logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Epson wprowadza do systemu EPA zaawansowane opcje przepływów pracy

  PR 04.11.2022, przeczytano 178 razy

Firma Epson wprowadza na rynek najnowszą wersję oprogramowania Epson Print Admin (EPA). Zawiera ona zaawansowane funkcje przepływów pracy, takie jak możliwość tworzenia i przeszukiwania plików PDF w 29 językach z wykorzystaniem optycznego rozpoznawania pisma (OCR) Dzięki temu partnerzy będą mogli zwiększyć wartość wielofunkcyjnych biznesowych drukarek atramentowych, co przełoży się na zwiększenie poziomu zadowolenia klientów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epson-wprowadza-do-systemu-epa-zaawansowane-opcje-przeplywow-pracy,397863,artykul.html

Epson Print Admin (EPA) to serwerowe rozwiązanie, które pozwala stworzyć bezpieczne środowisko drukowania, skanowania i kopiowania dokumentów uwierzytelniając dostęp użytkowników za pomocą czytników kart, loginów, haseł i kodów PIN. Oferuje ono także funkcje jak „skanuj i wyślij do mnie”, powiadomienia dla pracowników czy uczniów dotyczące odpowiedzialnego drukowania oraz zaawansowane narzędzia administracyjne, które pozwalają zarówno zwiększać produktywność, jak i realizować cele środowiskowe.

Poza możliwością tworzenia i przeszukiwania plików PDF, wśród nowych, zaawansowanych funkcji obiegu pracy znajduje się także sortowanie zapisanych dokumentów z wykorzystaniem kodów kreskowych, rozpoznawanie i pomijanie pustych stron podczas skanowania oraz automatyczne nazywanie folderów i dokumentów za pomocą strefowego OCR. Ten rodzaj zastosowania OCR umożliwia rozpoznawanie najważniejszych danych w dokumencie w celu nadawania mu użytecznej i rozpoznawalnej nazwy pliku.

Obiegi pracy mogą być uruchamiane za naciśnięciem przycisku. Na przykład działy finansowe przetwarzające faktury mogą mieć dostęp do zawartości skanowanego dokumentu bez konieczności ręcznego nadania mu nazwy i zapisu. Teraz mogą uruchomić proces skanowania i pozwolić rozwiązaniu EPA zająć się resztą. Biorąc pod uwagę, że firmy mogą otrzymywać tysiące faktur miesięcznie, znacznie poprawi to wydajność, zmniejszy liczbę błędów i pozwoli użytkownikom skupić się na ważniejszych zadaniach.

W dzisiejszym dynamicznym, pełnym napięć świecie biznesu, gdzie technologia musi zapewniać rezultaty, wspierać zrównoważony rozwój i płynnie działać zawsze, gdy jest to potrzebne, taka funkcjonalność ma kluczowe znaczenie. Nowe, zaawansowane opcje obiegu dokumentów w rozwiązaniu EPA sprawiają, że wielofunkcyjne atramentowe drukarki biznesowe Epson pomagają bezproblemowo osiągać te cele.

- Cyfryzacja procesów pracy jest coraz powszechniejsza we wszystkich sektorach – powiedział Tomasz Lis, Reseller Account Manager w Epson, komentując premierę rozwiązania. - Skanowanie to często dopiero pierwszy krok, a ręczne przetwarzanie zeskanowanego dokumentu może wydłużać czas pracy pracowników i zwiększać ryzyko pomyłek. Dzięki zaawansowanym opcjom obiegów pracy w EPA, kierownicy działów IT mogą automatyzować zadania, zmniejszając obciążenie pracowników podnosząc przy tym wydajność i ograniczając ryzyko wystąpienia błędów. Stanowi to ogromną wartość dodaną do naszych wielofunkcyjnych drukarek atramentowych, które są znane z szybkości i wydajności oraz wspiera realizację celów zrównoważonego rozwoju, ponieważ drukarki atramentowe zużywają do 90% mniej energii niż drukarki laserowe 1. Połączenie naszej technologii druku atramentowego niewymagającego nagrzewania z zaawansowanymi funkcjami obiegu pracy pozwoli klientom połączyć korzyści płynące ze zrównoważonego rozwoju i zwiększonej produktywności. Dzięki temu także partnerzy firmy Epson zyskują przewagę nad konkurencją

Źródło: Epson Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żywiec Zdrój w kampanii wizerunkowej o osiągnięciu neutralności plastikowej
Trwa kampania "Z natury dla natury" Żywiec Zdrój (Danone). Marka kolejny raz podejmuje temat neutralności plastikowej. Kampania jest prowadzona z wykorzystaniem telewizji, digitalu, OOH oraz we współpracy z influencerami. VMLY&R odpowiada za koncept, kreację oraz działania w Internecie.
Agencja Space Cat Industries powstała, by pomagać markom w komunikacji z Pokoleniem Z. Misją firmy jest ciągła eksploracja nowych trendów i poszukiwanie wartości w nieustannie zmieniającym się digitalowym uniwersum. Space Cat Industries specjalizuje się w TikTok marketingu, współpracy z influencerami, produkcji audio i short video oraz TikTok Adsach.
Podsumowanie kampanii „Moc Polskich Warzyw” w 2022 roku
Biuro prasowe kampanii „Moc Polskich Warzyw” opublikowało podsumowanie ubiegłego roku. Rezultaty znacznie przewyższyły oczekiwania. Prowadzony od kilku lat projekt ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia i zrównoważonej diety opartej na polskich warzywach sezonowych.

Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych. Nowe piwo to rewolucyjny mix orzeźwiającej Warki 0.0%, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Pierwszy z nich właśnie trafił do sieci Biedronka, a pod koniec lutego obydwa produkty będą już dostępne w...
Wyświetlacze LG na targach ISE 2023 pod hasłem „Life, Be Bloomed”
Zaawansowane wyświetlacze LG, w tym ekran Micro LED 8K, prezentowane są na interaktywnej wystawie wraz z wciągającą sztuką multimedialną i cyfrowymi przestrzeniami dla różnych branż
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764