logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Eura7: Nowa strona www dla Polski Lek S.A.

  PR 04.06.2019, przeczytano 1012 razy
ilustracjastrzałka

Eura7 Sp. z o.o. przygotowała nową odsłonę strony internetowej dla firmy farmaceutycznej Polski Lek S.A.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/eura7%3A-nowa-strona-www-dla-polski-lek-s.a.,382752,artykul.html

Nowa strona www charakteryzuje się lekkością i minimalizmem, co pozwoliło doskonale uwidocznić produkty firmy. Dodatkowo - dzięki zaawansowanej, lecz instynktownej w obsłudze wyszukiwarce - klienci firmy natychmiast mogą odnaleźć interesujące ich leki w podziale na kategorie zdrowotne lub marki należące do spółki.

Wykorzystując najnowsze rozwiązania, istotnie skrócono czas ładowania strony, co przełożyło się na wyniki osiągane w Google PageSpeed Insights (wyniki wahają się od 88 do 99 pkt. w 100 punktowej skali w zależności od urządzenia), wygodę użytkowania oraz jeszcze lepsze organiczne pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.

- Zespół Eura7 odpowiadał za kompletną realizację projektu, czyli przygotowanie makiety serwisu, projektu graficznego, jego kodowanie oraz wdrożenie. Ponadto stworzyliśmy interaktywny formularz zgłaszania działań niepożądanych produktów, a także zaawansowaną wyszukiwarkę produktów z możliwością nadawania priorytetów różnym frazom przy danych specyfikach. Podstrony produktowe zostały wzbogacone o możliwość generowania kart informacyjnych w formacie PDF - opisuje Karol Teterycz, Project Manager Eura7 odpowiedzialny za projekt.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

- W całym procesie niezwykle istotne było, zarówno dla nas, jak i dla Klienta, płynne przepięcie starego serwisu na nowy, bez utraty wcześniej wypracowanych pozycji w Google, a także zrobienie tego w sposób praktycznie niezauważalny dla osób odwiedzający stronę - dodaje Tomasz Skrabalak, Managing Director Eura7.

Eura7 stworzyła również prosty i intuicyjny w obsłudze system zarządzania treścią (autorski system CMSmanager) umożliwiający łatwe i szybkie aktualizowanie treści zamieszczanych na stronie www.polskilek.pl, która została przygotowana w trzech wersjach językowych.

Źródło: Eura7

Dodatkowe informacje:

Polski Lek S.A. to firma farmaceutyczna obecna na rynku od 2000 roku. Od 2003 roku należy do grupy Maspex, jednej z największych firm w Europie Środkowo-Wschodniej w segmencie produktów spożywczych.

Polski Lek S.A. specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych produktów przeznaczonych dla najbardziej wrażliwych grup konsumentów, takich jak kobiety w ciąży, niemowlęta i dzieci. Produkty zostały opracowane na podstawie badań naukowych, przy wsparciu wiedzy i doświadczenia ekspertów. W portfolio znajduje się również szeroki asortyment suplementów diety dla osób dorosłych.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Marcin Talarek nowym Associate Creative Director w agencji Gong
Marcin Talarek objął stanowisko Associate Creative Directora w agencji kreatywnej GONG (Group One). W nowej roli będzie odpowiedzialny za kierowanie pracami zespołów kreatywnych agencji.
Mediaplus i Labcon rozpoczynają podróż Smoothie Trucka marki Nutribullet po Polsce
Marka De'Longhi ze swoją marką NutriBullet zbudowała Smoothie Trucka i we współpracy z Purella Superfoods wyruszy nim w wakacyjną podróż po Polsce. Za kreację, organizację konkursu i opracowanie konceptu kampanii odpowiada agencja Labcon (Group One). Zakupem mediów zajęła się spółka Mediaplus (Group One).
Jak wyróżnić się niebanalną komunikacją pośród wielu marek alkoholi premium, obecnych na polskim rynku? Właśnie z takim wyzwaniem zmierzyli się specjaliści z More Bananas w ostatnich miesiącach. Dragma - nowy, polski gracz w segmencie wermutów, zlecił krakowskiej agencji stworzenie strategii promocji marki oraz przygotowanie jej landing page.
STS sponsorem Widzewa Łódź
STS – firma bukmacherska - nawiązał współpracę z Widzewem Łódź. W ramach umowy STS został oficjalnym sponsorem oraz oficjalnym bukmacherem łódzkiego klubu, który od nowego sezonu będzie występował w Ekstraklasie. Porozumienie zawarto na trzy sezony.
Nikon ma przyjemność ogłosić publikację wersji 2.10 oprogramowania sprzętowego – firmware dla flagowego, pełnoklatkowego aparatu bezlusterkowego Nikon Z 9.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764