logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Energizer z Plej w globalnej kampanii na 36 rynkach

  PR 25.11.2021, przeczytano 677 razy
ilustracjastrzałka

Tegoroczna zimowa globalna kampania Energizer to szansa na zdobycie maskotek z filmu Sing 2 według jednego z mechanizmów promocji: loterii albo instant win (zależnie od rynku). Plej odpowiada za komunikację kampanii oraz global digital amplification, czyli przełożenie globalnego key visuala na formaty socialmediowe na 36 rynkach, 28 regionalnych landing page’y oraz prowadzenie kampanii w Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/energizer-z-plej-w-globalnej-kampanii-na-36-rynkach,393890,artykul.html

Agencja Plej stworzyła digitalowe formaty reklamowe do globalnej komunikacji zimowych promocji marki w Europie (Francja, Dania, Finlandia, Norwegia, Szwecja, Niemcy, Polska, Włochy, Portugalia, Belgia, Luksemburg, Hiszpania, Czechy, Węgry, Irlandia, Grecja, Słowacja, UK, Rosja czy Szwajcaria), Afryce (RPA, Egipt), Ameryce Środkowej i Południowej (Meksyk, Chile, Argentyna), Azji (Filipiny, Malezja, Singapur, Izrael, Indonezja, Korea Południowa, Tajwan, Hong Kong, Tajlandia),  Australii i Nowej Zelandii. Po stronie agencji m.in. kreacje na potrzeby komunikacji w social mediach oraz przygotowanie 28 regionalnych landing page’y kampanii.

Promocje wystartowały w październiku i potrwają do końca stycznia. W Polsce akcja już trwa. Kupując dowolny produkt Energizer i rejestrując zakup na stronie kampanii, czyli www.energizerpromo.com, otrzymuje się nagrodę – maskotkę z filmu Sing 2. Promocja trwa do wyczerpania zapasu pluszaków.

To kolejna globalna współpraca Plej i Energizer. Wiosną tego roku agencja wspierała letnią kampanię na 15 rynkach, a jesienią ubiegłego roku odpowiadała za digital implication globalnej promocji Energizer, czyli za adaptację promocji we wszystkich kanałach komunikacji w digitalu na 44 rynkach na 3 kontynentach. Komunikacja obejmowała social media oraz przygotowane przez Plej landing page’e. W 2018 roku Plej powierzono adaptację kreacji promocyjnych kampanii globalnej z 20th Century Fox w social mediach w 20 krajach na 3 kontynentach, a w 2019 roku agencja przygotowała koncept letniej loterii dla Energizer we Francji oraz odpowiadała za koncept kreatywny kampanii digital dla międzynarodowej promocji Energizer z Booking.com.

– Sing 2 to globalny hit kinowy, który z pewnością trafi w gusta wielu rodzin na całym świecie. Dlatego w tym sezonie zdecydowaliśmy się na współpracę z Universal Studio i ogólnoświatową promocję, w której można zdobyć pluszaki z tej właśnie produkcji. Energizer już od ponad 10 lat konsekwentnie stawia na inteligentne promocje, w których, aby podziękować za wybór naszej marki, oferujemy konsumentom atrakcyjny prezent. W 2016 roku organizowaliśmy już promocję z maskotkami z filmu i zainteresowanie klientów oraz pozytywny feedback wobec promocji przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Mamy nadzieję, że tym razem zimowa kampania także podbije ich serca  – przekonuje Dariusz Płaza, Promotions Manager, Global Marketing Activation, Energizer Central Europe Sp. z o.o.

Źródło: Plej

www.plej.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Joomp na wydarzeniach branżowych w styczniu
Dopiero co zaczął się miesiąc, a Joomp już zdążył być obecny na trzech imprezach targowych w tym sezonie. Nie zwalniamy tempa i cały czas promujemy portal Joomp podczas imprez branżowych.
Ikea ogłasza współpracę ze znaną fotografką Annie Leibovitz
Grupa Ingka, największy franczyzobiorca IKEA, opublikowała niedawno roczny raport „IKEA. Życie w domu 2022”. Z badania przeprowadzonego wśród ponad 37 000 osób w 37 krajach wynika, że prawie połowa ludzi na świecie (48%, w Polsce 37%) ma wrażenie, że obraz kreowany przez media nie odzwierciedla realiów ich życia w domu.
Nowość w ofercie Integart – ekologiczne płyty Swedboard® na targach RemaDays 2023
W dniach 1-3 lutego zapraszamy na nasze stoisko F3.22 w hali F Ptak Warsaw Expo, gdzie podczas targów RemaDays 2023 zaprezentujemy nowości w naszym portfolio – kreatywne płyty do konstrukcji 3D o unikalnej strukturze. Materiał, z którego wykonano płyty to najlepsza na rynku sztywna tektura posiadająca certyfikat FSC,...
Rusza nowa kampania Live from PS5
Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować o starcie nowej kampanii Live from PS5, zainspirowanej najlepszymi grami dostępnymi na PlayStation 5.
PA1705UL od Sharp/Nec – laserowy projektor instalacyjny LCD  o wysokiej jasności i bezfiltrowej konstrukcji
Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje na ISE 2023 nową linię jasnych laserowych projektorów instalacyjnych LCD: NEC PA1705UL (o jasności 17000 lumenów) oraz NEC PA1405UL (z jasnością 14000 lumenów). To kompaktowe, superciche modele do wizualizacji na dużą skalę. Oprócz profesjonalnych możliwości instalacyjnych, nowe modele nie mają...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764