logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Epson: nowa linia laserowych projektorów instalacyjnych 3LCD o wymiennych obiektywach

  PR 05.02.2019, przeczytano 652 razy
ilustracjastrzałka

Podczas targów ISE 2019 firma Epson przestawia premierowo nową linię kompaktowych, laserowych projektorów instalacyjnych 3LCD o wymiennych obiektywach. Modele EB-L1075U, EB-L1070U i EB-L1050U ożywią duże przestrzenie, wyświetlając jasne (do 7000 lumenów), szczegółowe, wyraźne i barwne obrazy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epson%3A-nowa-linia-laserowych-projektorow-instalacyjnych-3lcd-o-wymiennych-obiektywach,381112,artykul.html

Możliwość stosowania wymiennych obiektywów czyni je najbardziej wszechstronnymi projektorami instalacyjnymi Epson. Minimalistyczny, dyskretny design i cichsza praca wentylatora pozwalają im łatwo wtopić się w dowolne otoczenie, takie jak centra rozrywki, sale wykładowe i konferencyjne czy muzea.

Każdy projektor jest dostępny w wersji bez obiektywu, dzięki czemu użytkownik może sam wybrać najlepszą dla siebie konfigurację. Tak elastyczne podejście umożliwia dopasowanie obiektywu praktycznie do każdego scenariusza użycia. Do wyboru jest 12 wymiennych obiektywów Epson - od krótko do długoogniskowych. Dla klientów szukających gotowego rozwiązania do wielu różnych zastosowań Epson oferuje także uniwersalny zestaw z obiektywem ELPLM08.

Projektory laserowe EB-L1075U, EB-L1070U i EB-L1050U wyświetlają doskonałej jakości obrazy o imponującym nasyceniu kolorów, kontraście, balansie bieli, odwzorowaniu szczegółów i głębi czerni. Taką jakość osiągnięto dzięki połączeniu rozdzielczości WUXGA, optymalizacji do 4K, technologii laserowego źródła światła o jasności do 7000 lumenów, jednakowemu natężeniu światła barwnego i białego (CLO), technologii 3LCD i kontrastowi natywnemu wynoszącego 2000:1.

Montaż urządzeń jest bardzo prosty, a gwarantowana niezawodność oznacza, że można je bez obaw instalować nawet w trudno dostępnych miejscach. Zaletą jest możliwość montażu w zakresie 360 stopni, a także mniejsza waga i cichsza praca w porównaniu z wcześniejszymi modelami. Po zainstalowaniu projektory nie wymagają serwisowania przez 20000 godzin.

- Nowa linia instalacyjnych projektorów laserowych to długo wyczekiwane uzupełnienie naszego imponującego portfolio. Ich doskonałe parametry w połączeniu z wyrafinowanym wzornictwem oferują jeszcze większą niezawodność i szersze możliwości instalacyjne - mówi Andrzej Bieniek, Business Account Manager z firmy Epson.

  • Projektory EB-L1075U (czarny), EB-L1070U (biały) i EB-L1050U (biały) będą dostępne w sprzedaży od września 2019.

Źródło: Epson Polska

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Najbardziej zakrzywione monitory na świecie trafiają do sprzedaży
Seria monitorów Samsung T55 to urządzenia dla tych, którzy dzień pracy spędzają przed monitorem. Matryca 1000R z największym dostępnym zakrzywieniem oraz funkcje Eye Saver i Flicker Free gwarantują ochronę oczu użytkownika, potwierdzoną certyfikatem Eye Comfort 2.0 TÜV Rheinland. Monitory dostępne są w rozmiarach 24, 27 i 32 cale. Seria T55 została wyposażona w...
#Sendinglove – światowa kampania Digital Out-of-Home także w Polsce
Akcja z przesyłaniem miłości #SendingLove jest prowadzona na nośnikach DOOH na całym świecie. W Polsce zaangażowanie w tę akcję potwierdzili członkowie IGRZ – firmy, które posiadają w swoim portfolio także nośniki cyfrowe: AMS, Clear Channel Poland i Warexpo.
„Równość zaczyna się w domu” – kampania Centrum Praw Kobiet
26 maja obchodzimy Dzień Matki. W tym szczególnym dniu Centrum Praw Kobiet przypomina, że to właśnie na kobietach i matkach spoczywa największy ciężar dbania o dom. Praca na rzecz domu to także praca, choć często nie jest tak postrzegana. Szacuje się, że kobieta poświęca średnio 160 godzin miesięcznie na „drugi etat” podczas wykonywania zajęć domowych.
Ruszyła kampania promocyjna gry „The Crown Korona Rzeczpospolitej“, której wydawcą jest Fundacja Książąt Lubomirskich. Za kompleksową obsługę projektu odpowiada Cityboard Media.
Od maja 2020 agencja 4 Publicity nawiązała współpracę z nowy klientem. Jest nim dystrybutor elektroniki użytkowej oraz sprzętu telekomunikacyjnego - firma Świat Telefonów. Agencja zajmie się promocją m.in. marki Woodpecker oraz projektu Wnętrze bez wirusa, oferującą plazmowe oczyszczacze powietrza. W ramach współpracy agencja 4 Publicity będzie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764