logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Epson SC-F10000: przemysłowa drukarka sublimacyjna

  PR 02.07.2020, przeczytano 736 razy
ilustracja

Firma Epson przedstawia swoją pierwszą 76-calową drukarkę wielkoformatową. SureColor SC-F10000 to zaawansowane urządzenie sublimacyjne opracowane z myślą o rynku produkcji tekstyliów, gdzie wysoka wydajność, szybkość i niezawodność mają kluczowe znaczenie dla sukcesu firmy. Liczne zastosowania obejmują: modę, odzież sportową, artykuły wyposażenia wnętrz, artykuły promocyjne i soft signage.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epson--sc-f10000%3A-przemyslowa-drukarka-sublimacyjna,387640,artykul.html

- Klienci wykorzystujący w swojej pracy termosublimację oczekują szybkiej realizacji, stabilnej wydajności, wysokiej jakości i niezawodności. Mając na uwadze te wymagania, opracowaliśmy drukarkę sublimacyjną do zastosowań przemysłowych, która naszym zdaniem wyznacza nowe standardy. Drukarka SC-F10000 oferuje najwyższą wydajność spośród wszystkich drukarek LFP firmy Epson i jest wyposażona w cztery nowe głowice drukujące PrecisionCore Micro TFP oraz rozwiązanie umożliwiające wymianę pojemników z atramentem bez zatrzymywania urządzenia, co pozwala na ciągłość działalności biznesowej. Nasze dziedzictwo opiera się na innowacjach - także ta premiera to jeden z momentów, w których podnosimy poprzeczkę wydajności w dziedzinie sublimacji – powiedział Tomasz Kuciński, Business Account Manager – LFP w Epson.

Cechy SC-F10000, które w oczywisty sposób przynoszą korzyści przedsiębiorstwom, to:

 • Szybki wydruk nawet do 255 m2/h
 • Nowe głowice drukujące
 • PrecisionCore MicroTFP
 • Technologia Precision Dot firmy Epson (połączenie trzech specjalistycznych technologii sublimacyjnych: Halftone, LUT i Micro Weave)
 • Proste ustawianie nośników (dźwignia ładowania nośników z przodu i z tyłu)
 • Technologia automatycznego dostosowania obejmująca zintegrowaną kamerę RGB
 • Nowa suszarka (mniejsze przebijanie tuszu na drugą stronę nośnika i eliminacja zagnieceń)
 • Zaawansowany system automatycznego napinania (Ad-ATC) do dokładnego i stabilnego podawania nośników
 • Pojemny system zasilania w atrament (z 10-litrowymi lub 3-litrowymi pojemnikami z atramentem, które można wymieniać bez wyłączania urządzenia)
 • Możliwość wymiany części przez operatora
 • Łatwość obsługi układu atramentu (Łatwy montaż, położenie na poziomie podłoża, czujnik zużytych pojemników)
 • Dokładny system podawania papieru
 • Krótszy czas czyszczenia ciśnieniowego
 • Intuicyjny w obsłudze
 • 9-calowy ekran dotykowy

Aby jeszcze bardziej zwiększyć spójność i niezawodność, nie wspominając już o spokoju użytkownika, firma Epson produkuje wszystkie części do urządzenia SC-F10000, w tym głowice drukujące, atrament, oprogramowanie sprzętowe i użytkowe.

Drukarka SC-F10000 będzie dostępna w sprzedaży od września 2020.

Źródło: Epson Polska

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Webinarium firm Mark Andy i Flexo Image Graphics
Firma Mark Andy, z uwagi na wciąż istniejące w skali globalnej obostrzenia, kontynuuje działania związane ze zdalnymi prezentacjami swoich rozwiązań dla klientów z różnych stron świata. 24 lipca br., wspólnie z jej indyjskim partnerem handlowym – Flexo Image Graphics – zorganizowała webinarium pod hasłem „Cyfrowe rozwiązania z oferty Mark...
Ponad milion kolorów w palecie drukarek Xerox
Xerox zaprezentował pierwszy na rynku zestaw Adaptive CMYK+ Kit do druku, który dodaje siedem specjalnych kolorów i milion nowych odcieni do maszyn Xerox Versant. Dzięki tej nowości drukarnie mogą zwiększyć swój zysk nawet do 400%.
W dobie koronawirusa wzrosła produkcja opakowań dla przemysłu spożywczego i farmacji
Silny związek z branżą spożywczą, która nie ucierpiała w czasie pandemii, pozwolił firmom opakowaniowym przetrwać kryzys spowodowany koronawirusem bez większych strat.  – 65 proc. opakowań jest produkowanych do żywności i napojów. Przestoje odczuły głównie te firmy, które dostarczają do producentów mebli lub firm motoryzacyjnych...
Stora Enso i Stadion Olimpijski w Helsinkach: proekologiczne partnerstwo
Stora Enso podpisała ze Stadionem Olimpijskim w Helsinkach porozumienie o współpracy, którego celem jest wprowadzanie proekologicznych i obniżających tzw. ślad węglowy działań, realizowanych na tym obiekcie sportowym. W tym celu w możliwie największym stopniu, podczas organizowanych tu wydarzeń, wykorzystywane będą materiały odnawialne oraz rozwiązania spełniające...
Firma Koenig & Bauer Durst zapowiada beta testy na maszynie Varijet 106
Firma Koenig & Bauer Durst na początek przyszłego roku zapowiada wprowadzenie na rynek maszyny VariJET 106 poprzez przeprowadzenie jej pierwszej instalacji u klienta. Oficjalna prezentacja maszyny nastąpi podczas targów drupa w Düsseldorfie, które zostały przesunięte na 20. do 30. kwietnia 2021.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764