logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Event UP ponownie na Festiwalu Marketingu

   08.08.2022, przeczytano 411 razy
ilustracja

Już po raz drugi, wśród tegorocznych wystawców Festiwalu Marketingu, pojawi się Małopolska Grupa Eventowa Event Up. W jej skład wchodzi 21 podmiotów, reprezentujących różnorodne zakresy działalności związanych z branżą eventową – od kompleksowej produkcji wydarzeń, przez grupy artystyczne i lokalizacje, multimedia, scenografię, nagłośnienie i oświetlenie, aż do wsparcia eventów w postaci cateringu czy wypożyczalni mebli.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/event-up-ponownie-na-festiwalu-marketingu,396828,artykul.html

Ta konsolidacja działań beneficjentów pozwala na stworzenie kompleksowej oferty wykorzystującej efekt synergii, a także zwiększenie potencjału grupy w zakresie działań promocyjnych.

Głównym celem projektu jest prezentacja potencjału małopolskich firm branży eventowej w kraju i za granicą oraz nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi kontrahentami. Event Up zapewnia najnowocześniejsze usługi w zakresie produkcji rozrywkowej. Posiadając wyspecjalizowane i doświadczone kadry, know-how oraz bogate portfolio klientów, grupa realizuje nawet najbardziej skomplikowane wydarzenia.

ilustracjastrzałka

Członkowie grupy realizują konferencje, spotkania firmowe, koncerty i festiwale, wystawy oraz targi. W skład świadczonych usług wchodzi:

  • Produkcja eventów
  • Usługi rozrywkowe
  • Wybór lokalizacji
  • Planowanie
  • Branding & marketing
  • Budżetowanie imprez
  • Wybór prowadzących
  • Zarządzanie systemami rejestracji gości
  • Logistyka
  • Koordynacja

ilustracjastrzałka

Członkowie Event Up: 2Vision, 85 mm, Agencja Artystyczno Eventowa, Loungetime, Art Color Ballet, Chillology, Dwór w Tomaszowicach, Elmar, Especto, Forty Kleparz, fos.design, Moka, Piloci Studio, Pro Visional Effects, Projmontech, SCC-Service Congress Center, Stage Eye, Targi w Krakowie, Visual Support, Wataha oraz Webde.pl.

Festiwal Marketingu objęty jest patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: OOH magazine

Projekt „Małopolska Grupa Eventowa” RPMP.03.03.01-12-0590/18 jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dentsu Polska i Fundacja Digital University pomagają zrozumieć świat
20 września dentsu Polska wraz z Fundacją Digital University ruszają z nowym projektem edukacyjno-społecznym skierowanym do uczniów w wieku od 10 do 15 lat, nauczycieli oraz rodziców. Na kanale YouTube ukaże się seria filmów poruszających istotne i aktualne tematy ze świata digitalu. Celem przedsięwzięcia jest pomoc młodym ludziom w zrozumieniu tego, co dzieje się wokół...
11. edycja Dotykam=Wygrywam oficjalnie rozpoczęta
Kampania Dotykam=Wygrywam, promująca profilaktykę raka piersi i noszenie odpowiednio dopasowanego biustonosza, została zainaugurowana we wtorek 20 września w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie.
Nowe możliwości w pracy i po robocie - kampania Pracuj.pl
Od 19 września kandydaci i pracodawcy z całej Polski mogą śledzić najnowszą odsłonę kampanii „W środowisku Pracuj.pl”. Zwierzęcy bohaterowie, symbolizujący zawody i wyzwania spotykane na ścieżce kariery, powracają w animowanych spotach i w formie internetowych avatarów. Nowością towarzyszącą jesiennej kampanii jest inicjatywa „Po Robocie”, w...
W telewizji pojawił się drugi spot w ramach nowej kampanii Credit Agricole. Tym razem u boku Dawida Podsiadło występuje Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski. Bank w spocie zachęca do wspólnej walki z nadmiarem jednorazowego plastiku. Promuje swoją kartę z ekotworzywa i premię 555 zł za otwarcie Konta dla Ciebie.
Bank Millennium zachęca do oszczędzania energii i wyłącza swoje szyldy
Bank Millennium w okresie jesienno-zimowym po godzinach pracy wyłączy tablice świetlne w swoich oddziałach oraz biurach w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. Tym samym zachęca do oszczędzania i ograniczania zużycia energii elektrycznej w obliczu potencjalnych trudności na rynku energii. Działanie jest też wyrazem niezmiennej troski o środowisko naturalne i wynika z potrzeby...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764