logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Epson z nowymi urządzeniami na Festiwalu Druku 2021

  PR 14.09.2021, przeczytano 197 razy
ilustracja

W dniach 15-16 września 2021 roku w halach EXPO XXI w Warszawie obędzie się kolejna edycja imprezy FestiwalDruku.pl – jednego z największych w Polsce wydarzeń wystawienniczych branży druku reklamowego. Na evencie nie mogło zabraknąć firmy Epson, która zaprezentuje swoje najnowsze urządzenia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epson-z-nowymi-urzadzeniami-na-festiwalu-druku-2021,392988,artykul.html

Festiwal Druku.pl będzie świetną okazją, żeby zapoznać się z szerokim portfolio firmy Epson. Wśród urządzeń LFP, które dostępne będą na stoisku, zobaczyć będzie można m.in. drukarkę SC- F2100 służącą do nadruku na tekstyliach oraz obejrzeć i przetestować drukarkę z serii SC-R5010 - nagrodzoną Złotym Medalem Festiwalu Marketingu i Druku w 2021 roku.

Dla zainteresowanych dostępne będzie wiele urządzeń drukujących do znakowania odzieży (sublimacja, DTG, eko solwent) w tym takie modele jak SC-V7000 czyli pierwsza drukarka wielkoformatowa LED UV która umożliwia twórcom oznakowań i ekspozycji poszerzenie portfolio produktów. Model stworzono do drukowania przyciągających wzrok oznakowań wewnętrznych i zewnętrznych, ekspozycji okiennych, paneli reklamowych, opakowań, materiałów promocyjnych i produktów dekoracyjnych.

Na stoisku Epson Polska będzie też można poznać m.in. takie urządzenia jak Epson SC-F9400 czyli 64-calowa drukarka sublimacyjna przeznaczona do szybkiego wysokonakładowego drukowania na odzieży, tkaninach, miękkich szyldach i innych materiałach promocyjnych. Z kolei Epson SC-F2100 to drukarka, która powstała z myślą o małych i średnich firmach, które oferują usługi związane z drukiem na odzieży. Drukarka umożliwia tworzenie odbitek na T-shirtach, bluzach czy torbach reklamowych o najwyższej jakości. W porównaniu do poprzedniego modelu SC-F2100 dzięki trybom szybkiego uruchamiania pozwala na szybsze drukowania, z kolei udoskonalenia rastrowania zapewniają jeszcze płynniejszą reprodukcję zdjęć i szerszą paletę barw.

Drukarka wyposażona jest w głowicę drukującą PrecisionCore TFP, która zapewnia najwyższą precyzję wydruku. W celu maksymalnego zredukowania czynności związane z jej konserwacją SC-F2100 posiada tryb automatycznej konserwacji z osobnym wkładem. Co więcej, pochłaniacz kurzu zapobiega osadzaniu się brudu i kurzu. Do każdego urządzenia dołączane jest bezpłatne oprogramowanie Garment Creator, które umożliwia dodawanie tekstu oraz zdjęć, jak i tworzenie indywidualnych ustawień ich korekty.

Nagrodzona seria drukarek EPSON SureColorSC-R5010 do druku ekologicznymi atramentami żywicznymi rozszerza asortyment drukarek wielkoformatowych firmy Epson. Technologia oparta o  atramenty na bazie wody, o niskiej emisyjności LZO, umożliwiająca zastosowania wydruków we wrażliwych środowiskach zapewnia drukowanie na różnych materiałach w  ekologiczny i  trwały sposób. Dzięki zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom, takim jak żywiczny atrament na bazie wody UltraChrome RS, trwałe i precyzyjne głowice drukujących PrecisionCore Micro TFP z trzema technologiami do obrazowania PrecisionDot, uzyskujemy wyraziste kolory obrazu o zmniejszonej ziarnistości i nierówności, zapewniając wysoką jakość i trwałość druku. Nowy Epson na atrament żywiczny daje możliwość realizacji zamówień na różnych typach nośników, tj.: tapetach, obrazach typu canvas, tekstyliach, banerach ściennych, oraz plakatów, folii i klisz oraz tekstyliów – przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i  ochrony środowiska. 6-kolorowy zestaw atramentów UltraChrome RS to bezzapachowe, wodne tusze żywiczne, gwarantujące bezpieczeństwo stosowania we wrażliwym środowisku.

Źródło: Epson Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

More Communications Agency powiększa zespół
Do zespołu more communications agency dołączyły dwie osoby – Marek Kubisiak, który objął nowo utworzone stanowisko Senior Communications Specialist oraz Jagoda Mówińska na stanowisko Account Executive.
Gospodarka obiegu zamkniętego wspiera rozwój biznesu przy jednoczesnym racjonalnym wykorzystywaniu zasobów i ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko. Firma Lexmark będąc członkiem Europejskiej Rady Regeneracji od lat skupia się na strategii zrównoważonego rozwoju. Będąc liderem rozwiązań firma wnosi duży wkład w C-SERVEES, projekt finansowany przez...
Seria konferencja o projektowaniu, pieniądzach i klientach. Rozmowy o praktycznej stronie pracy designerów w Polsce. Twarde fakty, trudne pytania, niepopularne opinie, przemilczane problemy, prawdziwe ceny. Bez taniego coachingu, PR-owego bełkotu i kreatywnych pogaduszek. Informacje, których nie znajdziesz w internecie.
Rebranding Terravita – nowa odsłona tradycji
Terravita - polska firma, której historia sięga 40 lat, stawia na zmiany. Już teraz czekolady mleczne i gorzkie Terravita są dostępne w zupełnie nowej odsłonie. Rebranding objął odświeżenie logo, zmianę opakowań, receptury, kształtu tabliczek i kostek. Oto nowa Terravita – słodkie skarby ziemi.
Agnieszka Sora Prezeską Zarządu IAA Polska, kadencja 2021-2023
W środę 22 września 2021 r. członkowie IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym wyłonili nowe władze Stowarzyszenia na lata 2021 – 2023. Wybrany został Zarząd, Rada Nadzorcza i Sąd Dyscyplinarny IAA Polska. Nowym Prezesem Zarządu została Agnieszka Sora – Regional Consulting Lead NCE GfK.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764