logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Energa ma nowego ambasadora - to zapaśnik Gevorg Sahakyan

  PR 03.04.2020, przeczytano 287 razy
ilustracjastrzałka

Niezwykle utalentowany, ale też twardy psychicznie, z charakterem i osobowością. Mowa o zapaśniku z klubu GKS Cartusia. To Gevorg Sahakyan, który przyjechał do Polski z Armenii ponad 5 lat temu. Tu mieszka i trenuje, otrzymał też polskie obywatelstwo. Od niedawna jest także ambasadorem sportu Grupy Energa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/energa-ma-nowego-ambasadora---to-zapasnik-gevorg-sahakyan,386411,artykul.html

Przygoda Gevorga z zapasami zaczęła się, kiedy miał 5 lat. Sahakyan kontynuuje rodzinną tradycję – zapasy trenował też jego ojciec. Dziś 30-letni Gevorg ma spory dorobek, jeśli chodzi o osiągnięcia sportowe. Jest brązowym medalistą mistrzostw świata i srebrnym medalistą mistrzostw Europy.

Trener i koledzy z klubu mówią o nim bez zawahania – ma wszystko to, czego potrzebuje zapaśnik. A przede wszystkim chęć do treningów i rozwoju.

– Trzeba ciężko pracować, nie poddawać się. Warto też za wszelką cenę myśleć pozytywnie, doceniać to, co się ma. I wtedy wszystko będzie dobrze. Zarówno w sporcie, jak i w życiu – mówi Sahakyan.

W marcu Gevorg Sahakyan miał wziąć udział w eliminacjach do tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Z powodu koronawirusa i przełożenia na przyszly rok igrzysk, eliminacje zostały odwołane.

Źródło: Grupa ENERGA

www.energa.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Węc PR nagrała swój Hot16challenge2
Akcja hot16challenge2 cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów.  W społeczną inicjatywę zaangażowali się celebryci i politycy, a nawet znane brandy. Nominacje dotarły również do branży kreatywnej. Specjaliści z agencji WĘC PR podjęli rękawicę i zarapowali, by wesprzeć medyków w walce z koronawirusem.
Kampania społeczna marki Ambition
Czas izolacji, ograniczenie kontaktów z bliskimi, niepewna przyszłość to nowa rzeczywistość, z którą w ostatnich miesiącach przyszło nam się zmierzyć. Wszechobecne zakazy bezpośrednio przemodelowały nasz dotychczasowy sposób życia, jednak to, co naprawdę ważne powinno pozostać niezmienne. Marka Ambition, w swojej nowej kampanii zachęca odbiorców do podtrzymania wiary w...
Nowe przenośne projektory LCD Panasonic
Firma Panasonic ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek dwóch ekonomicznych serii projektorów LCD, które wyróżniają się niewiarygodnie długim cyklem eksploatacji przy jej jednoczesnym niskim całkowitym koszcie. Główne zalety produktów to wysoka jakość i duży kontrast wyświetlanych obrazów. Nowe serie, które doskonale nadają się...
Aplikacje Photo Gallery i AiFoto debiutują w nowych wersjach. Producent gruntownie przemodelował interfejs i dodał szereg nowych funkcji. Mają one sprawić, że organizacja, przeglądanie i udostępnianie zdjęć będą prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited jest odpowiedzialna za stworzenie strategii komunikacji firmy, doradztwo komunikacyjne, zarządzanie relacjami z mediami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764