logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Epson na Retailshow 2014: drukarki POS i wielkoformatowa SureColor SC-T5200D MFP

  PR 17.11.2014, przeczytano 780 razy
ilustracjastrzałka
Epson TM-C3500

Epson, na wspólnym stoisku z firmą Torell, będzie prezentował kolorową, atramentową drukarkę etykiet TM-C3500, zasilane z akumulatorów przenośne drukarki paragonów TM-P20 i TM-P80 oraz wielkoformatową drukarkę SureColor SC-T5200MFP.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epson-na-retailshow-2014%3A-drukarki-pos-i-wielkoformatowa-surecolor-sc-t5200d-mfp,23235,artykul.html

Epson TM-P20 to zasilana z akumulatorów, przenośna termiczna drukarka POS drukująca bezprzewodowo (Bluetooth, WiFi) bezpośrednio z urządzeń przenośnych bez instalacji jakichkolwiek sterowników. Drukarka rozpoznaje komendy XML. Szybkość druku do 100 mm/s, 46 godzin pracy z akumulatora w trybie Bluetooth i 14 godzin - WiFi. Druk na rolce termicznej  o szerokości 57 mm i maksymalnej średnicy 51 mm. Może drukować kody kreskowe i QR.

Epson TM-P80 to akumulatorowa, przenośna termiczna drukarka POS drukująca na papierze w rolce o szerokości 80 mm i maksymalnej średnicy 51 mm. Bezprzewodowa komunikacja (Bluetooth, WiFi) umożliwia druk bezpośrednio z urządzeń przenośnych bez instalacji jakichkolwiek sterowników. TM-P80 może drukować kody kreskowe i QR. Drukarka rozpoznaje komendy XML. Szybkość druku do 100 mm/s, 40 godzin pracy z akumulatora w trybie Bluetooth i 20 godzin - WiFi.

Epson TM-C3500 -  to prosta w obsłudze, niewielka 4-kolorowa drukarka atramentowa do etykiet. Druk z szybkością do 103 mm/s na różnych rodzajach nośników o szerokości od 30 do 112 mm. Pigmentowy atrament zapewnia praktycznie natychmiastowe schnięcie wydrukowanej etykiety i jej całkowitą wodoodporność. Standardowe złącza USB 2.0 typ A i Ethernet 100 Base-TX/10 Base-TX. 

Tegoroczna premiera - SureColor SC-T5200D MFP – pierwsza wielkoformatowa drukarka Epson ze zintegrowanym 36-calowym skanerem. Jest to 5-kolorowa drukarka atramentowa (Cyan, Magenta, Yellow, Black Matte i Photo Black) przeznaczona do wydajnego i ekonomicznego druku grafik, plakatów, projektów i wizualizacji, materiałów promocyjnych. Najnowszej generacji głowica Epson PrecisionCore™ TFP umożliwia druk w rozdzielczości 2880x1440 w technologii zmiennej wielkości kropli atramentu od 3,5 piko litra. Drukować można na nośnikach o grubości 0,8-1,3 mm. Urządzenie wyposażone jest w dwie rolki podające, które automatycznie się przełączają. http://www.epson.pl/cad

19-20 listopada 2014, Expo XXI, Warszawa, ul Prądzyńskiego 12/14
Szczegółowy program: www.retailshow.pl

Źródło: Epson

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowe opakowania herbat marki Big-Active
Właśnie ruszyła kampania VOD herbat czarnych Big-Active – marki, która zrodziła się z prawdziwej pasji do herbaty. W swojej ofercie posiada m.in. najbardziej popularną czarną herbatę Pure Ceylon pochodzącą z najlepszych na świecie, cejlońskich plantacji. To właśnie tam jest zrywana i pakowana. Konsumenci deklarują, że z roku na rok spożywają coraz więcej herbaty...
Communication Unlimited dla Suzuki Boxing Night
Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski organizują wspólnie galę boksu olimpijskiego Suzuki Boxing Night IV. Za komunikację wizualną oraz informowanie o wydarzeniu w mediach społecznościowych odpowiedzialna jest agencja Communication Unlimited.
Awans w PR Inspiration
W agencji PR Inspiration Agnieszka Kurczych awansowała na stanowisko Senior PR Managera. Odpowiada za całościową obsługę w zakresie PR i social mediów wieloletnich klientów agencji z branży retail: Galerii Krakowskiej, Silesia City Center oraz centrum handlowego Forum Koszalin. Agnieszka Kurczych koordynuje pracę kilkuosobowego zespołu specjalistów z zakresu...
Dawid Borowiec nowym dyrektorem marketingu w Żywiec Zdrój
Jako nowy dyrektor marketingu Żywiec Zdrój, Dawid Borowiec pokieruje działaniami marki, w misję której wpisana jest troska o środowisko i zachęcanie ludzi, by pili zdrowiej.
Neuron Agencja PR rozpoczęła współpracę z EZRA UKSW – organizacją, która realizuje autorski model opieki środowiskowej w społeczności lokalnej na rzecz wsparcia dzieci i młodzieży.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764