i fotograficznych, drukowanych nośników reklamy, reprodukcji artystycznych, galerii i scenografii.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i - do zobaczenia - na kolejnych targach!

Źródło: Endutex

www.endutex.pl


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: endutex2015

(Paulina Koźbiał)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Magnum inspiruje przyjemnością
Magnum i Żabka otwierają Polaków na doznawanie przyjemności, szukając optymistycznej strony naszej codzienności i zmieniając polskie przysłowia na pozytywnie brzmiące - bo przyjemność pomaga spojrzeć na świat w pozytywnym świetle.
Bycie sobą w kampanii dentsu z okazji Pride Month
Z okazji Pride Month, dentsu Polska wraz z Klientami i Partnerami startuje z kampanią "dentsu & friends”. Zabierając wspólny głos pod hasłem „Bycie sobą nigdy nie będzie przereklamowane”. Inicjatywa ma na celu promowanie różnorodności i wsparcie społeczności LGBTQIA+ w wymiarze sojuszniczym. Partnerami kampanii są Mastercard, Gazeta Wyborcza,...
Obiektyw Voigtlander Nokton 75 mm f/1,5 do Canon RF
Voigtlander Nokton 75 mm f/1,5 to wysokiej klasy manualny obiektyw, którego domeną jest fotografia portretowa i reportażowa. Wysoką jakość oraz niepowtarzalny charakter obrazowania docenią wszyscy fotografowie i filmowcy poszukujący jasnego, krótkiego teleobiektywu, który poza kompletem soczewek zaoferuje im także swoją duszę. Obiektyw zoptymalizowany do...
Marka Oxford rusza z akcją „Ambasadorzy Oxford” w ramach której zaprosi 200 mikroinfluencerów do prezentacji swoich nowych produktów szkolnych. Projekt przygotowała agencja On Board Think Kong.
Niantic Studio stawia na rzeczywistość rozszerzoną
Podczas targów Augmented World Expo firma Niantic zaprezentował nową, bezpłatną internetową platformę wizualną, Niantic Studio, która umożliwia programistom, twórcom i markom szybkie tworzenie w pełni immersyjnych doświadczeń XR, wykorzystując wszechobecny dostęp do sieci na praktycznie każdym urządzeniu. Firma Niantic udostępniła...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764