logo
FORUM
Polska reklama i poligrafiaFORUM

Epson już pracuje w Adcraft – Centrum Reklamy

| 11.10.2019 15:10

Adcraft – Centrum Reklamy z Białegostoku wzbogaciło swój park maszynowy o drukarkę wielkoformatową Epson SureColor SC-S40610. Dzięki temu firma jest w stanie zaoferować klientom najwyższą jakość druku ekosolwentowego.

Zakup drukarki Epson SC-S40610 pozwala Adcraft na realizację większej ilości zleceń dla renomowanych marek. Adcraft – Centrum Reklamy oferuje teraz klientom kompleksową ofertę: od przygotowania projektu, przez produkcję do montażu wydruków. – Wdrożenie do naszej oferty drukarki Epson SC-S40610 przyczyniło się zwiększenia wydajności pracy i wyeliminowania przestojów. Urządzenie charakteryzuje się prostą obsługą oraz ponadprzeciętną stabilnością pracy. Dodatkowym argumentem potwierdzającym słuszność wyboru jest współpraca z dystrybutorem, który oferuje kompleksową obsługę, od materiałów do druku, po wsparcie techniczne oraz serwis. API.PL zorganizowało nam również w pełni profesjonalne szkolenie z obsługi urządzenia – mówi Kamil Niewiadomski z firmy Adcraft.

Epson SureColor SC-S to wielkoformatowe drukarki ekosolwentowe, umożliwiające wykonanie zarówno prostych oznakowań, czy materiałów reklamowych, aż po skomplikowane ekspozycje i dekoracje na materiałach różnego typu. Wszystkie elementy drukarek zostały w całości zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Epson, co gwarantuje bezproblemowe działanie i profesjonalną jakość wydruku.

Zastosowane w drukarkach atramenty Epson UltraChrome GS3, jako nieliczne posiadają certyfikat GreenGurad Gold, umożliwiający wykonywanie aplikacji do zastosowań wewnętrznych, takich jak: przedszkola, szkoły, czy szpitale oraz innych miejsc użyteczności publicznej z gwarancją bezpieczeństwa.

Sprawdź ofertę drukarek EPSON SureColor SC-S w API.PL

Miniaturka

-----------------
API.PL Sp. z o.o.

avatar użytkownika
+ +

Aleksandrów Łódzki
wiadomości: 56
w Signs.pl od 30.09.2016
IP: 85.89.190.XXX
REKLAMA:

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764