logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Eos 140 tabelaryczny Colop - pieczątka o wymiarach 89 x 121 mm

  PR 06.05.2016, przeczytano 1551 razy
ilustracjastrzałka

EOS 140 tabelaryczny marki COLOP to największa pieczątka niewymagająca osobnej poduszki. Jej wymiary wynoszą 89 x 121 mm. Wśród licznych zalet odnajdziemy między innymi okienko indeksujące oraz ergonomiczny uchwyt.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/eos-140-tabelaryczny-colop---pieczatka-o-wymiarach-89-x-121-mm,28452,artykul.html

Pieczątka EOS 140 to pieczątka charakteryzująca się wysoką wydajnością, co w praktyce przekłada się na długi okres użytkowania pieczątki. Wbudowane okienko indeksujące pozwala na personalizację pieczątki. To pozwala na dopasowanie Twojej pieczątki do identyfikacji wizualnej firmy. EOS 140 to także wygoda. Ergonomiczny uchwyt sprawia, że dłoń nie jest obciążona podczas stemplowania. Pieczątka pracuje bardzo cicho, nie rozpraszając innych pracowników w Twoim biurze.

EOS 140 może posiadać różne kolory odbicia, jednak obudowa dostępna jest tylko w kolorze niebieskim. Odbicie jest bardzo dokładne oraz precyzyjne, a pieczątka jest chroniona przez zatyczkę.

Stosowana w urzędach, sądach, działach księgowości, magazynach przy stemplowaniu wniosków, etykiet, instrukcji, ulotek, dekretów oraz przy zatwierdzaniu różnego rodzaju dokumentów.

Źródło: COLOP

www.colop.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mobile Vikings rośnie dzięki poleceniom, a nie reklamie
Wielcy Operatorzy inwestują budżety w reklamy z celebrytami.  Tymczasem Mobile Vikings - społecznościowy operator komórkowy - rośnie dzięki aktywności użytkowników. Jak to możliwe? Aż 8 na 10 Vikingów wskakuje na pokład z polecenia znajomego. Ich motywacją jest rekomendowanie tego, co dobre. Umożliwia to program poleceń. Działa od początku istnienia...
Heinz stworzył wyspę Fortnite
Heinz stworzył grę,  której celem jest rzucenie światła na pogarszający się stan zdrowia gleby na świecie.
Raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022”
Skuteczne budowanie przewag konkurencyjnych wiąże się z dziś wykorzystywaniem najnowocześniejszych dostępnych narzędzi. Jednymi z najpopularniejszych w ostatnim czasie stają się rozwiązania z dziedziny AI, które wspierają biznesy na przeróżnych frontach. Tematyce tej poświęcony jest raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022” przygotowany we...
Bartosz Walat prelegentem konferencji I love Marketing & Technology
Bartosz Walat, senior copywriter w VMLY&R Poland, poprowadzi prezentację w bloku I love seo & content. W prezentacji pod tytułem "Już wystarczy tego contentu, naprawdę" Bartosz poruszy temat nadprodukcji treści, czyli pułapki, w którą sami czasem wpadamy.
Ultraszybki internet 5G od Plusa
Plus w ramach nowej platformy komunikacyjnej opublikował nowy spot z udziałem Anny Smołowik, Filipa Orlińskiego i Wojciecha Mecwaldowskiego. Zgodnie z założeniami platformy, spot w lekkim i swobodnym stylu pokazuje praktyczne możliwości 5G – tym razem pokazujemy jak 5G sprawdza się w grach. „Dźwignie wszystko i nie laguje” – czyli wszystko, czego potrzebują...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764