logo
WIADOMOŚCI

Ergosoft Roland Edition z atramentami Texart Fluor

e-ploter  PR 11.01.2017, przeczytano 330 razy

ErgoSoft poinformował, o wypuszczeniu specjalnej wersji oprogramowania RIP ErgoSoft Roland Edition obsługującej nowe atramenty Texart Fluor.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ergosoft-roland-edition-z-atramentami-texart-fluor,31058,artykul.html

Tusze fluorescencyjne do drukarek Roland Texart XT-640 i Texart RT-640 są dostępne w barwach żółtej i różowej. W połączeniu ze standardowymi farbami można utworzyć setki nowych kolorów, które nie są możliwe do uzyskania za pomocą typowych metod druku. Jest to szczególnie istotne w obecnej produkcji, gdyż coraz więcej marek np. sportowych wykorzystuje kolory fluorescencyjne.

Aby uprościć pracę, Roland DG oferuje bibliotekę barw fluorescencyjnych zgodną z CorelDraw i Adobe Illustrator.

Oprogramowanie ErgoSoft Roland Edition, które jest oferowane do drukarkek Texart, zapewnia prosty i skuteczny sposób wykorzystania atramentów fluorescencyjnych.

Źródło: E-ploter

www.e-ploter.pl


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: e-ploter

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Agencja Lawenda Public Relations rozpoczęła współpracę z Narodową Organizacją Turystyczną Czarnogóry. Firma jest odpowiedzialna za promocję tego kraju wśród klientów indywidualnych oraz biznesowych.  
Forum GDD #Error
W tym roku Gdynia po raz kolejny stanie się miejscem wymiany myśli i doświadczeń specjalistów branży projektowej i entuzjastów dobrego wzornictwa. Hasło 11. edycji  festiwalu Gdynia Design Days – ERROR – mieści szereg interpretacji. Jak je rozumieć?
Już 6 czerwca Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych wręczy po raz pierwszy nagrodę specjalną za najlepszą optymalizację strony pod kątem SEO w ramach konkursu na Złotą Stronę Emitenta. Partnerem nagrody specjalnej jest On Board Think Kong.
Open Source Day 2018
Blisko 20 praktycznych sesji technicznych skupionych wokół 6 bloków tematycznych takich jak np. konteneryzacja, automatyzacja, data science, monitoring czy bezpieczeństwo IT czeka na uczestników konferencji Open Source Day 2018 odbywającej się 23 maja w Warszawie. Już od 11 lat wydarzenie jest platformą wymiany wiedzy dla specjalistów zainteresowanych otwartym oprogramowaniem i źr&...
Marki szukają sposobów na zwiększenie sprzedaży i zatrzymanie klientów
Firmy coraz częściej inwestują w kampanie lojalnościowe budujące emocjonalną więź z klientem. Dobrze przeprowadzona akcja przekłada się na nawet kilkuprocentowy wzrost sprzedaży. Ponad 70 proc. osób, które czują, że ich lojalność jest wynagradzana, deklaruje chęć polecenia danej marki swoim znajomym i rodzinie. Częściej też odwiedzają oni jej sklepy i wydają w nich więcej pieniędzy. Trend dostrze...
 
wtorek 22.05.2018, 77 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone