logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Eskadra z Kreaturą 2012

  PR 30.03.2012, przeczytano 1301 razy
ilustracjastrzałka

Grupa Eskadra zdobyła nagrodę główną w Ogólnopolskim Konkursie Reklamy KRAETURA za projekt INDUSTRIADA w kategorii event/ambient.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/eskadra-z-kreatura-2012,15123,artykul.html

INDUSTRIADA NAJLEPSZA!
Zwycięski autorski projekt krakowskiej Grupy Eskadra pod nazwą INDUSTRIADA to wyjątkowe Święto Szlaku Zabytków Techniki, które od dwóch lat Grupa współorganizuje z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego .

INDUSTRIADA to cykliczny festiwal dziedzictwa przemysłowego skierowany do mieszkańców województwa śląskiego. Impreza odbywa się jednego dnia, jednocześnie w 34 obiektach Szlaku Zabytków Techniki. Wydarzenie pełne jest rozmaitych atrakcji – począwszy od gier i zabaw dla dzieci, mappingu 3D, gier miejskich, murali, przez koncerty i wystawy, na lotach balonem i budowaniu zobotów kończąc. W 2011 r. event zgromadził ponad 53 000 osób – mówi Ola Majewska Account Director z Grupy Eskadra.

Na konkurs wpłynęło 107 prac, zgłoszonych w 12 kategoriach. Po dwudniowych obradach jury przyznało 33 nominacje i 17 nagród głównych – statuetek Kreatury.

W komisji jurorskiej Ogólnopolskiego Konkursu Reklamy KREATURA zasiadali: przewodniczący - Piotr Pokrzywa, redaktor naczelny "Media&Marketing Polska" oraz członkowie Przemysław Jędrowski, creative director Tequila, Jacek Maciejewski, creative director Euro RSCG 4D, Piotr Chrobot, creative director Saatchi Digital, Andrzej Kownacki, creative director San Markos oraz Bartłomiej Wyszyński, vice-president Artegence.

Źródło: Grupa Eskadra

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs: neon dla Centrum Kultury w Lublinie
Centrum Kultury w Lublinie zaprasza do udziału w konkursie, którego celem jest wyłonienie projektu neonu na elewację budynku Centrum. Do wygrania jest 5 tys. zł.
We Want Jazz - Międzynarodowy Konkurs Plakatu
Temat: Bronisław Kaper, Henryk Wars, Victor Young. Wkład polskich kompozytorów w historię światowego jazzu.
Konkurs na mural FSC w Lublinie
Rada Dzielnicy Hajdów-Zadębie w Lublinie oraz Centrum Kultury w Lublinie aprasza do udziału w konkursie na mural nawiązującu do spuścizny Fabryki Samochodów Ciężarowych w Lublinie.
Admind z nagrodą Red Dot 2020
Wśród 6 992 projektów podzielonych na trzy główne kategorie, zostaliśmy wyróżnieni aż dwa razy za kampanie związane z brands & communication.
Tofu Studio z Red Dot Award
Gdańskie TOFU Studio zostało ponownie docenione w konkursie RED DOT Award: Brands & Communication Design. Nagrodzonym przez międzynarodowe Jury projektem został kalendarz wieloplanszowy „LEGENDY” przygotowany charytatywnie pod patronatem UNICEF Polska. To już trzecia nagroda przyznania gdańszczanom w tym prestiżowym, ogólnoświatowym konkursie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764