logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Epson SC-F2200 w Tulcia Sp. z o.o. - pierwsza instalacja w Polsce

  PR 26.10.2023, przeczytano 1052 razy
ilustracja

Pierwsza instalacja drukarki Epson SC-F2200 w Polsce! Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi pani Emilii Bzdręga, założycielki Tulcia sp. z o.o.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epson-sc-f2200-w-tulcia-sp.-z-o.o.---pierwsza-instalacja-w-polsce,401871,artykul.html

Do tej pory Tulcia sp. z o.o. zajmowała się zdobieniem odzieży haftem komputerowym. Kiedy właścicielka dowiedziała się, że dzięki Epson SC-F2200 można stworzyć wyjątkowe projekty i wdrożyć produkcję różnorodnej oraz bezpiecznej odzieży (z użyciem certyfikowanych atramentów), uznała, że będzie to właściwy kierunek rozwoju. Jednocześnie druk DTG/DTF pozwoli jej zaoszczędzić sporo czasu niezbędnego do przygotowania projektu w hafcie komputerowym.

"Moja wyobraźnia galopowała" – tak mówi Emilia Bzdręga o możliwościach najnowszej, hybrydowej drukarki DTG/DTF. Pomimo tego, że jest to dla niej zupełnie nowy typ zdobienia, proces produkcji okazał się bardzo prosty, a w podjęciu ostatecznej decyzji pomogła prezentacja maszyny w naszym showroom (w ramach zaproszeń na premierowe prezentacje). Kilkanaście dni później pierwsza w Polsce instalacja EPSON SC-F2200 odbyła się w jej domu.

Mamy nadzieję, że tak, jak Pani Emilia wspomina w filmie, instalacja Epson SC-F2200 to tylko przystanek w rozwoju firmy Tulcia sp. z o.o, a kolejne kroki wykonamy wspólnie.

Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi pierwszej w Polsce właścicielki Epson SC-F2200:

Źródło: API.PL

www.api.pl


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: api_pl

(API.PL Sp. z o.o.)

api_pl o sobie:

API.PL – jest bezpośrednim importerem maszyn i materiałów do sitodruku i druku wielkoformatowego. Zapewnia klientom wysoką jakość produktów w atrakcyjnej cenie. Firma stale rozszerza ofertę, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom branży i rynku poligraficznego. W ofercie API.PL znajdą się maszyny i farby do sitodruku renomowanych światowych producentów, a także szeroka gama ploterów ekosolwentowych, sublimacyjnych, UV oraz tusze, media do druku oraz programy RIP.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Bolton Polska wybiera agencję Streetcom
BOLTON Polska rozwija współpracę z agencją Streetcom od 2 lat i teraz ponownie wybrała ją do realizacji kampanii Influencer marketingowych dla swoich brandów. Streetcom odpowiada za działania przede wszystkim dla marek Rio Mare i Meglio.
Agencja mediowa Initiative (IPG Mediabrands) po raz trzeci z rzędu wygrała przetarg na kompleksową obsługę mediową FoodCare. Oznacza to kontynuację współpracy rozpoczętej w maju 2022 roku.
PR Hub oraz Instytut Psychologii Polskiej Akademii Nauk nawiązały współpracę pod kątem obsługi PR naukowego projektu badawczego podejmującego tematykę kulturowo wrażliwych miar rozwoju społecznego i dobrostanu społecznego. Projekt realizowany jest w ramach grantu Narodowego Centrum Nauki w programie GRIEG.
More Bananas i Semcore partnerami biznesowymi
Agencje More Bananas i firma Semcore zostały partnerami biznesowymi. Mają wspólnie prowadzić i realizować działania marketingowe dla polskich i zagranicznych marek.
Julia Żugaj i konkurs na parówkowe śniadanie w kampanii Tarczyński
Marka Tarczyński wystartowała z nową akcją konkursową, w której zachęca do podzielenia się swoimi kreatywnymi przepisami na śniadanie z wykorzystaniem parówek z linii Tarczyński Naturalnie. To nie tylko okazja do dobrej zabawy w kuchni, ale również szansa na wygranie niepowtarzalnych nagród. Autor przepisu, który podbije serce Julii Żugaj,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764