logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Epac Flexible Packing instaluje 50 nowych maszyn HP Indigo i przyspiesza wejście na nowe rynki

  PR 09.11.2022, przeczytano 353 razy
ilustracja

Firmy HP i ePac Flexible Packaging, ogłosiły w październiku br. nawiązanie kolejnej współpracy, będącej jednocześnie największą transakcją w historii Indigo. Obejmuje ona zakup 50 nowych maszyn do druku cyfrowego HP Indigo, które zostaną wdrożone w ePac Flexible Packaging, zarówno w istniejących, jak i nowych zakładach na całym świecie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epac-flexible-packing-instaluje-50-nowych-maszyn-hp-indigo-i-przyspiesza-wejscie-na-nowe-rynki,397907,artykul.html

ePac Flexible Packaging to wiodąca w branży firma zajmująca się produkcją opakowań foliowych w oparciu o technologię cyfrową. Jej misją jest pomaganie markom i firmom, niezależnie od ich wielkości, w utrzymaniu konkurencyjności, a wszystko to dzięki różnorodnym rozwiązaniom w zakresie opakowań giętkich. ePac wykorzystuje najnowszą technologię druku cyfrowego, zapewniając swoim klientom szybki i łatwy sposób zakupu opakowań foliowych z nadrukiem na zamówienie.

Firma ePac  od momentu powstania w 2016 roku jest głównym użytkownikiem maszyn do druku cyfrowego HP Indigo i cały czas rozwija tę współpracę. W ciągu ostatnich sześciu lat flota maszyn HP Indigo znacząco się rozrosła, uwzględniając przy tym inwestycje w HP Indigo 20000 i HP Indigo 25K.

Rozszerzenie działalności na świecie i dalszy rozwój biznesu

Nowe urządzenia 50-ciu maszyn cyfrowych HP Indigo, największe pojedyncze zamówienie w historii HP Indigo, przyspieszy rekordowe zdolności produkcyjne firmy ePac, która kontynuuje proces przekształcania globalnego rynku opakowań elastycznych.

Skupiając się na globalnej ekspansji, nowe urządzenia zostaną rozmieszczone w 36 nowych i istniejących zakładach na 5 kontynentach. Maszyny, w których zastosowano najnowsze technologie HP Indigo, będą również wspierać strategię firmy ePac, polegającą na zwiększaniu jej udziału i działalności na istniejących już rynkach.

- Firma ePac dąży do rozszerzenia swojego zasięgu na całym świecie, a wdrożenie w naszych strukturach aż 50 nowych urządzeń bez wątpienia wzmocni rekordową produkcję opakowań elastycznych, oferowanych przez ePac. Nie da się też ukryć, że taka transakcja jeszcze bardziej umocni naszą wieloletnią współpracę z HP. To unikalne połączenie możliwości dwóch firm z pewnością zaowocuje świetnymi wynikami i pozwoli dalej rozwijać nasze biznesy – tłumaczy Virag Patel, COO, ePac.

- Firma ePac Flexible Packaging jest liderem światowego rynku opakowań giętkich, a niebagatelny wpływ ma na to fakt uwzględnienia w swoim modelu biznesowym maszyn HP Indigo. Wizja ePac dotycząca wykorzystania druku cyfrowego do rozwoju małych i średnich marek oraz ożywiania lokalnych społeczności  jest nam szczególnie bliska, i tym samym  pokazuje jak ogromne znaczenie we współczesnym świecie ma  technologia cyfrowa – podsumowuje Haim Levit, Dyrektor Generalny Działu Druku Przemysłowego HP.

Najnowsza inwestycja firmy ePac Flexible Packaging jest doskonałym przykładem na to, jak wiele korzyści dają maszyny do druku HP Indigo firmom i markom na całym świecie.

Źródło: HP Inc.

www.hp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Trwa budowa nowej siedziby Stora Enso
W stolicy Finlandii – Helsinkach trwa budowa nowej siedziby Stora Enso – Katajanokan Laituri. Zaplanowany do oddania latem 2024 roku budynek będzie wykonany m.in. z drewnianych elementów konstrukcyjnych Sylva, wytwarzanych przez tę firmę. Jak podkreśla Stora Enso, jej nowa siedziba będzie obiektem przełomowym w kontekście zrównoważonego, przyjaznego dla...
Super-Wide Digital inwestuje w ploter sublimacyjny Avinci
Brytyjska drukarnia Super-Wide Digital (SWD) z Lancashire wzbogaciła w ostatnim czasie swój park sprzętowy o drugą maszynę z oferty firmy Agfa. W ślad za zakupionym kilka lat temu hybrydowym ploterem inkjetowym Jeti Tauro H3300 LED, tym razem zdecydowała się na urządzenie bazujące na technologii sublimacyjnej – Avinci CX3200. Jak podkreśla kierownictwo SWD, będzie ono w...
Supraprint przyspiesza dzięki nowym ploterom do cięcia etykiet Grafmasz
Pruszkowska drukarnia Supraprint jest obecna na rynku już prawie 25 lat.  Podstawą jej działalności jest druk cyfrowy i wielkoformatowy na różnorodnych materiałach wykorzystywanych w reklamie od niewielkich etykiet produktowych do banerów reklamowych XXL. Oferta drukarni obejmuje także pełną obróbkę introligatorską.
Canon, Fiery i Duplo zaprezentują automatyczny proces druku
Canon zaprasza na prezentację najnowszego urządzenia imagePRESS V1350 do druku produkcyjnego! 18 i 19 kwietnia w warszawskiej siedzibie producenta będzie można zobaczyć imagePRESS V1350 wyróżniający się drukiem o prędkości aż 135 stron na minutę i możliwości druku na mediach o gramaturze do 500 g/m2. Razem z nim zaprezentowane zostaną rozwiązania firm partnerskich:...
Fujifilm Revoria Press PC1120 w drukarni Gomeo z Krakowa
Firma DKS, od lat dostarczająca najnowsze rozwiązania technologiczne dla branż poligraficznej, reklamowej, CAD&GIS oraz biurowej, będąca dystrybutorem urządzeń m.in. Fujifilm dostarczyła pierwszą ze swojej oferty cyfrową maszynę przemysłową tego producenta - Revoria Press PC1120 - do drukarni Gomeo z Krakowa. Tym samym, ta licząca sobie ponad 12 lat działalności drukarnia,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764