logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ewa Lampart odchodzi z Grupy ZPR Media

  PR 26.11.2021, przeczytano 333 razy
ilustracja

Ewa Lampart – Dyrektor Generalna Grupy Super Express zdecydowała się odejść z firmy po 12 latach pracy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ewa-lampart-odchodzi-z-grupy-zpr-media,393898,artykul.html

- Decyzja o odejściu nie była łatwa. To były niezwykłe lata pracy nad umacnianiem marki Super Express i rozwojem zapewniającym wzrost konkurencyjności naszej oferty na rynku.  Super Express właśnie obchodzi jubileusz 30-lecia i jest to świetna cezura zarówna dla mnie jak i dla firmy – mówi Ewa Lampart.

- Chciałbym podziękować Ewie za jej pracę i zaangażowanie przez te 12 lat. Dzięki umiejętnościom przywódczym i ogromnemu oddaniu, wniosła znaczący wkład w rozwój Grupy ZPR MEDIA – komentuje Zbigniew Benbenek, przewodniczący Rady Nadzorczej.

Ewa Lampart w latach 2011–2018 pełniła funkcję wiceprezesa zarządu ZPR MEDIA SA, odpowiadając za markę Super Express. W okresie od 2013 do 2018 r. była prezesem zarządu spółki TV Spektrum,  odpowiedzialnej za wprowadzenie na rynek telewizyjnych stacji naziemnych Fokus TV i Nowa TV. Od roku 2019 zajmowała stanowisko Dyrektor Generalnej Grupy Super Express i Wydawnictwa Harde.

Źródło: Grupa ZPR Media

www.grupazpr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Isa Soares Tonight”: nowy program informacyjny CNN International
CNN International zapowiada nowy program informacyjny „Isa Soares Tonight”, który poprowadzi wyróżniona Emmy dziennikarka Isa Soares. Program wejdzie do europejskiej ramówki stacji 4 lipca i będzie nadawany w regionie EMEA na żywo z siedziby CNN w Londynie co tydzień o godz. 20:00 CET.
Już od najbliższego poniedziałku, 4 lipca br. w ramówce Radia TOK FM znajdą się dwa nowe programy. Audycje „Przewodnik o podróżach” oraz „Przewodnik o kuchni” to nowe, letnie propozycje dla słuchaczy stacji. W czasie wakacji na antenie Radia TOK FM pojawi się również dodatkowe wydanie programu „Jeszcze Więcej Sportu”, a zmianie...
63 proc. ankietowanych dziewcząt doświadczyło różnych form nękania w mediach społecznościowych. 38 proc. osób z niepełnosprawnościami padło ofiarą mowy nienawiści w ciągu 12 miesięcy poprzedzających badanie – czytamy w raporcie Think Tanku Parlamentu Europejskiego.
Patrycja Pupiec z redakcji Poradnikzdrowie.pl została laureatką I nagrody w kategorii „Nowotwór - przełamać strach, wygrać życie”. Nasza redakcyjna koleżanka została nagrodzona za artykuł „Ignorancja a może niewiedza? Dlaczego kobiety umierają na raka?”.
Od 28 czerwca anglojęzyczny kanał TVP World jest dostępny bezpłatnie dla odbiorców telewizji naziemnej w Estonii.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764