logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

ESL: uaktualniona identyfikacja wizualna

  PR 14.02.2019, przeczytano 161 razy
ilustracjastrzałka

ESL, największa na świecie firma esportowa, ogłosiła dzisiaj odświeżenie marki, które podkreśla wartości firmy i wspiera strategię dalszej ekspansji na czele branży esportowej. ESL zostało założone z przekonaniem, że każdy ma szansę spełnić swoje marzenia. Firma od 19 lat wspiera rozwój esportu tworząc ligi i turnieje dla graczy, które dają więcej możliwości rywalizacji i rozwoju niż jakikolwiek inny sport. Nowe pozycjonowanie marki, „gdzie każdy może być kimś”, odzwierciedla historię założycielską firmy, która wciąż w dużej mierze tkwi w DNA jej pracowników. Nowa, zaktualizowana identyfikacja marki, opracowana we współpracy z globalną agencją Superunion, jest metaforą podróży, aby stać się kimś i wyróżniać się, tworząc miejsce, w którym partnerzy, gracze i kibice również będą się wyróżniać.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/esl%3A-uaktualniona-identyfikacja-wizualna,381246,artykul.html

ESL odegrał znaczącą rolę w kształtowaniu branży w zakresie transmisji, produkcji i dostarczania niezapomnianych emocji podczas  najbardziej prestiżowych światowych wydarzeń jak Intel Extreme Masters, ESL One, ESL Pro League i ESL National Championships. Jest pionierem esportowych wydarzeń odbywających się na wielkich stadionach, konsekwentnie bijąc wszelkie rekordy branżowe. Esport cieszy się uznaniem na całym świecie, jako najszybciej rosnący segment mediów i rozrywki, z najmłodszą i najbardziej pożądaną bazą fanów. Odświeżenie marki jest kluczowym elementem strategii przyspieszania rozwoju ESL, która umożliwi lepszą integrację marek partnerskich, ułatwi drogę od zera do bohatera w wielu ligach i turniejach, a także będzie nadal przyciągać stale rosnącą liczbę fanów.

- Zaktualizowana tożsamość ESL jest czymś więcej niż tylko aktualizacją wizualną. Jest to narzędzie strategiczne, które pomaga nam w osiągnięciu najważniejszych celów. Stworzenie miejsca, w którym „każdy może być kimś” było naszym celem i tym, co charakteryzowało ścieżkę rozwoju naszych założycieli od początku ESL do dzisiaj. Chcemy podkreślać inspirującą historię naszej firmy - powiedział Rodrigo Samwell, CMO w ESL. - Chcemy zbudować miejsce, w którym każdy fan będzie miał głos. Gdzie droga od zera do bohatera jest jak najkrótsza i gdzie możliwości są nieskończone. W ciągu najbliższych kilku miesięcy będziemy nadal aktualizować nasze produkty, aby odzwierciedlić naszą nową globalną strategię marki.

W 2018 roku ponad 240 milionów ludzi miało styczność z ligami i turniejami ESL, widząc, jak gracze stają się gwiazdami i osiągają szczyt. Począwszy od styczniowego ESL One Genting, ESL zorganizowało w ciągu ostatniego roku 10 wielkich wydarzeń w ośmiu krajach. Ponad 12000 turniejów i pucharów były rozgrywanych online na platformie ESL Play. Silna obecność ESL w 2018 roku w Katowicach to 169000 kibiców, którzy wypełnili Spodek po brzegi doświadczając w ciągu dwóch weekendów niesamowitych emocji towarzyszących dwóm najważniejszym turniejom esportowym. ESL będzie nadal przewodzić branży esportowej na całym świecie. Rok 2019 rozpoczyna flagowym turniejem w Katowicach, który rozpoczyna się pod koniec bieżącego miesiąca.

Źródło: ESL

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Integart odkupuje stare urządzenia. Sprawdź, ile możesz zyskać!
Najnowsza akcja Integartu prowadzona razem z firmą HP, to niepowtarzalna okazja, aby wymienić swoją starą drukarkę wielkoformatową na nowoczesny druk HP Latex 3 generacji. Od standardowego programu odkupu drukarek, HP Trade In różni się tym, że zaoferowane warunki są jeszcze bardziej atrakcyjne. Promocja trwa do końca czerwca, zapraszamy do kontaktu.
Zaprojektuj Plakat na Eurowybory: Podsumowanie akcji
W marcu informowaliśmy o inicjatywie Goethe Institut, który postanowił wesprzeć ideę udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego tworząc internetową platformę dla wszystkich, którzy chcą zaprojektować i udostępnić plakat zachęcający do udziału w Eurowyborach. Dziś, w dniu głosowania, prezentujemy efekty tej akcji.
Relacja STGU z Łódź Design Festival 2019
STGU odwiedziło Łódź Design Festival 2019 – hasło tegorocznej edycji to „dobre życie”. W świetle ostatnich alarmujących doniesień o dramatycznym stanie naszego środowiska naturalnego, hasło „dobre” jednoznacznie przywodzi na myśl „harmonijne, etyczne”, zamiast powiedzmy „luksusowe” czy „wygodne”. I rzeczywiście...
#Wciążzmieniamy – Coca-Cola kontra problemy środowiskowe i społeczne
Nie chcemy tylko produkować napojów. Chcemy dokonywać realnych zmian – ta myśl towarzyszy nowej kampanii Coca-Cola pod hasłem #WCIĄŻZMIENIAMY. Za jej sprawą marka chce stawić czoła zarówno problemom środowiskowym, jak i społecznym. Polska jest pierwszym krajem, w którym kampania zostanie uruchomiona.
Santander Bank Polska z wyróżnieniem za rebranding
Santander Bank Polska został wyróżniony w kategorii Marka Roku za wzorowo przeprowadzony rebranding i sprawną komunikację marki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764