logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ergosoft Roland Edition z atramentami Texart Fluor

  PR 11.01.2017, przeczytano 747 razy

ErgoSoft poinformował, o wypuszczeniu specjalnej wersji oprogramowania RIP ErgoSoft Roland Edition obsługującej nowe atramenty Texart Fluor.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ergosoft-roland-edition-z-atramentami-texart-fluor,31058,artykul.html

Tusze fluorescencyjne do drukarek Roland Texart XT-640 i Texart RT-640 są dostępne w barwach żółtej i różowej. W połączeniu ze standardowymi farbami można utworzyć setki nowych kolorów, które nie są możliwe do uzyskania za pomocą typowych metod druku. Jest to szczególnie istotne w obecnej produkcji, gdyż coraz więcej marek np. sportowych wykorzystuje kolory fluorescencyjne.

Aby uprościć pracę, Roland DG oferuje bibliotekę barw fluorescencyjnych zgodną z CorelDraw i Adobe Illustrator.

Oprogramowanie ErgoSoft Roland Edition, które jest oferowane do drukarkek Texart, zapewnia prosty i skuteczny sposób wykorzystania atramentów fluorescencyjnych.

Źródło: E-ploter

www.e-ploter.pl


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: e-ploter

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Spółka Time S.A. przystąpiła do QUALID, czyli programu poprawy jakości reklamy cyfrowej.  Stempel QUALID przysługuje  firmie w trzech obszarach: Brand Safety, Viewability oraz Anti-Fraud.
Eobuwie.pl świątecznie inspiruje w nowej kampanii reklamowej
Marka eobuwie.pl startuje dziś z nową kampanią, która ma inspirować klientów i zachęcać do zakupów w świątecznym klimacie. Spoty będą emitowane w mediach społecznościowych na wszystkich 17 rynkach, na których platforma jest dostępna. Kampania potrwa do 29 grudnia.
50 Czarnych Piątków w roku
Chociaż Black Friday był niezły, to najwięcej osób odwiedziło centra handlowe w sobotę. A ruch we wszystkie piątki był na podobnym poziomie. Polacy nie ufają amerykańskim wymysłom i nadają własnego kolorytu świętu konsumpcjonizmu.
Świąteczna rywalizacja miast i pomaganie ze Świeć się z Energą
Rusza doroczny plebiscyt Energi z Grupy ORLEN, w którym wybierane są miasta o najpiękniejszych iluminacjach świątecznych w regionie i w całej Polsce. Głosujący w 13. edycji zadecydują też, dokąd trafi dobroczynna pomoc o łącznej wartości 200 tys. zł. Na zwycięskich 16 miejscowości czekają sprzęty AGD i lampy UV-C, a do jednej z placówek pomocowych trafi...
Analitycy Santander Bank Polska przyjrzeli się wydatkom klientów w Black Friday. W przypadku zakupów, za które płatność realizowana jest kartami płatniczymi Santander Bank Polska, co roku wzrosty obserwowane są w Black Friday oraz następującą po nim sobotę. W dniach 27 i 28.11.2021 wartość wydatków jest o 7% wyższa niż w poprzedzający piątek i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764