logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Epson na tegorocznych targach Film Video Foto w Łodzi

  PR 12.03.2015, przeczytano 879 razy
ilustracjastrzałka

Targi FILM VIDEO FOTO 2015 będą okazją do przedstawienia najnowszej oferty Epson dla profesjonalnych fotografów, studiów fotograficznych oraz firm zajmujących się drukiem wielkoformatowym. Dodatkowo prezentowane będą prace artystów fotografików stworzone w oparciu o program Digigraphie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epson-na-tegorocznych-targach-film-video-foto-w-lodzi,24195,artykul.html

W dniach 26-28 marca, podczas osiemnastej edycji targów sprzętu fotograficznego, audio i video - FILM VIDEO FOTO w Łodzi - na stoisku firmy Epson zostaną zaprezentowane drukarki pigmentowe dla fotografii, w tym premierowa SureColor SC-P600. Oprócz tego uczestnicy Targów będą również mieli możliwość bezpośredniego zapoznania się z funkcjonalnościami nowego skanera Perfection V850 Pro. Urządzenie zostało wyposażone w innowacyjny system automatycznego doboru rozdzielczości, w zależności od tego czy skanowane są zdjęcia czy klisze, a także rozwiązanie w postaci ramek do negatywów z możliwością regulacji wysokości. 

Osoby profesjonalnie zajmujące się fotografią i odbitkami zdjęć zainteresuje prezentacja suchych minilabów producenta. Na stoisku Epsona będzie można także zapoznać się z drukarkami do odzieży DTG (ang. direct-to-gourment) oraz sprzętem do wielkoformatowego druku solwentowego.

Dodatkowo Epson zapewni odwiedzającym Targi dodatkową atrakcję w postaci wystawy czołowych polskich fotografików promującej autorski program produkcji i certyfikacji wydruków kolekcjonerskich Digigraphie. 

„W tym roku poza prezentowaniem samych urządzeń dedykowanych dla profesjonalistów branży fotograficznej oraz LFP postanowiliśmy również zrobić ukłon w stronę środowiska artystycznego” - tłumaczy przedstawiciel Epsona Grzegorz Mencfel, Business Account Manager LFP – „Wystawa prac artystów obiektywu (w tej liczbie Tomasza Tomaszewskiego i Krzysztofa Gierałtowskiego) stworzona w oparciu o program Digigraphie, którą będzie można obejrzeć na Targach FFW, prezentuje praktyczne wykorzystanie nowoczesnych technologii druku w celu uzyskania jak najlepszego efektu artystycznego.”

URZĄDZENIA EPSON PREZENTOWANE PODCZAS TARGÓW:

SureColor SC-P600 jest intuicyjną w obsłudze, najlepszą w swej klasie drukarką w formacie A3+, która odznacza się doskonałą jakością wydruku i wysoką wydajnością. SC-P600 została wyposażona w zestaw dziewięciu atramentów Epson UltraChrome HD z technologią Vivid Magenta, co poszerza gamę uzyskiwanych kolorów, a także zwiększa gęstość optyczną czerni do 2,86 DMax. Dzięki wbudowanej łączności bezprzewodowej i obsłudze aplikacji AirPrint  oraz Google Cloud Print może być obsługiwana bezpośrednio przy pomocy urządzeń mobilnych.

Skaner Perfection  V850 PRO wyróżnia się wysoką rozdzielczością sięgającą 6400 dpi. Dodatkowo został wyposażony w wzmocniony podwójny obiektyw do skanowania klisz i zdjęć. Gotowość do pracy w czasie poniżej jednej sekundy, a także dwa uchwyty klisz w znaczny sposób przyspieszają i usprawniają pracę. Ponadto urządzenie posiada funkcję korekty, która umożliwia w automatyczny sposób poprawianie jakości zdjęć, co jest szczególnie przydatne w przypadku, gdy skanowana jest duża ilość materiałów zabrudzonych bądź zarysowanych.

TERMIN: 

Godziny otwarcia: 26-27 marca – od 10:00 do 18:00, 28 marca – od 10:00 do 17:00, 

Rezerwacja i zakup biletów na stronie Organizatora

LOKALIZACJA I ADRES: 

Stoisko firmy Epson – numer 93

Hala Expo, Łódź, 

Al. Politechniki 4

Źródło: Epson

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Platige Image pozyskało 6 mln zł z prywatnej emisji akcji z przeznaczeniem na projekty gamingowe
Platige Image zakończyło prywatną emisję akcji, w ramach której pięciu inwestorów instytucjonalnych nabyło 240 tys. akcji, stanowiących 7% w podwyższonym kapitale, podała spółka. Pozyskany kapitał w wysokości 6 mln zł będzie w całości przeznaczony na realizację pierwszych projektów gamingowych, w związku z nową strategią Spółki na lata...
Obiektyw Voigtlander Ultron I i II 28 mm f/2,0 do Leica M
Niezmiernie miło jest nam zaprezentować nową wersję obiektywu Voigtlander Ultron 28 mm f/2,0 z mocowaniem Leica M.
Mary Kay Inc. uruchamia platformę Suite 13TM zapewniającą angażujące doświadczenia wirtualne
Globalna marka kosmetyczna Mary Kay Inc. i działające w jej ramach Global Design Studio przedstawiają Suite 13TM, innowacyjne wirtualne doświadczenie kosmetyczne, które wykorzystuje wirtualną rzeczywistość do stworzenia wersji cyfrowej pierwszego wirtualnego showroomu Mary Kay. Zaprojektowany przy użyciu najnowszej technologii wirtualnej rzeczywistości nowy Suite 13TM oferuje...
SPi Global zmienia markę na Straive
SPi Global zaprezentował swój nowy awatar pod nazwą Straive (wymawiany tak samo jak słowo „strive” - „strajw” [dążyć]). Po licznych zmianach, jakie zaszły w ostatnich latach, w tym dużych przejęciach, otwarciu nowych strumieni przychodów czy dalszej konsolidacji kluczowych działów przedsiębiorstwa, nowa marka na nowo definiuje propozycję...
Trwa kampania informacyjna #Szczepimysię dedykowana rocznikom 1962-1973
Od 12 kwietnia trwa kampania informacyjna #SzczepimySię skierowana do osób w wieku 48-59 lat. Wszyscy urodzeni w latach 1962-1973, którzy są zainteresowani szczepieniem przeciw COVID-19, mają możliwość zarejestrować się na konkretny termin. Ambasadorem kampanii jest znany i lubiany aktor Cezary Pazura.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764