logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Epson partnerem warszawskiego Festiwalu Nowe Epifanie 2019

  PR 13.03.2019, przeczytano 643 razy
ilustracjastrzałka

Nowe Epifanie 2019 – kolejna odsłona znanego od wielu lat w Polsce i poza jej granicami interdyscyplinarnego festiwalu sztuk - rozpoczęła się tym roku w Warszawie 6 marca i potrwa aż do 14 kwietnia. W programie tegorocznej edycji znalazły się premiery teatralne, gościnne spektakle, koncerty muzyki dawnej, projekcje filmów i wydarzenia kulinarne.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epson-partnerem-warszawskiego-festiwalu-nowe-epifanie-2019,381606,artykul.html

Festiwal ma na celu poszukiwanie nowych, współczesnych doznań estetycznych i inicjowanie twórczego dialogu artystów z tradycyjną sztuką sakralną w duchu „Listu do artystów” papieża Jana Pawła II. Dla jego uczestników organizatorzy zapowiadają terapię szokową dla zmysłów smaku i węchu, a także ucztę dla uszu oraz wzroku.

W kwestii oprawy wizualnej, jej odpowiednią jakość zapewnią projektory Epson oparte na autorskiej technologii 3LCD. W ramach całościowej współpracy z festiwalem firma została także oficjalnym Partnerem Technologicznym wydarzenia. Zapewniające jasny, realistyczny obraz o przekątnej do 300” modele EB-1985WU oraz interaktywne EB-1430Wi znajdą zastosowanie w instalacjach podczas całej serii wydarzeń artystycznych. Spośród wszystkich warto wymienić dwa koncerty zespołu Graindelavoix, występ „Psałterz Polski” Adama Struga i Monodii Polskiej oraz spektakl „Arcykłamca” w reżyserii Dawida Zalesky’ego. W tym ostatnim interaktywne funkcje projektorów będą także wykorzystywane podczas samego spektaklu.

ilustracjastrzałka

Warto podkreślić, że poza wysokimi parametrami samego obrazu, w zastosowaniach scenicznych bardzo przydatne okazały zaawansowane funkcje podłączania oraz zarządzania z poziomu urządzeń mobilnych.

Źródło: Epson Polska

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Awans i nowy dział strategii w Imagine
Zmiany w zespole IMAGINE: Paweł Smolarz awansuje na szefa działu client service,  a Justyna Izydorczyk będzie budowała dział strategii.
Bazarnik w gronie Członków PIAP
Bazarnik to nowa firma Członkowska, która przystąpiła do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w kwietniu br.
Epson: pokaz najnowszych urządzeń do druku fotograficznego na Film Video Foto 2019
Tegoroczna edycja najstarszej imprezy w branży fotograficznej i filmowej w Polsce, zostanie zorganizowana od 23 do 25 maja w Łodzi. Na targach oczywiście nie zabraknie firmy Epson, która zaprezentuje najnowsze rozwiązania z zakresu druku fotograficznego.
Monday - agencja komunikacji rozpoczyna współpracę w zakresie PR i digital z nowymi klientami z obszaru gamingu. Do portfolio dołączają wydawcy gier Ubisoft oraz Quantic Dream.
Nie żyje Rosław Szaybo
Nie żyje Rosław Szaybo - grafik, projektant okładek płyt, książek, ilustrator, fotografik. Jego prace zdobią niezliczone wydania płyt m.in. Krzysztofa Komedy, Czesława Niemena, Eltona Johna, Janis Joplin, Roya Orbisona czy Judas Priest.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764