logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Evolution E3 – nowy, flagowy trymer Keencut już dostępny

  PR 02.12.2019, przeczytano 252 razy
ilustracjastrzałka

KeenCut, jako znany i ceniony na świecie producent niezawodnych, ręcznych trymerów, stale udoskonala swoją technologię. Dzięki temu, na rynku pojawiają się coraz to nowsze, doskonalsze rozwiązania. Do takich właśnie należy nowy trymer poziomy – Evolution E3, który, bez dwóch zdań, można nazwać flagowym produktem firmy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/evolution-e3-%E2%80%93-nowy%2C-flagowy-trymer-keencut-juz-dostepny,384950,artykul.html

- The Evolution3 helps us increase throughput. We complete more work so it has a direct and positive impact on our business. - John Walliker, JDP Solutions”

Evolution E3 to trymer stworzony zgodnie z najwyższymi standardami producenta Keencut. Jest następcą wersji E2, który w branży uznawany był za najbardziej precyzyjny i niezawodny trymer manualny na rynku. W najnowszym urządzeniu, projektanci skoncentrowali się na intuicyjności w pozycjonowaniu ciętego materiału. Ponadto, zastosowano najtrwalsze przemysłowe rozwiązania opracowane dla trymera pionowego SteelTrak, który bez problemów radzi sobie z najtrwalszymi materiałami takimi, jak np. płyty kompozytowe, arkusze alu/stal czy nawet ze szkłem. Głowicę Evolution E3 osadzono na łożyskach a nie na ślizgach jak w poprzednim modelu, co bezpośrednio przekłada się na bezobsługowość oraz wygodę użytkowania.

KeenCut przykłada dużą wagę do jakości swoich produktów. Z tego powodu, wszystkie trymery wykonywane są w Wielkiej Brytanii, podobnie jak większość (prawie wszystkie) ich komponentów. Dodatkowo, urządzenia poddawane są najbardziej pieczołowitej kontroli jakości, co skutkuje aż 5-letnią gwarancją producenta.

Keencut Evolution E3, to najbardziej zaawansowany technologicznie trymer do cięcia poziomego, przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Dostępny obecnie w trzech wersjach, co pomaga precyzyjnie dobrać urządzenie do swoich potrzeb produkcyjnych.

  • FreeHand – wersja mobilna, nie wymagająca instalacji na blacie roboczym. Rozwiązanie sprawdza się idealne, gdy istnieje potrzeba zastosowania bardziej zaawansowanego rozwiązania niż trymer Simplex, ale istnieje potrzeba jego zabrania trymera ze sobą. Model ten dostępny jest w rozmiarze od 1,1m do 3,1m (w skoku co 50cm szerokości).
  • BenchTop – wersja urządzenia, która może być instalowana na dowolnym blacie roboczym. Trymer nie wymaga kalibracji, a czas instalacji jest krótki.
  • SmartFold – Rozwiązanie flagowe. Umożliwia cięcie na listwie nożem krążkowym, bez konieczności stosowania żadnych mat ochronnych. Proces cięcia odbywa się na wbudowanej listwie – można do niej uzyskać dostęp w bardzo intuicyjny sposób (bez użycia narzędzi, nie istnieje konieczność np. wykręcania śrub).

Modele BenchTop i SmartFold dostępne są w szerokościach od 1,1m do 3,6m.

Źródło: Integart Sp. z o.o.

www.integart.com.pl

Dodatkowe informacje:

Oficjalnym dystrybutorem urządzeń KeenCut w Polsce jest firma Integart Sp. z o.o. Zamówienia trymera Evolution E3, jak i pozostałych modeli można składać między innymi poprzez sklep internetowy www.komplementarne.pl lub kontaktując się z Przedstawicielami handlowymi firmy. Warto nadmienić, że istnieje także możliwość realizacji zamówień na nietypowe rozmiary urządzeń. W takim przypadku zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z dystrybutorem.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kampania edukacyjna poświęcona „Zrozumieć AZS”
Ponad 91%[1] pacjentów cierpiących na atopowe zapalenie skóry doświadcza przewlekłego  bólu, którego nie sposób uśmierzyć – wynika z ankiety przeprowadzonej przez Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych wśród pacjentów z AZS. Rozdrapane do krwi, sączące się rany powodują, że boli całe ciało, a zwykłe nałożenie...
Wideo 360 stopni to już standard na rynku
Rynek kamer sportowych, nieruchomości czy amatorskiego fotografowania przeszedł już na filmowanie w 360 stopniach. Rejestrowanie obrazu dookoła pozwala na immersyjne przeżycia i zanurzenie się w przekazywanej treści. Handlowcom pomaga to przenieść klienta do oferowanej inwestycji, nawet jeśli nie zostały jeszcze wylane pod nią fundamenty. W tej chwili producenci skupiają się...
Bezpłatne szkolenie online z obsługi drukarki 3D Makerbor Method X
Dowiedz się, jak wykorzystać najnowszą drukarkę 3D MakerBot METHOD X w zastosowaniach przemysłowych. Sprawdź, jakie technologie odpowiadają za dokładność i powtarzalność druku z inżynieryjnych materiałów. Bezpłatne webinarium odbędzie się 17 grudnia o godz. 11:00.
Piękno by Jawa – nowy magazyn inspirowany urodą Polek
Sieć Drogerii JAWA wprowadza bezpłatny kwartalnik o tematyce lifestylowej „Piękno by JAWA”.
Hejt w sieci jest bardzo popularnym zjawiskiem, który ma ogromny wpływ nie tylko na osoby prywatne ale także na przedsiębiorców. Zauważyć bowiem można mnóstwo opiniotwórczych stron, na których pracownicy lub po prostu anonimowe osoby mogą dzielić się swoimi opiniami na temat danej firmy. Czy w takim wypadku kampania przeciw hejtowi, która...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764