logo
WIADOMOŚCI

Epson zaprasza do odwiedzin stoiska firmy podczas Festiwalu Druku

  PR 17.08.2016, przeczytano 573 razy
ilustracjastrzałka

Już 7 września rozpocznie się ósma edycja Targów Reklamy i Poligrafii Reklamowej Festiwal Druku. Marka Epson odwiedzi je ze swoim specjalistycznym sprzętem skierowanym właśnie do branży reklamowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epson-zaprasza-do-odwiedzin-stoiska-firmy-podczas-festiwalu-druku,29620,artykul.html

Epson znajdzie się wśród ponad 250 wystawców na tegorocznym Festiwalu Druku w dniach 7-8. września. Na stoisku marki zostanie zaprezentowany szereg urządzeń dedykowanych dla branży reklamowej. To zapewni gościom możliwość obejrzenia sprzętów, które ze względu na rozmiar rzadko są dostępne na żywo, ale podczas targów zostaną szczegółowo zaprezentowane. Epson przygotował również specjalne oferty dla gości targów.

Wśród prezentowanych urządzeń znajdzie się paleta atramentowych drukarek wielkoformatowych do zastosowań reklamowych i druku wielkopowierzchniowego, w tym takie modele jak SureColor SC-S40610, SC-S80610, SC-T5200, SC-P10000. Ofertę uzupełni cyfrowa drukarka do bezpośredniego drukowania na odzieży (DTG) SureColor SC-F2000, i dedykowana do druku sublimacyjnego m.in. na tekstyliach drukarka SC-F6200.

Dla gości targów przewidziane są unikatowe oferty, zaprojektowane właśnie z myślą o specjalistach w branży reklamowej. Reprezentanci Epson czekają również na okazję, by zebrać opinie o marce prosto od klientów. Wszyscy goście będą mieli okazję porozmawiać o produktach Epson z przedstawicielami marki, którzy odpowiedzą na każde, nawet najbardziej zaawansowane pytanie. 

Rynek reklamy i poligrafii reklamowej odznacza się szczególnymi potrzebami, którym Epson wychodzi naprzeciw. Odbiorcy to wymagający klienci, dla których liczy się przede wszystkim jakość wydruku i możliwości sprzętu. Portfolio drukarek Epson to szeroka gama rozwiązań dostosowanych do tych często bardzo precyzyjnych wymagań.
– mówi Tomasz Kuciński Senior Account Manager – LFP z Firmy Epson. – Goście tegorocznego Festiwalu Druku będą mieli okazję zobaczyć nasz wyjątkowy sprzęt i przekonać się w praktyce, co oferujemy. Targi to także dobra okazja do skorzystania z naszej oferty promocyjnej.

8 edycja Targów Reklamy i Poligrafii Reklamowej jest jedną z największych tego typu imprezą w Polsce, z ponad 250 wystawcami i 5 000 gośćmi. Poza zwiedzaniem stoisk podczas wydarzenia będzie można obejrzeć również warsztaty i pokazy technologiczne.

Więcej informacji o imprezie pod adresem: http://festiwaldruku.pl

Źródło: Epson

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Canon Uvgel napędza wzrosty dostawców usług druku w regionie EMEA
Europejscy dostawcy usług druku, którzy korzystają z plotera Océ Colorado 1640, zauważają znaczny wzrost wydajności produkcji i rozszerzenie możliwości aplikacji dzięki wykorzystaniu technologii UVgel.
Stora Enso: Karton Cupforma Dairy 2PE w opakowaniach Tnuva
Stora Enso poinformowała, że w ostatnim czasie stworzony przez nią proekologiczny karton Performa Dairy 2PE znalazł zastosowanie przy wytwarzaniu opakowań na dania deserowe marki Tnuva – największego producenta mleczarskiego w Izraelu. Opakowania dostarczane są przez firmę Copy Center z Hajfy, która w związku z tym zrealizowała znaczące inwestycje w celu wdrożenia materiałów...
Mediadruckwerk jednym z pierwszych użytkowników maszyny Fujifilm Jet Press 750S
W połowie listopada br. w ofercie Fujifilm pojawiła się nowej generacji półformatowa maszyna inkjetowa – Jet Press 750S. Dostawca kompleksowych usług poligraficznych – firma Mediadruckwerk z Hamburga – stał się jej pierwszym użytkownikiem w Niemczech i jednym z pierwszych w Europie.
Ricoh Pro VC70000: System na papier ciągły na Hunkeler Innovationdays 2019
W lutym 2019 roku podczas odbywających się w Lucernie Hunkeler Innovationdays 2019 Ricoh po raz pierwszy zaprezentuje publicznie atramentowy system na papier ciągły Pro VC70000. Podczas wydarzenia będzie można również przekonać się, w jaki sposób funkcjonuje nowa innowacyjna technologia suszenia, opracowana z myślą o tym modelu. To rozwiązanie jest obecnie w trakcie procedury...
Sun Chemical poinformował o podniesieniu – z dniem 15 stycznia 2019 roku – cen na produkowane przez firmę rozpuszczalnikowe i wodne farby ciekłe, sprzedawane na rynku europejskim.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone