logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Epson zaprasza do odwiedzin stoiska firmy podczas Festiwalu Druku

  PR 17.08.2016, przeczytano 601 razy
ilustracjastrzałka

Już 7 września rozpocznie się ósma edycja Targów Reklamy i Poligrafii Reklamowej Festiwal Druku. Marka Epson odwiedzi je ze swoim specjalistycznym sprzętem skierowanym właśnie do branży reklamowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epson-zaprasza-do-odwiedzin-stoiska-firmy-podczas-festiwalu-druku,29620,artykul.html

Epson znajdzie się wśród ponad 250 wystawców na tegorocznym Festiwalu Druku w dniach 7-8. września. Na stoisku marki zostanie zaprezentowany szereg urządzeń dedykowanych dla branży reklamowej. To zapewni gościom możliwość obejrzenia sprzętów, które ze względu na rozmiar rzadko są dostępne na żywo, ale podczas targów zostaną szczegółowo zaprezentowane. Epson przygotował również specjalne oferty dla gości targów.

Wśród prezentowanych urządzeń znajdzie się paleta atramentowych drukarek wielkoformatowych do zastosowań reklamowych i druku wielkopowierzchniowego, w tym takie modele jak SureColor SC-S40610, SC-S80610, SC-T5200, SC-P10000. Ofertę uzupełni cyfrowa drukarka do bezpośredniego drukowania na odzieży (DTG) SureColor SC-F2000, i dedykowana do druku sublimacyjnego m.in. na tekstyliach drukarka SC-F6200.

Dla gości targów przewidziane są unikatowe oferty, zaprojektowane właśnie z myślą o specjalistach w branży reklamowej. Reprezentanci Epson czekają również na okazję, by zebrać opinie o marce prosto od klientów. Wszyscy goście będą mieli okazję porozmawiać o produktach Epson z przedstawicielami marki, którzy odpowiedzą na każde, nawet najbardziej zaawansowane pytanie. 

Rynek reklamy i poligrafii reklamowej odznacza się szczególnymi potrzebami, którym Epson wychodzi naprzeciw. Odbiorcy to wymagający klienci, dla których liczy się przede wszystkim jakość wydruku i możliwości sprzętu. Portfolio drukarek Epson to szeroka gama rozwiązań dostosowanych do tych często bardzo precyzyjnych wymagań.
– mówi Tomasz Kuciński Senior Account Manager – LFP z Firmy Epson. – Goście tegorocznego Festiwalu Druku będą mieli okazję zobaczyć nasz wyjątkowy sprzęt i przekonać się w praktyce, co oferujemy. Targi to także dobra okazja do skorzystania z naszej oferty promocyjnej.

8 edycja Targów Reklamy i Poligrafii Reklamowej jest jedną z największych tego typu imprezą w Polsce, z ponad 250 wystawcami i 5 000 gośćmi. Poza zwiedzaniem stoisk podczas wydarzenia będzie można obejrzeć również warsztaty i pokazy technologiczne.

Więcej informacji o imprezie pod adresem: http://festiwaldruku.pl

Źródło: Epson

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Drukomat.pl, pierwsza drukarnia online, która wprowadziła nową usługę o nazwie PAYlater, dzięki niej klienci mogą przesunąć termin płatności faktury nawet o 45 dni.
Czerpanie papieru to atrakcja, której nie można pominąć podczas podroży po Dolnym Śląsku. Jedyny czynny młyn papierniczy w Polsce znajduje się w Dusznikach-Zdroju, tuż przy drodze międzynarodowej E67. Miejsce nazywane „magicznym”, mieści w swoich wnętrzach Muzeum Papiernictwa i niezwykłą halę produkcyjną, w której chętni mogą samodzielnie wykonać...
Firma LogoScript zaprasza na konferencję poświęconą zastosowaniu nowoczesnych technologii informatycznych w procesie wydawniczym, którą organizujemy wspólnie z Zakładem Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej. Konferencja odbędzie się w salach budynku ZTP przy ulicy Konwiktorskiej 2 w Warszawie w dniu 9 maja 2019 r. (czwartek) w godzinach 10:00 –...
Agfa Jeti Tauro H2500 LED w drukarni Walstead Central Europe
W ostatnim czasie w jednej z krakowskich drukarń grupy Walstead (dawniej LSC Communications) rozpoczął pracę wszechstronny ploter hybrydowy Jeti Tauro H2500 LED. To drugie już rozwiązanie marki Agfa, pracujące w tym zakładzie, który systematycznie rozbudowuje swoje możliwości w zakresie realizacji szerokiego spektrum materiałów Point-of-Sale (POS) dla klientów z rynku handlu...
Sun Chemical poinformowała o podniesieniu – z dniem 15 maja 2019 roku – cen na produkowane przez firmę i oferowane na rynku północnoamerykańskim farby oraz lakiery utrwalane energią, jak również na lakiery wodne i solwentowe.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764