logo
WIADOMOŚCI

Ergosoft RIP z Certyfikacją HP Latex i HP Wallart

e-ploter  PR 03.12.2016, przeczytano 525 razy

Firma ErgoSoft poinformowała o otrzymaniu przez oprogramowanie ErgoSoft RIP v.15 certyfikacji HP Latex.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ergosoft-rip-z-certyfikacja-hp-latex-i-hp-wallart,30733,artykul.html

Oprogramowanie ErgoSoft RIP przeszło pomyślnie testy i otrzymało certyfikat zgodności dla urządzeń serii HP Latex (HP Latex 315/335/365/375, HP Latex 310/330/360/370 i HP Latex 560/570).

Oprogramowanie ErgoSoft RIP w pełni obsługuje możliwości drukarek lateksowych HP i zapewnia:

  • Ciągłość drukowania
  • Zarządzanie mediami
  • Zarządzanie kolorami
  • Raportowanie stanu drukarki
  • Zarządzanie pracami
  • Obsługę błędów
  • Dwustronne drukowanie


Oprócz potwierdzenia zgodności i integracji oprogramowania ErgoSoft RIP v.15 z urządzeniami HP Latex rozwiązanie wspiera także platformę automatyzacji produkcji i obsługi zamówień HP WallArt.

Źródło: e-ploter

www.e-ploter.pl


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: e-ploter

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Kongres Profesjonalistów PR: Kluczowe wnioski
Jak przygotować się do kryzysu? Czy można przekuć go w sukces? Dlaczego strategia komunikacyjna na wypadek trudnych sytuacji powinna być standardem w każdej firmie? Na te i wiele innych pytań udzielili odpowiedzi prelegenci XVIII Kongresu Profesjonalistów Public Relations, który w tym roku zgromadził ponad 250 uczestników. Wydarzenie odbyło się w dniach 19-20 kwietnia w Hotelu Hil...
Margaret, Maserak i Maleńczuk w kampanii Warka Radler
W nowym spocie telewizyjnym Margaret, Rafała Maseraka i Macieja Maleńczuka Warka Radler 0.0% pokazuje na luzie i puszcza oko do widza. Znana piosenkarka, charyzmatyczny tancerz i kultowy piosenkarz Maciej Maleńczuk nawiązali współpracę z marką Warka Radler i reklamują najnowszą linię Warki Radler 0.0%. Nowa kampania telewizyjna z ich udziałem wystartuje 16 kwietnia 2018. 
Dni Otwarte z drukarkami Efi w Atrium Centrum Ploterowe
26 kwietnia w siedzibie Atrium w Opolu odbędą się Dni Otwarte. Pośród kilkunastu drukarek wielkoformatowych, można będzie zobaczyć dwie wielkoformatowe drukarki LED-UV marki EFI - Pro 24f i Pro 16h.
Mindshare Polska i National Geographic promują nową odsłonę antologii „Geniusz: Picasso”
22 kwietnia na antenie National Geographic pojawi się druga odsłona serialu fabularnego „Geniusz”, która skupia się na życiu i twórczości wybitnego hiszpańskiego artysty Pabla Picassa. W  pierwszym sezonie, który miał premierę rok temu, mogliśmy śledzić zawiłą historię życia Einsteina. Za działania reklamowe na zlecenie FOX Networks Group Poland ponownie odpowiada dom mediowy Mindshare ...
W nowej kampanii ING bank zachęca Polaków do oszczędzania na emeryturę. Działania reklamowe wspiera specjalna promocja Indywidualnego Konta Emerytalnego z bonusem 100 zł za regularne odkładanie.
 
niedziela 22.04.2018, 127 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone