logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Epson wyróżniony przez FCL po raz czternasty z rzędu

  PR 21.04.2015, przeczytano 536 razy
ilustracjastrzałka

Firma Epson uznana została przez Futuresource Consulting Limited za najlepszego na świecie producenta projektorów 14 rok z rzędu. To osiągnięcie jest dowodem na to, że firma kontynuuje swoje sukcesy w dziedzinie generowania i projektowania obrazu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epson-wyrozniony-przez-fcl-po-raz-czternasty-z-rzedu,24608,artykul.html

Z najnowszych badań firmy Futuresource wynika, że Epson posiada największy udział jednostkowy na rynku projektorów o jasności 500 i więcej lumenów.

Neil Colquhoun, dyrektor działu Visual Imaging w Epson Europe, komentuje: „Te nowe dane firmy Futuresource bardzo nas cieszą i z radością obserwujemy, jak nasze projektory zdobywają coraz szersze uznanie oraz udział w sprzedaży na rynku”.

Epson posiada szeroką ofertę produktów obrazowania wizualnego — projektory instalacyjne, przenośne, o krótkim rzucie, interaktywne, biznesowe oraz przeznaczone do kina domowego. Kluczowym wyróżnikiem projektorów firmy Epson jest technologia 3LCD, która pozwala projektorom Epson oferować najczystsze, najżywsze i najlepiej odwzorowane obrazu na rynku.

Reagujemy na tendencje rynkowe i każdego roku nieprzerwanie inwestujemy w opracowywanie przełomowych produktów i technologii z myślą o wzmocnieniu naszej pozycji jako lidera rynku." — dodaje Neil Colquhoun.

Źródło: Epson

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żywiec Zdrój w nowej kampanii wizerunkowej informuje o osiągnięciu neutralności plastikowej
Trwa kampania "Z natury dla natury" Żywiec Zdrój (Danone). Marka kolejny raz podejmuje temat neutralności plastikowej. Kampania jest prowadzona z wykorzystaniem telewizji, digitalu, OOH oraz we współpracy z influencerami. VMLY&R odpowiada za koncept, kreację oraz działania w Internecie.
Agencja Space Cat Industries powstała, by pomagać markom w komunikacji z Pokoleniem Z. Misją firmy jest ciągła eksploracja nowych trendów i poszukiwanie wartości w nieustannie zmieniającym się digitalowym uniwersum. Space Cat Industries specjalizuje się w TikTok marketingu, współpracy z influencerami, produkcji audio i short video oraz TikTok Adsach.
Podsumowanie kampanii „Moc Polskich Warzyw” w 2022 roku
Biuro prasowe kampanii „Moc Polskich Warzyw” opublikowało podsumowanie ubiegłego roku. Rezultaty znacznie przewyższyły oczekiwania. Prowadzony od kilku lat projekt ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia i zrównoważonej diety opartej na polskich warzywach sezonowych.

Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych. Nowe piwo to rewolucyjny mix orzeźwiającej Warki 0.0%, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Pierwszy z nich właśnie trafił do sieci Biedronka, a pod koniec lutego obydwa produkty będą już dostępne w...
LG prezentuje swoje najnowsze wyświetlacze na targach ISE 2023 pod hasłem „Life, Be Bloomed”
Zaawansowane wyświetlacze LG, w tym ekran Micro LED 8K, prezentowane są na interaktywnej wystawie wraz z wciągającą sztuką multimedialną i cyfrowymi przestrzeniami dla różnych branż
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764