logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

EOS 5D Mark II: Lustrzanka z Full HD

   06.10.2008, przeczytano 1081 razy

Canon przedstawił swoją najnowszą cyfrową lustrzankę EOS 5D Mark II. Aparat dysopnuje możliwością nagrywania wideo w rozdzielczości 1080p z prędkością 30 klatek na sekundę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/eos-5d-mark-ii%3A-lustrzanka-z-full-hd-,7939,artykul.html

Dzięki tej funkcji urządzenie przyćmiewa Nikona D90, który nagrywa filmy z rozdzielczością „tylko” 720p. EOS 5D Mark II dysponuje 21,1-megapikselową matrycą charakteryzującą się niskim poziomem szumów oraz wysoką wydajnością w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Aparat oferuje czułość natywną 6400 ISO. N Produkt Canona wyposażono w 3-calowy ekran LCD z funkcją Live View.

Cena aparatu bez obiektywów to 2700$. Na półkach sklepowych znajdzie się w listopadzie.

Źródło: DVICE

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Firma LG prezentuje w Londynie projekty artystyczne inspirowane technologią OLED
Firma LG Electronics rozpoczyna w Londynie serię inicjatyw artystycznych w ramach swojej kampanii „SELF-LIT”. W tym tygodniu zaprezentuje światu nowy gatunek – Sztukę LG OLED wykorzystującą technologię samoświecących pikseli.
Młodzi sportowcy w lifestyle’owej kampanii marki New Balance
Do grona ambasadorów New Balance dołączyli kolejni młodzi obiecujący lekkoatleci: średniodystansowiec Kacper Lewalski oraz sprinter Patryk Grzegorzewicz. Wraz z innym ambasadorem, Krzysztofem Różnickim, zostali twarzami jesiennej kampanii New Balance.
Oknoplast wdraża zupełnie nowy wymiar komunikacji
Pozycja lidera w branży okiennej to nie tylko zapewnianie produktów najwyższej jakości, bezpiecznych, zgodnych z aktualnymi trendami i o wysokim poziomie designu. Pionierzy rynku skupiają się przede wszystkim na preferencjach swoich odbiorców, dla których produkty okienne są często czymś więcej, niż koniecznym dopełnieniem fasady. Nowa kampania OKNOPLAST jest...
Launch najnowszej gry Vile Monarch
14 października do sprzedaży trafił najnowszy produkt wypuszczony na rynek globalny przez game developera Vile Monarch. W grze fabularnej Growing Up gracz kieruje życiem postaci od dzieciństwa po dorosłość. Wyspecjalizowana w gaming marketingu Next Level Agency odpowiadała za strategię i realizację komunikacji (Discord, Twitter, Facebook).
Jak mierzymy content marketing?
Stowarzyszenie Content Marketing Polska sprawdziło, jak marketerzy w Polsce analizują treści i na jakie wskaźniki zwracają uwagę. Oto, co uwzględniają oni przy ocenie działań contentmarketingowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764