logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Euvic Media z nowym Group Account Directorem

  PR 27.06.2022, przeczytano 329 razy

Krzysztof Kurowski objął funkcję Group Account Directora w domu mediowym Euvic Media (Euvic Performance).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/euvic-media-z-nowym-group-account-directorem,396388,artykul.html

Jako Group Account Director, Krzysztof Kurowski będzie odpowiedzialny za wyznaczanie celów oraz ewaluację zespołu dedykowanego do pracy przy kampaniach 360°, nadzór i koordynację działań związanych z obsługą kampanii mediowych przy pomocy przydzielonego zespołu projektowego, a także za zarządzanie procesem ofertowania i opracowania propozycji działań, w tym za koordynację pracy zespołu merytorycznego i przedstawienie rozwiązania marketerowi.

Krzysztof Kurowski doświadczenie zdobywał w domach mediowych McCann-Erickson Polska i Mediacom Warszawa pracując dla największych reklamodawców. Od 2003 do 2019 roku związany z Grupą TVN, gdzie piastował m.in. stanowisko Stratega ds. Mediów w Biurze Reklamy TVN. W latach 2019-2022 pracował jako Sales Strategy Manager w Ströer Polska.

Krzysztof z branżą reklamową związany jest ponad 20 lat. Na swoim koncie ma imponującą liczbę strategii mediowych dedykowanych kluczowym klientom, dziesiątki wygranych przetargów, setki zaplanowanych i przeprowadzonych kampanii mediowych dla reklamodawców z różnych branż, najczęściej o wielomilionowych budżetach (ponad 3 mld zł w zrealizowanych media planach). Jest magistrem ekonomii i psychologii, jak o sobie mówi – „Ciągle głodny nowej wiedzy”. Od lat prowadzi szkolenia z zakresu planowania mediów, obsługi klienta, prezentowania ofert, sprzedaży i negocjacji oraz mediów i technologii digitalowych.

Źródło: Euvic Media sp. z o.o.

www.euvicperformance.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Na polskim rynku pojawiło się narzędzie, które wesprze specjalistów SEO i marketingowców w obszarze dystrybucji treści. AI Media Planner od WhitePress wybierze za nas optymalne miejsca publikacji zgodne z wyznaczonymi celami, w zautomatyzowany sposób dobierze wyrażenia kluczowe, przygotuje wytyczne dla copywriterów w oparciu o AI czy w końcu, zmaksymalizuje efektywność działań...
Współpraca ma na celu wzmocnienie kampanii SEM oraz zwiększenie ich skuteczności poprzez rozszerzenie działań klientów Mediahub o narzędzia oparte na sztucznej inteligencji takich jak ChatGPT.
Nowa odsłona strony głównej Pb.pl
21 marca Puls Biznesu odsłonił nową, gruntownie przebudowaną stronę główną pb.pl — serwisu skierowanego do menedżerów i właścicieli firm oraz inwestorów, który codziennie dostarcza ponad 100 artykułów na temat biznesu, rynków finansowych i gospodarki.
„Kocha, lubi, pasuje” - nowy program randkowy w TTV
Podobno ideały nie istnieją. Jeśli to prawda, to dlaczego swojego ideału po prostu... nie stworzyć? W tym programie nie ma żadnych ograniczeń. Seria zadebiutuje na antenie TTV 15 kwietnia, odcinki będą emitowane w każdą sobotę o godz. 22:00.
Jakdojade prezentuje nową odsłonę przeglądarkowej wersji popularnego planera podróży. Stronę przepisano od podstaw zgodnie z najnowszymi technologiami, aby zapewnić użytkownikowi doświadczenia zbliżone do korzystania z aplikacji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764