logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

EPSON Polska i API.PL na Targach RemaDays 2024

  S 15.01.2024, przeczytano 783 razy
ilustracja

API.PL razem z EPSON Polska zapraszają wszystkich działających w branży druku cyfrowego na stoisko F2.26 podczas targów REMA DAYS 2024, które odbędą się w dniach od 30 stycznia do 2 lutego 2024 roku w Ptak Warsaw Expo.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epson-polska-i-api.pl-na-targach-remadays-2024,402740,artykul.html

Podczas wydarzenia firma prezentować będzie innowacyjne rozwiązania z zakresu druku na tekstyliach, reklamowego druku wielkoformatowego, druku pigmentowego, druku etykiet, oraz technologii zdobienia w małym formacie.

Rozwiązania do druku na tekstyliach – do produkcji tkanin i dzianin oraz znakowania produktów gotowych

Odwiedzający stoisko F2.26 będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi urządzeniami, w tym drukarkami do tekstyliów, takimi jak Epson SureColor SC-F3000 oraz hybrydową drukarką Epson SureColor SC-F2200, umożliwiającą zarówno szybkie drukowanie DTG, jak i produkcję transferów DTF.

W obszarze truku na tekstyliach, EPSON Polska przedstawi bezpośredni druk pigmentowy na bawełnie z Epson Monna Lisa™, oraz drukarkę do sublimacji Epson SC-F6400H, umożliwiającą druk w kolorach Orange i Violet, idealne dla produkcji modowej.

Rozwiązania do wielkoformatowego druku (LFP)- reklama, znakowanie, identyfikacja wizualna

W zakresie druku wielkoformatowego (LFP) firma zaprezentuje profesjonalne drukarki ekosolwentowe EPSON SC-S80610 z dodatkowym kolorem RED, drukarki do druku ekologicznymi atramentami EPSON SC-R5010, oraz ploter do druku UV EPSON SC-V7000 z możliwością lakierowania. Uzupełnieniem będzie również ploter tnący marki GRAPHTEC, gwarantujący precyzyjne cięcie podłoży po druku.

Małoformatowe technologie zdobienia – znakowanie tekstyliów, gadżetów reklamowych, personalizacji produktów

W kategorii małoformatowych technologii zdobienia, EPSON Polska przedstawi drukarki SC-F100 i SC-F500 do sublimacji tekstyliów i gadżetów, dedykowane do produkcji artykułów promocyjnych, personalizowanych prezentów oraz prac hobbystycznych.

Na stoisku będzie można porozmawiać z doradcami API.PL na temat różnych wyzwań pojawiających się w produkcjach tekstylnych, reklamowych, w zdobieniu produktów, o rozwiązaniach do druku dopasowanych do określonych produkcji oraz o możliwych ścieżkach rozwoju biznesu na bazie uzupełniania lub wdrażania nowych technologii.

Rozwiązania do druku kolorowych etykiet

W zakresie druku kolorowych etykiet, na stoisku pojawią się drukarki Epson ColorWorks C3500, C4000, C6500Ae i C7500G, oferujące szeroką gamę podłoży do zadruku, a także nadruk odporny na działanie wody, blaknięcie czy promienie UV.

Rozwiązania do druku pigmentowego

Dodatkowo, EPSON Polska zaprezentuje produkty do druku pigmentowego, takie jak Epson SureColor SC-P6500D, oraz Epson SureLab SL-D1000 i minilab SureLab SL-D500, idealne do produkcji komercyjnej, druku wysokiej jakości zdjęć - szybkiego tworzenia precyzyjnych, kolorowych i bezpiecznych wydruków.

Targi REMA DAYS 2024 to doskonała okazja do nawiązania rozmów na temat rozwoju biznesu opartego na sprawdzonych, wydajnych i precyzyjnych rozwiązaniach EPSON. Serdecznie zapraszamy na stoisko F2.26! Do zobaczenia na targach!

Źródło: API.PL

www.api.pl


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: api_pl

(API.PL Sp. z o.o.)

api_pl o sobie:

API.PL – jest bezpośrednim importerem maszyn i materiałów do sitodruku i druku wielkoformatowego. Zapewnia klientom wysoką jakość produktów w atrakcyjnej cenie. Firma stale rozszerza ofertę, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom branży i rynku poligraficznego. W ofercie API.PL znajdą się maszyny i farby do sitodruku renomowanych światowych producentów, a także szeroka gama ploterów ekosolwentowych, sublimacyjnych, UV oraz tusze, media do druku oraz programy RIP.

Więcej informacji o użytkowniku

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowy Europejski Bauhaus 2024. Relacja z Festiwalu.
Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen, w swoim przemówieniu inaugurującym Festiwal Nowy Europejski Bauhaus podkreśliła, że jest przekonana, iż inicjatywa ta będzie odgrywać w przyszłości coraz większą rolę w kształtowaniu zrównoważonych sektorów gospodarki w Europie. W programie tegorocznego Festiwalu, poza naturalnie łączoną z projektem branżą...
Prime Choice - Jakub Józef Orliński w kampanii PRM.com
PRM to nowa marka na mapie Europy, która powstała z myślą o społeczności modowej awangardy wrażliwej na piękno, estetykę i jakość. W jej ofercie znajdziemy marki z najwyżej półki, łącząc high-end ze stylem miejskim. Marka miksuje modę z kulturą, co idealnie prezentuje w pierwszej odsłonie kampanii ,,PRIME CHOICE”, której twarzą został światowej...
„Dizajn na fali” w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha
Trwa cykl rozmów o polskim dizajnie ,,Dizajn na fali” w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. W gronie uznanych gości odbywają się dyskusje nie tylko o jakości kształcenia przyszłych projektantów, ale również o sposobach pogłębiania świadomości producentów, przedstawicieli władz i konsumentów dobrego wzornictwa....
Lidl z kampanią UEFA Euro 2024: Lidl Kids Team
Jako Oficjalny Partner UEFA EURO 2024, Lidl Polska rozpoczyna program Lidl Kids Team, w ramach którego dzieci mają szansę wyjść na murawę razem z polskimi zawodnikami przed meczami UEFA EURO 2024! Sieć ogłasza konkurs, w ramach którego rodzice lub opiekunowie mogą wygrać miejsce w Lidl Kids Team dla swojego dziecka w wieku od 6 do 10 lat – niezależnie od płci,...
Zostań Aquaphorianinem – kampania reklamowa Aquaphor
Międzynarodowy koncern AQUAPHOR, producent filtrów do wody z zakładami produkcyjnymi w Estonii (UE) , coraz silniej działa na polskim rynku, kreując potrzeby filtracji wody, a także promując zmiany na lepsze. Ściśle łączy się to z misją firmy, którą jest zapewnienie czystej wody wszystkim mieszkańcom naszej planety poprzez zmianę wody na...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764