logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Epson ELPCB01: moduł przyłączeniowo-sterujący dla projektorów

  PR 13.07.2011, przeczytano 871 razy
ilustracjastrzałka

Epson ELPCB01 to doskonały sposób na ułatwienie sterowania projektorami, wizualizerami i głośnikami, szczególnie w warunkach szkolnych, czy ogólnie, w zastosowaniach edukacyjnych. Dodatkowo, moduł ten pozwala uporządkować plątaninę kabli jaka tworzy się zwykle przy rozbudowie multimedialnej klasy czy pracowni.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epson-elpcb01%3A-modul-przylaczeniowo-sterujacy-dla-projektorow,12942,artykul.html

Moduł przyłączeniowo-sterujący Epson ELPCB01 współpracuje ze wszystkimi projektorami Epson wyposażonymi w port RS232c oraz wejście USB do podłączenia wizualizera ELP-DC06 i pozwala znakomicie usprawnić pracę prowadzącego zajęcia nauczyciela czy wykładowcy.

Moduł instaluje się na ścianie, zwykle w sąsiedztwie ekranu czy interaktywnej tablicy i podłącza do niego wszystkie gniazda projektora. Dzięki temu, podłączanie i uaktywnianie dodatkowych urządzeń jest bardzo proste – wymaga jedynie podłączenia urządzenia do modułu i naciśnięcia odpowiedniego klawisza. Moduł wyposażony jest we wzmacniacz sygnału, dzięki czemu zwiększyć do 10 m można długość używanego kabla USB. Do modułu można podłączyć także dodatkowe aktywne głośniki Epson ELPSP02 o mocy 15W, które znakomicie podniosą jakość dźwięku.

Sugerowana cena detaliczna modułu ELPCB01 – 990 zł z VAT.

Źródło: Epson

www.epson.pl

Dodatkowe informacje:

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.

Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie ponad 80 tys. pracowników w 102 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo­­balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa.

Wizja środowiskowa 2050 - http://eco.epson.com

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 2400 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2009 osiągnął sprzedaż równą 1 875 milionom euro. www.epson-europe.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Badanie rynku upominków reklamowych PIAP – zmiany, trendy, narzędzia marketingowe
Polska Izba Artykułów Promocyjnych PIAP zaprasza przedstawicieli branży marketingowej do wzięcia udziału w dwóch badaniach, które rzucą światło na branżę artykułów promocyjnych jako skutecznego narzędzia marketingowego oraz omówią jej perspektywy w obliczu zmian w gospodarce – edycja 2023.
Roland DG Versastudio BN2: nowe plotery dla małych firm
Roland DG, producent wielkoformatowych ploterów atramentowych i drukująco-tnących, ogłosił wprowadzenie do swojej oferty atramentowych ploterów drukująco-tnących VersaSTUDIO BN2-20 i BN2-20A. Wraz z tą premierą firma Roland DG zamierza zdemokratyzować profesjonalną produkcję grafiki, zapewniając biurom domowym i małym firmom dostęp do najnowocześniejszej technologii druku, na...
Marka Krispol podjęła współpracę z Aluprof w kampanii pod hasłem Cichy luksus
Mniej znaczy więcej – taką zasadą kierował się Ludwig Mies van der Rohe, prekursor minimalizmu w architekturze. Definicja luksusu zmienia się tak, jak ewoluuje świat wokół nas. Kiedyś luksus był synonimem przepychu i zamożności. Dziś wyróżnikiem dobrego gustu w architekturze jest zrównoważone budownictwo, najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz indywidualnie...
Barceló Warsaw Powiśle pokazuje wnętrza z historycznymi artefaktami
Hotel Barceló Warsaw Powiśle zaprezentował się w pełnej odsłonie. 151 pokoi, jeden z najpiękniejszych widoków na wschodnią panoramę Warszawy prosto z zewnętrznego basenu na dachu, a przede wszystkim – unikalne wnętrza, w których poszczególne elementy nawiązują do kompleksu Elektrowni Powiśle, którego hotel jest częścią. Oświetlenie...
Ogromny świetlny kalejdoskop na rynku Manufaktury – Light Move Festiwal
Tradycyjnie Manufaktura włącza się w trasę Light Move Festiwalu. Tym razem, na Rynku Włókniarek Łódzkich stanie monumentalna instalacja świetlno-muzyczna, która rozświetli zabytkowe, ceglane budynki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764