logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Epson Surecolor SC-F100 - drukarka sublimacyjna A4

  PR 02.10.2020, przeczytano 2477 razy
ilustracja

Dla małych firm i start-upów, które chcą rozszerzyć swoją ofertę produktów o sektor materiałów promocyjnych, firma Epson ogłasza wprowadzenie na rynek modelu SureColor SC-F100.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epson-surecolor-sc-f100---drukarka-sublimacyjna-a4,388634,artykul.html

Drukarka sublimacyjna w wymiarze drukarki biurkowej formatu A4, która idealnie sprawdzi się do produkcji artykułów promocyjnych i spersonalizowanych (np. kubki, breloczki do kluczy, etui na telefony, inne drobne przedmioty) przy wykorzystaniu niewielkiej ilości miejsca na biurku. Drukarka sprosta potrzebom producentów tekstyliów, którzy chcą oferować produkty robione na zamówienie (np. czapki, fartuchy, smycze i małe poduszki).

Model SC-F100 zapewnia małym firmom szybki czas realizacji produkcji i niski całkowity koszt posiadania (TCO). Dodatkowo podczas obsługi nie wymaga specjalistycznej wiedzy na temat konfiguracji, działania ani konserwacji. Pojemniki na atrament o pojemności 140 ml to tańsza alternatywa dla kartridży.

SC-F100 stanowi część kompletnego, niezawodnego i kompleksowego rozwiązania do druku firmy Epson, obejmującego atramenty, sterownik i papier, które zaprojektowano z myślą o doskonałej współpracy. Dzięki gwarancji na 1 rok lub 6000 arkuszy (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej), możesz spać spokojnie.

Jak mówi Tomasz Kuciński, Business Account Manager - LFP w Epson: - Po ogromnym sukcesie modelu SC-F500, który wprowadzono na rynek w 2019 roku, SC-F100 stanowi fantastyczne uzupełnienie oferty drukarek sublimacyjnych firmy Epson. Model pozwoli wielu firmom wejść na coraz popularniejszy rynek materiałów promocyjnych. Użytkownicy nie muszą być ekspertami, aby obsługiwać drukarkę - zadania drukowania można przesyłać za pośrednictwem sieci Wi-Fi przy użyciu dedykowanego sterownika firmy Epson. Dzięki nowej platformie Epson Cloud Solution PORT użytkownicy mogą kontrolować koszty zadań drukowania i na bieżąco monitorować wykorzystanie materiałów.

Najważniejsze cechy

  • Głowica drukująca Epson PrecisionCore MicroTFP
  • Łączność za pośrednictwem sieci Wi-Fi, Wi-Fi Direct i USB 2.0
  • Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2,4 cala
  • Butelki z atramentem o pojemności 140 ml do wielokrotnego napełniania
  • Gwarancja firmy Epson

Źródło: Epson Polska

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowa kampania marki Calperos
Teva Pharmaceuticals Polska rozpoczęła nową kampanię marki Calperos. Za kreację odpowiada agencja AżTuNagle, za obsługę mediową - Initiative (Mediabrands).
Cybersecurity zyskało wysoki priorytet w wielu firmach. Można to zauważyć w polityce bezpieczeństwa dla sieci wewnętrznej, w wytycznych dotyczących aktualizacji, nowych kampaniach uświadamiających przeciwko phishingowi i polityce użytkowania urządzeń mobilnych.
Zmiany w strukturze Endorfina Events
Systematyczne poszerzanie portfolio klientów oraz dynamiczny rozwój agencji endorfina events zainicjował zmiany strukturalne. W trakcie trzeciego kwartału do dyrektorskiego grona dołączyła Anna Rajewska, jako Client Service Director, a Dagmara Berka-Kochańska awansowała na stanowisko Operations Director. Zespołem kreacji zarządza Agnieszka Widera.
Kampania Garage Sound Masters zakończona sukcesem
24 sierpnia odbył się finał aktywacji Garage Sound Masters 2022, która była częścią kampanii realizowanej przez dentsu Creative dla marki Garage. W konkursie na set DJ-ski lub autorski utwór muzyczny zostało nagrodzonych 36 artystów. Celem akcji było wsparcie początkujących muzyków. W głosowaniu wzięło udział ponad 2 tysiące konsumentów.
T-mobile: Startuje nowa kampania „Planeta Ma Znaczenie”
W ramach nowej inicjatywy „Planeta Ma Znaczenie” operator dołączył do tegorocznej akcji „Sprzątanie świata – Polska” i razem z Fundacją Nasza Ziemia posprzątał dno jeziora Durowskiego, z którego wydobyto aż tonę odpadów! T-Mobile zachęca również do nurkowania w szufladach i wymieniania starych telefonów na nagrody w...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764