logo
WIADOMOŚCI

Ergosoft Roland Edition z atramentami Texart Fluor

e-ploter  PR 11.01.2017, przeczytano 313 razy

ErgoSoft poinformował, o wypuszczeniu specjalnej wersji oprogramowania RIP ErgoSoft Roland Edition obsługującej nowe atramenty Texart Fluor.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ergosoft-roland-edition-z-atramentami-texart-fluor,31058,artykul.html

Tusze fluorescencyjne do drukarek Roland Texart XT-640 i Texart RT-640 są dostępne w barwach żółtej i różowej. W połączeniu ze standardowymi farbami można utworzyć setki nowych kolorów, które nie są możliwe do uzyskania za pomocą typowych metod druku. Jest to szczególnie istotne w obecnej produkcji, gdyż coraz więcej marek np. sportowych wykorzystuje kolory fluorescencyjne.

Aby uprościć pracę, Roland DG oferuje bibliotekę barw fluorescencyjnych zgodną z CorelDraw i Adobe Illustrator.

Oprogramowanie ErgoSoft Roland Edition, które jest oferowane do drukarkek Texart, zapewnia prosty i skuteczny sposób wykorzystania atramentów fluorescencyjnych.

Źródło: E-ploter

www.e-ploter.pl


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: e-ploter

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Synergic: kampania „Roam like Home” dla norweskiego operatora Mycall
Już od kilku dni pasażerowie regionalnych portów lotniczych są świadkami zaskakującej kampanii reklamowej „Roam like Home” operatora MyCall, lidera rynku telekomunikacyjnego w Norwegii, którą w Polsce realizuje Synergic. W celnym, odwróconym emocjonalnie i znaczeniowo haśle wykorzystano Wielkanoc jako czas powrotów Polaków do domu na święta, promując korzystanie z usług norweskieg...
Nowe spoty Eurobanku z wampirami
600 zł darmowego limitu na start przez 90 dni promuje eurobank w najnowszym wydaniu kampanii wizerunkowej z wampirami.W piątek 23. marca Felix, Vlad i Maciek - postaci wampirów z kampanii eurobanku - wracają w nowej odsłonie.
Lotos nagrodzony za sponsoring i marketing sportowy
Podczas XIV Gali Sportu i Biznesu Grupa LOTOS otrzymała nagrody w kategoriach „Sponsor Sportu” oraz „Kampania Marketingowa” za dokonania sponsoringowe w 2017 roku i kampanię „NAJ nie bierze się znikąd”. Grupa LOTOS po raz kolejny została uhonorowana prestiżowymi nagrodami Biznesu Sportowego - Statuetkami DEMES promującymi osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność m...
Oprogramowanie RIP pomaga wykorzystywać maksimum potencjału drukarek do tekstyliów Epson
Epson wprowadza oprogramowanie Edge Print RIP dołączane do drukarek do tekstyliów z serii F. Będzie ono udostępniane w zestawie z nowymi drukarkami, co pozwoli użytkownikom osiągać najlepsze rezultaty druku. Ponadto współpracując z silnikiem programu Adobe Photoshop, nowy software zapewni użytkownikom szybkość i wysoką wydajność w przetwarzaniu danych Post Script dla różnego formatu plików. Ed...
Good One PR wypromuje polskiego asystenta głosowego
W lutym warszawska agencja Good One PR nawiązała współpracę z akceleratorem startupów Kogifi. Do zadań agencji należy opracowanie i realizacja strategii wdrożenia na rodzimy rynek jednego z projektów spółki, którym jest pierwszy polski asystent głosowy oparty o algorytm sztucznej inteligencji.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone