WIADOMOŚCI

Epson rozwija produkcję podzespołów

Mateusz Zawiślak  PR 10.08.2017, przeczytano 155 razy

Epson uruchamia na Filipinach nowoczesny zakład produkcyjny. Firma zamierza zwiększyć produkcję drukarek atramentowych i projektorów 3LCD.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epson-rozwija-produkcje-podzespolow,33369,artykul.html

Seiko Epson Corporation poinformowała, że spółka zależna Epson zajmująca się produkcją - Epson Precision (Philippines) Inc., zakończyła budowę nowego zakładu, który umożliwi zwiększenie produkcji drukarek atramentowych. Firma zamierza także rozbudować swoje możliwości produkcji projektów 3LCD w istniejącym zakładzie.

Od momentu przełomu w styczniu 2015 roku grupa Epson zainwestowała 143 miliony USD w budowę nowoczesnego działu produkcyjnego, który znajduje się w obrębie istniejącego zakładu. Został on zaprojektowany z dbałością o środowisko; na dachu zainstalowano ogromny system zasilania energią słoneczną o maksymalnej wydajności ok. 3000 kW.

Podczas realizacji średnioterminowego planu biznesowego Epson zdecydowano, że obecna zdolność produkcyjna zakładów wytwarzających drukarki atramentowe i projektory w Chinach, Indonezji i Filipinach nie wystarczy do zaspokojenia przewidywanego popytu. Grupa przewiduje konieczność znaczącego zwiększenia produkcji modeli drukarek atramentowych ze zbiornikiem na atrament o wysokiej pojemności, które cieszą się dużą popularnością na rynkach wschodzących i innych, a także produkcji biurowych, atramentowych drukarek wielofunkcyjnych drukujących linie z wysoką prędkością, które również cieszą się rosnącym zainteresowaniem na całym świecie.

Grupa Epson, będąca przez ostatnie 16 lat największym dostawcą[1] projektorów, rozbuduje zdolność produkcyjną projektorów w obrębie istniejącego zakładu. Dział komunikacji wizualnej grupy odnotowuje coraz większą sprzedaż, głównie ze względu na rosnące zainteresowanie projektorami wśród firm i placówek edukacyjnych oraz rozbudowę aplikacji komercyjnych, spełniając potrzeby wschodzących rynków.

Epson planuje zwiększyć zatrudnienie załogi w spółce Epson Precision na Filipinach z 14 400 do 20 000[2], aby osiągnąć planowaną moc produkcyjną.

Źródło: Epson

www.global.epson.com

WIĘCEJ

Dodatkowe informacje:

[1] Źródło: Badania przeprowadzone Futuresource Consulting Ltd., 2001 - 2016 (wolumen projektorów o mocy 500 lumenów i większych)
[2] Przyszłe szacunkowe dane dotyczące produkcji i zatrudnienia mogą ulec zmianie w zależności od sytuacji.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
niedziela 18.02.2018, 180 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone