logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

enirocentrum.pl - nowy serwis dla reklamodawców Eniro Polska

   02.10.2011, przeczytano 12315 razy

Spółka Eniro Polska, właściciel marki Panorama Firm uruchomiła serwis enirocentrum.pl - miejsce stworzone z myślą o obecnych i potencjalnych klientach, w którym mają oni łatwiejszy dostęp do informacji na temat zakupionych reklam, możliwość ich edycji, opcję testowania, a także stały dostęp do najważniejszych informacji, ofert i promocji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/enirocentrum.pl---nowy-serwis-dla-reklamodawcow-eniro-polska,13645,artykul.html

Serwis przeznaczony jest dla klientów Panoramy Firm, oraz tych, którzy zastanawiają się nad inwestycją w reklamę internetową. Dostęp możliwy jest poprzez stronę enirocentrum.pl (należy podać login i hasło). Do serwisu można również przejść ze strony głównej panoramafirm.pl, wybierając ikonę „Moje konto” w prawym górnym, rogu strony.

Konto w enirocentrum.pl umożliwia dostęp do szeregu funkcjonalności, m.in. „wypróbuj reklamę”. Każdy zalogowany użytkownik Centrum Klienta może wybrać i wypróbować dowolną reklamę dostępną w aktualnej ofercie danego serwisu. Jeśli spełnia ona jego oczekiwania, należy kliknąć i wysłać zgłoszenie, że jest się zainteresowanym jej zakupem i publikacją. Konsultant Eniro Polska bezpośrednio skontaktuje się i zaprezentuje szczegóły.

Obsługa enirocentrum.pl opiera się na panelu, dzięki któremu klient może na bieżąco zarządzać swoimi reklamami, np. dokonać zmian w prezentowanej ofercie, dodać nowe zdjęcia w galerii, wprowadzić aktualne promocje, załączyć nowe cenniki, czy wpisać kluczowe frazy do wyszukiwania. Dzięki bezpośredniemu dostępowi ma również pewność, że jego reklama jest aktualna i zawiera wszystkie istotne informacje.

W Centrum Klienta znaleźć także można informacje dotyczące statusu zamówień, możliwości reklamowych w serwisach Eniro Polska - panoramafirm.pl, budownictwo.pl, panorama-lokalna.pl, - a także warunków zamawiania reklam i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Źródło: Eniro Polska

enirocentrum.pl

Dodatkowe informacje:

Eniro Polska obsługuje tysiące klientów rocznie. Firma, której podstawą działalności jest sprzedaż działa w całej Polsce i oferuje skuteczne narzędzia reklamowe dla firm. Bogate portfolio produktów i usług, szeroki zasięg działania oraz tak duża liczba klientów powodują, że firma stawia na wysoką jakość obsługi swoich klientów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom i potrzebom stworzyła tzw. Centrum Klienta Eniro.

Centrum Klienta Eniro to ważny element w budowaniu firmy nowoczesnej, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i użytkowników. To także ważny krok w kierunku umacniania wizerunku Eniro jako firmy dostarczającej najwyższej jakości produkty internetowe, które mają pomagać firmom w prowadzeniu biznesu.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Imagine Nation - Partner CxO Summit & Gala Partner Awards 2019
15 kwietnia br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, odbyła się konferencja oraz gala wręczenia nagród Partner CxO Summit & Partner Awards 2019. Wśród uczestników znaleźli się klienci i partnerzy oraz przedstawiciele firm należących do rodziny Dell Technologies. Za kompleksową realizację wszystkich działań trzeci rok z rzędu odpowiadała agencja Imagine Nation.
Mikrofony Saramonic w ofercie Foxfoto
W ofercie Foxfoto pojawiły się mikrofony dedykowane do smartfonów i tabletów z dwoma różnymi złączami: Saramonic SmartMic+ UC - z wejściem USB-C i Saramonic SmartMic+ Di z wejściem Lightning oraz teleskopowa tyczka przeznaczona dla mikrofonów typu shotgun Saramonic Magic BoomPole.
Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją
Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes...
Krzysztof Iwański: Plakat dla Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2019
Neon i bawełna,  kontrasty i faktury, wszystko to składające się na kulturową mozaikę współczesnego miasta – jest już plakat tegorocznej edycji Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Zaprojektował go Krzysztof Iwański, uznany artysta wizualny, eksperymentujący z typografią, specjalizujący się w plakacie. Sam festiwal odbędzie się we wrześniu pod hasłem Współistnienie.
Niezwykła kampania autorstwa Grey Group
Krajowa Izba Kominiarzy i przedstawiciele trzech religii - PRAWOSŁAWNEJ, KATOLICKIEJ i MUZUŁMAŃSKIEJ biorą udział w kampanii edukacyjnej  mającej na celu zmianę zachowania ludzi, tak by uchronić ich przed zatruciem tlenkiem węgla.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764