logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

enirocentrum.pl - nowy serwis dla reklamodawców Eniro Polska

   02.10.2011, przeczytano 12405 razy

Spółka Eniro Polska, właściciel marki Panorama Firm uruchomiła serwis enirocentrum.pl - miejsce stworzone z myślą o obecnych i potencjalnych klientach, w którym mają oni łatwiejszy dostęp do informacji na temat zakupionych reklam, możliwość ich edycji, opcję testowania, a także stały dostęp do najważniejszych informacji, ofert i promocji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/enirocentrum.pl---nowy-serwis-dla-reklamodawcow-eniro-polska,13645,artykul.html

Serwis przeznaczony jest dla klientów Panoramy Firm, oraz tych, którzy zastanawiają się nad inwestycją w reklamę internetową. Dostęp możliwy jest poprzez stronę enirocentrum.pl (należy podać login i hasło). Do serwisu można również przejść ze strony głównej panoramafirm.pl, wybierając ikonę „Moje konto” w prawym górnym, rogu strony.

Konto w enirocentrum.pl umożliwia dostęp do szeregu funkcjonalności, m.in. „wypróbuj reklamę”. Każdy zalogowany użytkownik Centrum Klienta może wybrać i wypróbować dowolną reklamę dostępną w aktualnej ofercie danego serwisu. Jeśli spełnia ona jego oczekiwania, należy kliknąć i wysłać zgłoszenie, że jest się zainteresowanym jej zakupem i publikacją. Konsultant Eniro Polska bezpośrednio skontaktuje się i zaprezentuje szczegóły.

Obsługa enirocentrum.pl opiera się na panelu, dzięki któremu klient może na bieżąco zarządzać swoimi reklamami, np. dokonać zmian w prezentowanej ofercie, dodać nowe zdjęcia w galerii, wprowadzić aktualne promocje, załączyć nowe cenniki, czy wpisać kluczowe frazy do wyszukiwania. Dzięki bezpośredniemu dostępowi ma również pewność, że jego reklama jest aktualna i zawiera wszystkie istotne informacje.

W Centrum Klienta znaleźć także można informacje dotyczące statusu zamówień, możliwości reklamowych w serwisach Eniro Polska - panoramafirm.pl, budownictwo.pl, panorama-lokalna.pl, - a także warunków zamawiania reklam i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Źródło: Eniro Polska

enirocentrum.pl

Dodatkowe informacje:

Eniro Polska obsługuje tysiące klientów rocznie. Firma, której podstawą działalności jest sprzedaż działa w całej Polsce i oferuje skuteczne narzędzia reklamowe dla firm. Bogate portfolio produktów i usług, szeroki zasięg działania oraz tak duża liczba klientów powodują, że firma stawia na wysoką jakość obsługi swoich klientów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom i potrzebom stworzyła tzw. Centrum Klienta Eniro.

Centrum Klienta Eniro to ważny element w budowaniu firmy nowoczesnej, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i użytkowników. To także ważny krok w kierunku umacniania wizerunku Eniro jako firmy dostarczającej najwyższej jakości produkty internetowe, które mają pomagać firmom w prowadzeniu biznesu.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rebranding: Publicumpr zmienia się w Opublikowani
Publicum PR Pracownia Dobrych Relacji jest obecna na rynku nieprzerwanie od 2010 roku. Dynamika i rozwój sprawiły, że w najbliższym czasie marka przejdzie gruntowną przemianę.
#Wybieramyprawdę – Onet z nową kampanią wizerunkową
24 czerwca rusza kampania wizerunkowa portalu Onet. Tematem wiodącym akcji są wartości i siła sprawcza prawdy w życiu każdego z nas. W kampanii Onet będzie podkreślał m.in. zagrożenia związane z kreowaniem sztucznej rzeczywistości w wirtualnym świecie, fake newsami, uzależnieniem od wszelkiego typu ekranów, czy przebywaniem w bańce informacyjnej.
Castorama: Nowa marka własna i katalog Projekt łazienka 2019
W katalogu „Projekt łazienka 2019” znajdziemy szeroki wachlarz produktów i gotowych rozwiązań, pozwalających na dostosowanie łazienki do indywidualnych potrzeb. To także pierwszy katalog sieci, w którym zaprezentowano asortyment nowej marki GoodHome. Oferta została przygotowana w oparciu o badania przeprowadzone na kilkutysięcznej grupie osób z różnych krajów, w tym 1000...
Play i zespół Mediacom dla Illuminar Gaming
Operator sieci komórkowej Play został partnerem Illuminar Gaming i rozpoczyna współpracę z zawodnikami, twórcami oraz streamerami zrzeszonymi w tej esportowej organizacji. Za wsparcie strategiczne oraz egzekucyjne projektu odpowiada zespół MediaCom Beyond Advertising.
Grupa Murapol ma nowego Ambasadora – Andrzeja Bargiela
MURAPOL, NAJLEPSZE MIEJSCA NA ŚWIECIE - to hasło przewodnie rozpoczynającej się kampanii marketingowej, podkreślające otwarcie w działalności operacyjnej dewelopera w kierunku tzw. Affordable Premium, czyli atrakcyjnej oferty osiągalnej w przystępnej cenie. To jednocześnie początek współpracy wizerunkowej i sponsorskiej z nowym Ambasadorem, bliskim ideałom GK Murapol...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764