logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Evolution E3 – nowy, flagowy trymer Keencut już dostępny

  PR 02.12.2019, przeczytano 603 razy
ilustracjastrzałka

KeenCut, jako znany i ceniony na świecie producent niezawodnych, ręcznych trymerów, stale udoskonala swoją technologię. Dzięki temu, na rynku pojawiają się coraz to nowsze, doskonalsze rozwiązania. Do takich właśnie należy nowy trymer poziomy – Evolution E3, który, bez dwóch zdań, można nazwać flagowym produktem firmy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/evolution-e3-%E2%80%93-nowy%2C-flagowy-trymer-keencut-juz-dostepny,384950,artykul.html

- The Evolution3 helps us increase throughput. We complete more work so it has a direct and positive impact on our business. - John Walliker, JDP Solutions”

Evolution E3 to trymer stworzony zgodnie z najwyższymi standardami producenta Keencut. Jest następcą wersji E2, który w branży uznawany był za najbardziej precyzyjny i niezawodny trymer manualny na rynku. W najnowszym urządzeniu, projektanci skoncentrowali się na intuicyjności w pozycjonowaniu ciętego materiału. Ponadto, zastosowano najtrwalsze przemysłowe rozwiązania opracowane dla trymera pionowego SteelTrak, który bez problemów radzi sobie z najtrwalszymi materiałami takimi, jak np. płyty kompozytowe, arkusze alu/stal czy nawet ze szkłem. Głowicę Evolution E3 osadzono na łożyskach a nie na ślizgach jak w poprzednim modelu, co bezpośrednio przekłada się na bezobsługowość oraz wygodę użytkowania.

KeenCut przykłada dużą wagę do jakości swoich produktów. Z tego powodu, wszystkie trymery wykonywane są w Wielkiej Brytanii, podobnie jak większość (prawie wszystkie) ich komponentów. Dodatkowo, urządzenia poddawane są najbardziej pieczołowitej kontroli jakości, co skutkuje aż 5-letnią gwarancją producenta.

Keencut Evolution E3, to najbardziej zaawansowany technologicznie trymer do cięcia poziomego, przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Dostępny obecnie w trzech wersjach, co pomaga precyzyjnie dobrać urządzenie do swoich potrzeb produkcyjnych.

  • FreeHand – wersja mobilna, nie wymagająca instalacji na blacie roboczym. Rozwiązanie sprawdza się idealne, gdy istnieje potrzeba zastosowania bardziej zaawansowanego rozwiązania niż trymer Simplex, ale istnieje potrzeba jego zabrania trymera ze sobą. Model ten dostępny jest w rozmiarze od 1,1m do 3,1m (w skoku co 50cm szerokości).
  • BenchTop – wersja urządzenia, która może być instalowana na dowolnym blacie roboczym. Trymer nie wymaga kalibracji, a czas instalacji jest krótki.
  • SmartFold – Rozwiązanie flagowe. Umożliwia cięcie na listwie nożem krążkowym, bez konieczności stosowania żadnych mat ochronnych. Proces cięcia odbywa się na wbudowanej listwie – można do niej uzyskać dostęp w bardzo intuicyjny sposób (bez użycia narzędzi, nie istnieje konieczność np. wykręcania śrub).

Modele BenchTop i SmartFold dostępne są w szerokościach od 1,1m do 3,6m.

Źródło: Integart Sp. z o.o.

www.integart.com.pl

Dodatkowe informacje:

Oficjalnym dystrybutorem urządzeń KeenCut w Polsce jest firma Integart Sp. z o.o. Zamówienia trymera Evolution E3, jak i pozostałych modeli można składać między innymi poprzez sklep internetowy www.komplementarne.pl lub kontaktując się z Przedstawicielami handlowymi firmy. Warto nadmienić, że istnieje także możliwość realizacji zamówień na nietypowe rozmiary urządzeń. W takim przypadku zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z dystrybutorem.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Tailor Made PR w kampanii digital dla marki Luksja
Tailor Made PR ponownie poprowadzi działania komunikacyjne dla marki Luksja, tym razem realizowane w ramach nowej kampanii Mini-Nawyki. Agencja pozyskała projekt w ramach wygranego przetargu i odpowiedzialna jest za przygotowanie strategii a także koncepcji kreatywnej i produkcję materiałów video, współpracę z influencerami oraz relacje z mediami. Komunikacja najnowszej...
Monna Lisa 8000: nowy standard jakości drukowania na tkaninach
ML-8000 to nowy, podstawowy model z serii Monna Lisa, wyposażony w 8 najnowszych głowic PrecisionCore. ML-8000 łączy w sobie moc i wydajność najnowszych, światowej klasy drukarek atramentowych Epson oraz technologię produkcji wyrobów tekstylnych.
Targi Packaging Innovations w dobrej formie: Podsumowanie
Targi Opakowań Packaging Innovations organizowane przez Targi w Krakowie, które w dniach 24-25 września odbyły się w EXPO XXI Warszawa są dowodem na to, że przy zachowaniu restrykcyjnych obostrzeń sanitarnych możliwe jest przygotowanie targów na najwyższym poziomie. Można pokusić się o stwierdzenie, że branża nie powraca do gry, branża już powróciła do gry.
Bez drukowania w chmurze zapomnij o szybkiej cyfrowej transformacji
Z międzynarodowego badania IDC, wynika, że zaledwie 4 proc. firm przeprowadziło kompletną transformację cyfrową w swoich strukturach. 46%z nich wciąż znajduje się na etapie rozpoczęcia procesu cyfryzacji. 60% badanych przedsiębiorstw przekroczyło już założony na ten cel budżet, a 54% firm ma problemy z integracją urządzeń, co skutkuje opóźnieniami w realizacji...
PKO Bank Polski jako sponsor tytularny rozgrywek Ekstraklasy w sezonie 2019/20 pojawił się w blisko 126 tys. publikacji i programów. Zapewniło to bankowi ekwiwalent reklamowy w wysokości przeszło 317,04 mln zł. To ponad trzykrotnie więcej niż w sezonie 2018/19, kiedy PKO Bank Polski współpracował z Ekstraklasą jako partner główny. Wówczas ekwiwalent...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764