logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Epson zaprasza na targi Remadays 2020

  PR 31.01.2020, przeczytano 688 razy
ilustracjastrzałka

Od 12 do 14 lutego w Nadarzynie odbędą się targi RemaDays 2020, czyli jedno z największych w Europie Środkowej wydarzeń poświęconych reklamie i poligrafii. W trakcie tegorocznej edycji Epson na swoim firmowym stoisku (hala F, stoisko L17) zaprezentuje szer


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/epson-zaprasza-na-targi-remadays-2020,385518,artykul.html

Dla profesjonalistów z branży reklamowej niewątpliwą atrakcją będzie najnowszy model Epson SureColor SC-S80610L, czyli 64-calowa drukarka wielkoformatowa, która oferuje druk od prostych oznakowań po skomplikowane ekspozycje i dekoracje na wielu nośnikach. Urządzenie wyposażone jest w system zasilania w atrament z workami o poj. 1,5 l, który wyraźnie zwiększa produktywność. By zapewnić najwyższą precyzję, urządzenie posiada zaawansowany system AD-ATC, podajnik o dużej średnicy oraz antystatyczne rolki dociskowe. Zwiedzający będą mogli także sprawdzić możliwości podstawowego modelu SC-S40610, który zapewnia podobną funkcjonalność, przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów posiadania.

Uczestnicy targów będą mieli także okazję zobaczyć sprzęt wchodzący w skład serii SC-T. Obok sprawdzonych urządzeń takich jak Epson SureColor SC-T5100 oraz Epson SureColor SC-T5400 znaleźć będzie można również najnowszy model SureColor SC-T3100x - jest to 24-calowa drukarka biurkowa przeznaczona dla profesjonalistów chcących drukować wysokiej jakości plakaty, materiały POS czy dokumenty z programów CAD/GIS. Wyposażono ją m.in. w służące do uzupełniania atramentu butelki o poj. 80 ml, które zwiększają wygodę i obniżają koszty eksploatacji. Z kolei dla miłośników fotografii przygotowano Epson SureLab SL-D800, czyli kompaktową drukarkę fotograficzną do zastosowań komercyjnych oraz Epson SureColor SC-P7500 Spectro – 12- kolorową drukarkę wielkoformatową, która oferuje szeroką przestrzeń kolorów z 99% pokryciem skali Pantone.

Epson SureColor SC-F9400H oraz Epson SureColor SC-F500 to dwie najnowsze propozycje z oferty Epsona do druku sublimacyjnego. Pierwszą z nich jest 64-calowa drukarka przeznaczona do szybkiego, wielkoformatowego druku na odzieży, tekstyliach i miękkich materiałach reklamowych. Urządzenie pozwala na druk z użyciem dwóch oryginalnych atramentów fluorescencyjnych (żółty i różowy), co idealnie sprawdzi się podczas produkcji odzieży sportowej czy roboczej. Z kolei model SC-F500 to 24-calowa drukarka, którą opracowano z myślą o firmach produkujących krótkie serie materiałów reklamowych, laboratoriach fotograficznych czy producentach odzieży. Uzupełnieniem tej kategorii produktów jest drukarka Epson SureColor SC-F2100, dzięki której możliwy jest szybki i ekologiczny druk na koszulkach, polo, dużych torbach i na innych tkaninach.

W kategorii rozwiązań do druku etykiet zaprezentowane zostaną urządzenia wchodzące w skład serii ColorWorks, na czele z najnowszym modelem CW-C6500Ae – jest to 8-calowa, kolorowa drukarka do etykiet na żądanie (z wbudowaną automatyczną gilotyną), która powstała z myślą o średniej wielkości przedsiębiorstwach z branż takich jak przemysł spożywczy, chemiczny, logistyka czy ogrodnictwo. Na stoisku dostępne będą również modele CW-C7500G oraz CW- C3500, które zapewniają szybki druk wysokiej jakości etykiet nawet w warunkach domowych i na żądanie.

- W Epson priorytetowo traktujemy ciągłe udoskonalanie naszych rozwiązań do druku, o czym przekonać się będą mogli wszyscy uczestnicy targów RemaDays. W trakcie tegorocznej edycji zaprezentujemy nasze szerokie portfolio urządzeń na czele z wieloma nowościami: od modeli przeznaczonych do druku sublimacyjnego po biurkowy sprzęt klasy podstawowej. Targi RemaDays to także świetna okazja, żeby wsłuchać się w głos obecnych jak i przyszłych klientów, co w efekcie pozwala nam jeszcze lepiej dopasowywać ofertę do potrzeb rynku – powiedział Tomasz Kuciński, Business Account Manager – LFP.

Firma Epson jest także technologicznym partnerem 10. Mistrzostw Polski w Car Wrappingu, które odbywać się będą w trakcie trwania targów RemaDays 2020. Na uczestników wydarzenia, obok sporej dawki emocji związanych z rywalizacją, czekać będzie także drukarka wielkoformatowa Epson SC-S80610, która zostanie zaprezentowana na stoisku Visual Communication (K9, hala F).

Wybrane modele urządzeń, które będą zaprezentowane na stoisku firmy Epson:

 • SureColor SC-S40610
 • SureColor SC-S80610L
 • SureColor SC-T5100
 • SureColor SC-T5400
 • SureColor SC-T3100X
 • SureLab SL-D800
 • SureColor SC-P7500 Spectro
 • ColorWorks CW-C7500G
 • ColorWorks CW-C3500
 • ColorWorks CW-C6500Ae
 • SureColor SC-F9400H
 • SureColor SC-F2100
 • SureColor SC-F500

TERMIN:

12-14 lutego 2020 r.

LOKALIZACJA I ADRES:

Stoisko firmy: hala F, stoisko L17
Warsaw Expo Nadarzyn, Warszawa
Al. Katowicka 62

Źródło: Epson

www.epson.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ambasada Ukrainy przygotowała kampanię „Dziękuję Ci, Polsko!”
Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej oraz Komunikacyjne Media Centrum przy Ambasadzie Ukrainy w RP przygotowali kampanię komunikacyjną „Dziękuję Ci, Polsko!” ("Thank You, Poland!"). Jej celem jest podkreślenie wdzięczności Ukraińców wobec Polaków za ogromną pomoc w łagodzeniu skutków pełnoskalowej wojny, wywołanej przez Rosje, w której do dzisiaj cierpi naród...
Bartłomiej Stańczak liderem teamu ING w Mediahub
Bartłomiej Stańczak jako media communication director dołączył do domu mediowego Mediahub. Został liderem zespołu kompleksowo pracującego dla ING Banku Śląskiego SA, kluczowego klienta agencji.
Żabka Jush w nowej kampanii przekonuje, że czasami lepiej nie mieć czasu na zakupy
Kampania „Czasami lepiej nie mieć czasu na zakupy” jest kontynuacją zeszłorocznej komunikacji „No i super, że nie macie czasu na zakupy”. To odpowiedź Żabki Jush na sytuacje spotykające każdego z nas, kiedy wizyta w sklepie jest niemożliwa z różnych względów. To właśnie wtedy możemy zdecydować się na szybkie zakupy online....
Panasonic prezentuje nową generację monitorów klasy premium
Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na profesjonalne monitory klasy premium, Panasonic Connect Europe zaprezentował najnowszą generację monitorów LCD 4K UHD – serię SQ2H, które pozwalają na pracę w trudnych warunkach oświetleniowych. Niezawodne monitory dostępne są w siedmiu rozmiarach ekranu - od 43 do 98 cali - i idealnie nadają się do sal konferencyjnych...
Leaseplan świętuje 60 lat obecności na świecie globalną kampanią
LeasePlan, wiodąca firma świadcząca usługi Car-as-a-Service z 1,9 mln pojazdów zarządzanych w blisko 30 krajach, obchodzi sześć dekad świadczenia usług wynajmu długoterminowego samochodów. Z okazji urodzin firma przygotowała globalną kampanię „60 years of matchmaking” oraz wyjątkową ofertę urodzinową dla małych i średnich firm.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764