logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Epson podsumowuje obecność na Audio Video Show 2018

  PR 21.11.2018, przeczytano 1530 razy
ilustracjastrzałka

Za nami kolejna edycja jednej z największych europejskich imprez dla audiofilów oraz profesjonalistów video - Audio Video Show 2018. Targi te są świetną okazją do zapoznania się z kluczowymi nowościami w dziedzinie odtwarzania dźwięku i obrazu adresowanymi zarówno do szerokiej publiczności oraz profesjonalistów branży.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epson-podsumowuje-obecnosc-na-audio-video-show-2018,380221,artykul.html

Wszystkie publikacje podsumowujące  tegoroczną imprezę w gronie ważniejszych premier wymieniły projektor 3LCD z rodziny Pro UHD – Epson EH-TW7400. Urządzenie to oferuje szereg udogodnień radykalnie zwiększających komfort oglądania filmów, w tym optymalizację 4K, wysoki współczynnik kontrastu dynamicznego na poziomie 200 000 : 1 oraz wsparcie dla standardów Full HD, UHD BD i HDR. Nowy sprzęt prezentowany był na stanowisku firmy, gdzie eksperci z portalu HDTVPolska.com codziennie prowadzili co najmniej jeden poświęcony mu wykład. Pasjonaci technologii szczególnie docenili ten model za jeszcze jeden aspekt w postaci najlepszej w swym przedziale ceny nie przekraczającej 10 tys. złotych.

Instalacją Epson, cieszącą się zainteresowaniem najmłodszych gości targów oraz profesjonalistów współpracującymi z placówkami edukacyjnymi, była klasa wyposażona w interaktywny model ultrakrótkiego rzutu EB-1460Ui. To urządzenie potrafi błyskawicznie przemienić dowolną powierzchnię (taką jak zwykła tablica czy po prostu ściana) w obszar współdzielonej pracy, gdzie wyświetlany z projektora dowolny obraz można edytować, nanosić na nim uwagi, wykorzystując tą przestrzeń jako punkt wyjścia do rozwiązywania zadań w szkole czy burzy mózgów w firmie. Co ważne, na każdym etapie zmieniony obraz można zapisywać, by kontynuować pracę później czy w celu przesłania mailem lub wydruku.

ilustracjastrzałka

Istotną nowością w dziedzinie Digital Signage był premierowy projektor laserowy LightScene EV-100. Ten niewielki, nie odbiegający wyglądem od standardowych systemów oświetlenia model, przeznaczony jest do wyświetlania interaktywnych treści marketingowych na wystawach sklepowych lub materiałów edukacyjnych w galeriach czy muzeach. Rozdzielczość WXGA przy jasności 2000 lumenów i funkcji oświetlenia punktowego pozwalają na pełną swobodę zastosowań znacząco uatrakcyjniających przestrzenie ekspozycyjne.

ilustracjastrzałka

Tradycyjnie na ekspozycji Epson nie mogło zabraknąć - obleganego nie tylko przez dzieci i młodzież - stanowiska gamingowego. Wyposażone w projektor laserowy EB-L615U dużej mocy, rzucający obraz z konsoli na ekran o przekątnej powyżej 100 cali, dobitnie prezentowało atuty prowadzenia cyfrowych zmagań w tak wielkiej skali, nieosiągalnej dla monitora czy telewizora przy zachowaniu czytelności, realistycznych barw i wysokiego kontrastu.

Wisienką na torcie, która przyciągała uwagę gości na stoisku firmy Epson, był zachwycający mapping surrealistycznej animacji opowiadającej o technologiach druku rzutowany wprost na… najpotężniejszą w swej klasie drukarkę atramentową Epson Enterprise.

ilustracjastrzałka

- Podczas każdej edycji Audio Video Show chcemy pokazać szerokiej publiczności nowość, która istotnie zmienia obraz rynku. W tym roku były to aż dwie premiery: przeznaczony do kina domowego projektor EH-TW7400 i adresowany do profesjonalistów laserowy LightScene EV-100. – mówi Andrzej Bieniek, Business Account Manager z firmy Epson. - Różnorodność nie jest tu przypadkowa – podobnie jak w innych obszarach produktowych, Epson stara się oferować kompletne portfolio projektorów, zaspokajając różnorodne potrzeby odbiorców. Wspólnym mianownikiem naszej oferty są autorskie precyzyjne technologie, takie jak projekcja 3LCD będąca sercem wszystkich projektorów z naszym logo.

Wszystkim gościom tegorocznych targów AVS dziękujemy za liczne odwiedziny.

Źródło: Epson Polska

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Screen Network uruchamia spektakularny ekran w Katowicach
Screen Network uruchomiło Super Screen na fasadzie Galerii Katowickiej. To drugi wielkoformatowy ekran spółki w regionie – tuż obok, na budynku dworca znajduje się drugi ekran Digital OOH. Firma określa uruchomienie nośnika jako powstanie „śląskiego Times Square”.
Creative Brand Stories realizuje strefy Tiger Energy Drink
Bossa Nova Events, jedna z agencji należących do grupy marketingowej Creative Brand Stories, drugi rok z rzędu odpowiada za realizację stref brandowych Tiger Energy Drink na festiwalach muzycznych i letnich wydarzeniach. 
Samsung Display Roadshow: Visual Experience Transformation – podsumowanie
13 czerwca 2024 roku w Krakowie odbyła się konferencja wieńcząca trasę Samsung Display Roadshow “Visual Experience Transformation”, która przyniosła niezwykłe doświadczenia i inspiracje. Cykl obejmował pięć miast (Wrocław, Poznań, Gdańsk, Warszawa, Kraków) i trwał od 16 maja do 13 czerwca, gromadząc łącznie ponad 400 gości. Samsung Display...
Ergo Hestia sponsorem tytularnym Inside Seaside
Sopocka firma kolejny rok z rzędu została sponsorem tytularnym gdańskiego festiwalu. Na ERGO Hestia Theatre Stage zagrają m.in. Kevin Morby, Hania Rani, RY X i Kasia Lins. Podczas Inside Seaside zostanie zaprezentowana wystawa Kruchość by Artystyczna Podróż i zorganizowana dyskusja o literaturze.
Coca-Cola zaprasza do Warszawskiej Strefy Kibica
Tegoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to nie tylko okazja do kibicowania polskiej drużynie, lecz również idealny moment na wspólne spędzanie czasu. Coca-Cola zachęca do odwiedzenia Warszawskiej Strefy Kibica, której marka jest partnerem – na fanów piłki nożnej czekają transmisje sportowych zmagań oraz inne atrakcje.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764