logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

gdynia: Epson SC-S40610 ploter wielkoformatowy

14.03.2022
Cena: 28 900,00 zł
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 737

Mały przebieg 1524mk
Stan idealny

SC-S40610

Od prostych oznakowań po skomplikowane ekspozycje i dekoracje — drukarka daje nowe możliwości tworzenia różnorodnych produktów na wielu materiałach. Każdy komponent został w całości zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Epson, by zapewnić bezproblemowe działanie i zagwarantować profesjonalną jakość wydruku.

Precyzja

Drukowanie z niezrównaną dokładnością dzięki złożonemu systemowi obsługi materiałów stworzonym z myślą o wydajności najwyższej klasy. Drukarkę wyposażono w wysoce zaawansowany system automatycznej kontroli naprężenia (AD-ATC), rolki podajnika o dużej średnicy oraz antystatyczne, elastyczne rolki dociskowe, aby zoptymalizować dokładność uchwytu i podawania.

Jakość

Za sprawą najnowszej generacji głowicy drukującej PrecisionCore TFP firmy Epson, drukarka SC-S40610 zapewnia doskonałe i wyraziste wydruki w znakomitych kolorach. W tandemie z atramentami o nowej formule — Epson UltraChrome GS3 — drukarka może dokładnie odwzorować szeroką gamę kolorów. Tryb wysokiej jakości Precision Dot pozwala znacząco poprawić wygląd wydruków na różnych materiałach.

Wydajność

Automatyczna konserwacja głowicy drukującej i system usuwania mgiełki atramentowej gwarantują ciągłość drukowania przez maksymalny okres eksploatacji.


Kluczowe cechy

Precyzyjne i dokładne wydruki: Najlepszy w swojej klasie system AD-ATC i zaawansowana technologia podawania nośników
Doskonała jakość wydruku: Najnowszej generacji głowica drukująca PrecisionCore TFP i atramenty UltraChrome GS3
Szeroki wachlarz zastosowań: Drukuj na różnych materiałach, takich jak przezroczysta folia, winyl, płótno i papier fotograficzny
Zwiększ wydajność: Automatyczna konserwacja głowicy drukującej i osłona zabezpiecz


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epson-sc-s40610-ploter-wielkoformatowy%2C-gdynia,86177,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
+
Ofertę złożył: swatch
Telefon: 504140890
Kontakt: Robert
gdynia
e-mail: r.gradziel@dimlab.pl

Konto swatch nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.


REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764