logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Epson: nowe urządzenia drukujące wspierające efektywność pracy zdalnej

  PR 28.10.2020, przeczytano 355 razy
ilustracjastrzałka
WorkForce Pro WF-4745

W odpowiedzi na potrzeby milionów osób nadal pracujących z domu Epson poszerzył ofertę o dwie wielofunkcyjne drukarki, zaprojektowane z myślą o małych firmach i domowych biurach: WorkForce Pro WF-4745 i EcoTank L6580. Te energooszczędne, oparte na nie wykorzystującej ciepła w procesie druku technologii piezoelektrycznej urządzenia stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych drukarek z wymiennymi kartridżami.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epson%3A-nowe-urzadzenia-drukujace-wspierajace-efektywnosc-pracy-zdalnej,388976,artykul.html

- Ostatnio przeprowadziliśmy ankietę wśród ponad 4000 pracowników europejskich i bliskowschodnich firm, z której wynika, że 70% badanych za kluczowe funkcje urządzeń do pracy z domu uważa trwałość, energooszczędność i ograniczenie ilości materiałów eksploatacyjnych1 powiedział Robert Reszkowski z Epson. - Zarówno WorkForce Pro WF-4745, jak i EcoTank L6580 doskonale wpisują się w te oczekiwania.

Co ciekawe, z dostępnych danych wynika, że gdyby wszystkie drukarki laserowe używane do pracy z domu i w małych biurach w Europie zastąpiono atramentowymi drukarkami Epson, zużycie energii spadłoby nawet o 311 milionów kWh2 , co oznacza oszczędności rzędu 38,1 mln Euro3 i ograniczenie emisji CO2 o 117 tys. ton rocznie.

WorkForce Pro WF-4745

WorkForce Pro WF-4745 to najbardziej przystępna cenowo propozycja firmy Epson w segmencie wielofunkcyjnych urządzeń biznesowych. Oferuje wysokiej jakości wydruki, dostępne z prędkością do 24 stron/min i bezproblemową obsługę dzięki pojemnym zbiornikom na atrament. Podajnik mieści aż 500 arkuszy, dzięki czemu urządzenie pracuje płynnie, a częste uzupełnianie papieru nie jest konieczne. WF-4745 wyposażono w dotykowy ekran LCD, który ułatwia korzystanie z wszystkich dostępnych funkcji. Dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów (ADF) na 50 arkuszy można szybko i wygodnie zeskanować i przefaksować jedno- i dwustronne dokumenty. To doskonały wybór do małej firmy, czy domowego biura, oczekującego funkcjonalności na poziomie biznesowym.

EcoTank L6580

EcoTank L6580 oferuje wyjątkowo niski koszt drukowania i startowy zapas atramentu wystarczający na długie miesiące, zanim pojawi się konieczność uzupełnienia zbiorników. Unikalny i wygodny w obsłudze system pojemników oznacza brak kartridży i związanych z nimi niedogodności, takich jak duża ilość odpadów, czy czas poświęcany na ich wymianę i zakup. Drukarka ma wiele przydatnych funkcji, takich jak WiFi, pozwalające drukować praktycznie z dowolnego miejsca, szybkość druku na poziomie 25 str./min i wydruk pierwszej strony gotowy w 5,5 sek., a także pojemne podajniki. Dotykowy ekran LCD o przekątnej 4.3" ułatwia nawigację i obsługę.

ilustracjastrzałka

- Oba modele stworzono z myślą o małych firmach i domowych biurach, co czyni z nich idealne drukarki dla wszystkich, którzy w obecnej sytuacji pracują zdalnie - podsumowuje Reszkowski.

Źródło: Epson Polska

www.epson.pl

Dodatkowe informacje:

1 Badanie przeprowadzone przez B2B International na zlecenie Epson w czerwcu 2020
2 Na podst. wyliczeń Epson. Metodologia zweryfikowana przez TÜV Rheinland, na podst. „Typowego Zużycia Energii", określanego w ramach procedury testowe Energy Star, podawanej w kWh na rok. Modele określono wykorzystując wskaźniki IDC HCP 2019Q2 (dane za okres 2015Q1 do 2018Q4), i bazę urządzeń zainstalowanych w 22 firmach w UE w 2018 r , wg raportu IDC ( ("Installed Base by Vertical, 2019Q2").
3 Kalkulacje porównawcze dostępne na: https://www.epson.eu/neop-footnotes

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Vileda prowadzi kampanię reklamową mopa obrotowego Turbo
Czy przedświąteczne porządki muszą być męczące i zabierać tak dużo czasu? Nie, kiedy Twoim pomocnikiem jest mop obrotowy Vileda TURBO, który sprawia, że mycie podłóg odbywa się bez użycia siły. Produkt od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników, a jego działanie można zobaczyć w najnowszym spocie marki Vileda. Reklama...
Marka Jennifer Lopez w grudniu z influencerkami
​W listopadzie rozpoczęła się kampania promująca bestsellerowy zapach marki Jennifer Lopez Promise z portfolio produktów firmy Sirowa Poland. Media w kampanii zakupiła agencja mediowa Havas Media.
Do grona klientów AHAVA PR dołączyła firma Polemika. To polska marka kosmetyczna.
Beata Kozidrak mierzy decybele dziecięcej radości w świątecznym klipie firmy Mattel
W mediach społecznościowych ma swoją premierę świąteczny klip firmy Mattel. Występuje w nim gwiazda sceny muzycznej  – Beata Kozidrak, która obserwuje reakcje dzieci na wyczekiwane prezenty. Okazuje się, że dziecięca radość z wymarzonej zabawki to prawdziwy rekord decybeli, niewiele odbiegający mocą od występu samej Beaty.
Goodyear razem z Kubą Przygońskim stworzył serię wideo o motorsporcie
Sezon wyścigowy powoli dobiega końca. Jednak dla zespołów nie oznacza to wcale przerwy. W motorsporcie zaczyna się obecnie najważniejszy etap – czas przygotowań do kolejnych miesięcy zmagań. Przebudowa, a nawet składanie auta od początku, badania nad nowymi mieszankami ogumienia, treningi kierowców, to tylko niektóre elementy tej niezwykle skomplikowanej...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764