logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Euvic Media pracuje dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

  PR 14.10.2021, przeczytano 429 razy

Euvic Media wygrała przetarg na przygotowanie kampanii społeczno-informacyjnej dla Skarbu Państwa - Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (KPRM).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/euvic-media-pracuje-dla-kancelarii-prezesa-rady-ministrow,393357,artykul.html

Euvic Media podpisała zamówienie, w którym odpowiada za strategiczne planowanie i zakup mediów w internecie. Tematyka działań reklamowych związana jest z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem wirusa COVID-19.

W kampanii zostaną wykorzystane media społecznościowe m. in.  Facebook, Instagram, a także serwis YouTube, Linkedin i reklamy display.

Kampania o charakterze społeczno-informacyjnym, realizowana będzie do końca 2021 roku.

Źródło: Euvic Media

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dentsu X z działaniami mediowymi dla marki Tom Ford
Wystartowały działania promujące luksusowe kosmetyki i zapachy od Tom Ford Beauty, w tym NOIR EXTREME PARFUM. Za realizację działań mediowych odpowiada agencja dentsu X (dentsu Polska).
Erecruiter wybiera Kohe
Studio KOHE zostało wybrane do współpracy przez eRecruiter (część Grupy Pracuj), dostawcę platformy do zarządzania rekrutacjami. KOHE odpowiedzialne było za całościowe opracowanie strony www.erecruiter.pl
Havas PR Warsaw, jako partner, wspierał tegoroczną edycję badania prowadzonego przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą. Celem badania było poznanie skali zaangażowania firm w działania z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.
Sharp NEC Display Solutions Europe będzie uczestniczyć w targach Integrated Systems Europe (ISE) 2023, w dniach od 31 stycznia do 3 lutego, wystawiając się na stoisku E600 w hali 3 w Fira Barcelona w Hiszpanii. To kolejny rok, gdy Sharp/NEC podzieli się z uczestnikami targów swoją ekspercką wiedzą i doświadczeniem wynikającym z połączenia dwóch...
Łukasz Plona chief technology officerem w Cube Group
Łukasz Plona objął stanowisko chief technology officera w Cube Group. Będzie odpowiedzialny za rozwój realizowanych w agencji projektów technologiczno-analitycznych oraz wprowadzanie innowacji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764