logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Epson zaprasza do odwiedzin stoiska firmy podczas Festiwalu Druku

  PR 17.08.2016, przeczytano 611 razy
ilustracjastrzałka

Już 7 września rozpocznie się ósma edycja Targów Reklamy i Poligrafii Reklamowej Festiwal Druku. Marka Epson odwiedzi je ze swoim specjalistycznym sprzętem skierowanym właśnie do branży reklamowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epson-zaprasza-do-odwiedzin-stoiska-firmy-podczas-festiwalu-druku,29620,artykul.html

Epson znajdzie się wśród ponad 250 wystawców na tegorocznym Festiwalu Druku w dniach 7-8. września. Na stoisku marki zostanie zaprezentowany szereg urządzeń dedykowanych dla branży reklamowej. To zapewni gościom możliwość obejrzenia sprzętów, które ze względu na rozmiar rzadko są dostępne na żywo, ale podczas targów zostaną szczegółowo zaprezentowane. Epson przygotował również specjalne oferty dla gości targów.

Wśród prezentowanych urządzeń znajdzie się paleta atramentowych drukarek wielkoformatowych do zastosowań reklamowych i druku wielkopowierzchniowego, w tym takie modele jak SureColor SC-S40610, SC-S80610, SC-T5200, SC-P10000. Ofertę uzupełni cyfrowa drukarka do bezpośredniego drukowania na odzieży (DTG) SureColor SC-F2000, i dedykowana do druku sublimacyjnego m.in. na tekstyliach drukarka SC-F6200.

Dla gości targów przewidziane są unikatowe oferty, zaprojektowane właśnie z myślą o specjalistach w branży reklamowej. Reprezentanci Epson czekają również na okazję, by zebrać opinie o marce prosto od klientów. Wszyscy goście będą mieli okazję porozmawiać o produktach Epson z przedstawicielami marki, którzy odpowiedzą na każde, nawet najbardziej zaawansowane pytanie. 

Rynek reklamy i poligrafii reklamowej odznacza się szczególnymi potrzebami, którym Epson wychodzi naprzeciw. Odbiorcy to wymagający klienci, dla których liczy się przede wszystkim jakość wydruku i możliwości sprzętu. Portfolio drukarek Epson to szeroka gama rozwiązań dostosowanych do tych często bardzo precyzyjnych wymagań.
– mówi Tomasz Kuciński Senior Account Manager – LFP z Firmy Epson. – Goście tegorocznego Festiwalu Druku będą mieli okazję zobaczyć nasz wyjątkowy sprzęt i przekonać się w praktyce, co oferujemy. Targi to także dobra okazja do skorzystania z naszej oferty promocyjnej.

8 edycja Targów Reklamy i Poligrafii Reklamowej jest jedną z największych tego typu imprezą w Polsce, z ponad 250 wystawcami i 5 000 gośćmi. Poza zwiedzaniem stoisk podczas wydarzenia będzie można obejrzeć również warsztaty i pokazy technologiczne.

Więcej informacji o imprezie pod adresem: http://festiwaldruku.pl

Źródło: Epson

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Katalog „123... polskie plakaty, które warto znać” na papierze Antalis
W czerwcu br. Warszawa gościła European Design Festival. Interesującym elementem imprezy była zorganizowana przez Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) w Wilanowie wystawa plakatów, otwierająca wydarzenie. Towarzyszyła jej publikacja – katalog plakatów – wydrukowana na papierze sprzedawanym przez Antalis.
Oki Europe: nowy pakiet oprogramowania Sendys Explorer
OKI Europe Ltd ogłosiła uruchomienie nowego pakietu oprogramowania SENDYS Explorer. Kompletne oprogramowanie, dostępne wyłącznie dla OKI, pozwala użytkownikom z dowolnej branży i organizacji na pełniejsze wykorzystanie możliwości drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych OKI. Od firm po handel detaliczny, organizacje opieki zdrowotnej i inne przedsiębiorstwa – wszyscy użytkownicy...
Urządzenie sztancujące Optima-K 106 w firmie RD
Wchodząca w skład Technopol Group drukarnia offsetowa RD Sp. z o.o. z Krotoszyna stała się pierwszym polskim użytkownikiem w pełni zautomatyzowanego urządzenia sztancującego Optima-K 106 marki Koenig & Bauer Iberica. Maszyna, pracująca tu od kilkunastu miesięcy, znacząco – jak podkreśla Rafał Czwojdziński, właściciel przedsiębiorstwa – zwiększyła jego potencjał...
Drukarnia Printma z nową foliarką Matrix
Drukarnia Printma to drukarnia cyfrowa z 15-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Obecnie działa pod nową marką i w nowej lokalizacji, będąc kontynuacją Drukarni Bema Graphics s.c. W ostatnim czasie park maszynowy poszerzył się o foliarkę z dociskiem pneumatycznym MATRIX 530P angielskiego producenta VIVID LAMINATING. Urządzenie dostarczył i wdrożył wyłączny polski...
Wizytówki w technologii Multiloft dostępne w Chroma.pl
Wizytówki nadal stanowią istotny element budowania marki i renomy firmy. Mimo rozwoju komunikacji elektronicznej to one są potwierdzeniem osobistej relacji i zaproszeniem do komunikacji biznesowej. Dlatego ważny jest ich design i jakość wykonania. Można je podkreślić za pomocą technologii Multiloft, dostępnej w drukarni internetowej Chroma.pl.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764