logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Epson partnerem warszawskiego Festiwalu Nowe Epifanie 2019

  PR 13.03.2019, przeczytano 441 razy
ilustracjastrzałka

Nowe Epifanie 2019 – kolejna odsłona znanego od wielu lat w Polsce i poza jej granicami interdyscyplinarnego festiwalu sztuk - rozpoczęła się tym roku w Warszawie 6 marca i potrwa aż do 14 kwietnia. W programie tegorocznej edycji znalazły się premiery teatralne, gościnne spektakle, koncerty muzyki dawnej, projekcje filmów i wydarzenia kulinarne.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epson-partnerem-warszawskiego-festiwalu-nowe-epifanie-2019,381606,artykul.html

Festiwal ma na celu poszukiwanie nowych, współczesnych doznań estetycznych i inicjowanie twórczego dialogu artystów z tradycyjną sztuką sakralną w duchu „Listu do artystów” papieża Jana Pawła II. Dla jego uczestników organizatorzy zapowiadają terapię szokową dla zmysłów smaku i węchu, a także ucztę dla uszu oraz wzroku.

W kwestii oprawy wizualnej, jej odpowiednią jakość zapewnią projektory Epson oparte na autorskiej technologii 3LCD. W ramach całościowej współpracy z festiwalem firma została także oficjalnym Partnerem Technologicznym wydarzenia. Zapewniające jasny, realistyczny obraz o przekątnej do 300” modele EB-1985WU oraz interaktywne EB-1430Wi znajdą zastosowanie w instalacjach podczas całej serii wydarzeń artystycznych. Spośród wszystkich warto wymienić dwa koncerty zespołu Graindelavoix, występ „Psałterz Polski” Adama Struga i Monodii Polskiej oraz spektakl „Arcykłamca” w reżyserii Dawida Zalesky’ego. W tym ostatnim interaktywne funkcje projektorów będą także wykorzystywane podczas samego spektaklu.

ilustracjastrzałka

Warto podkreślić, że poza wysokimi parametrami samego obrazu, w zastosowaniach scenicznych bardzo przydatne okazały zaawansowane funkcje podłączania oraz zarządzania z poziomu urządzeń mobilnych.

Źródło: Epson Polska

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Targi Packaging Innovations: Odpakujmy ekologię
Z tygodnia na tydzień coraz więcej mówi się o tym, co każdy z nas może zrobić, aby zmniejszyć zanieczyszczenie Ziemi. Każde nawet najmniejsze działanie jest ważne i cenne. Pójdźmy jednak o krok dalej i zastanówmy się co mogą zmienić firmy, które zajmują się produkcją opakowań – jednego z bardziej pożądanych produktów, których przecież głównym celem jest ochrona...
Wirtualny przewodnik po targach Remadays Warsaw 2019 – Remadays Online
Chciałbyś ponownie odwiedzić targi RemaDays i dotrzeć do swojego dostawcy? Już teraz na stronie internetowej targów reklamy i druku RemaDays Warsaw została uruchomiona zakładka RemaDays Online, która umożliwi Państwu odbyć wirtualny spacer po tegorocznych wystawcach warszawskiej imprezy branżowej. Jak działa to narzędzie?
21 marca: Dni Otwarte „Internal Design” z drukarkami Efi Pro
21 marca, w siedzibie Atrium  Centrum Ploterowe w Opolu będą miały miejsce tematyczne Dni Otwarte poświęcone druku dekoracji. Pośród kilkunastu maszyn do druku wielkoformatowego, największymi będą amerykańskiej produkcji drukarki LED – EFI Pro 16h i Pro 24f.
Cyfrowe oblicze PR - Kongres Profesjonalistów Public Relations 2019
O nowych technologiach i narzędziach wykorzystywanych w komunikowaniu, a także kryzysach wizerunkowych porozmawiamy podczas Kongresu Public Relations 2019.
Rafał Wolnomiejski na czele pionu Commercial w Dentsu Aegis Network
1 kwietnia br. Rafał Wolnomiejski dołącza do Zarządu Dentsu Aegis Network Polska i obejmuje rolę szefa pionu Commercial. Zastąpi na tym stanowisku Arkadiusza Szulca.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764