logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ewa Tkaczyk z awansem na Business Director w Pathfinder 23

  PR 09.10.2019, przeczytano 176 razy

Kolejne zmiany w Pathfinder 23 (Brand New Galaxy). Po rozszerzeniu operacji o Stany Zjednoczone, Pathfinder 23 awansuje dotychczasową Account Director – Ewę Tkaczyk, by prowadziła jeden z czterech działów Client Service.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ewa-tkaczyk-z-awansem-na-business-director-w-pathfinder-23,384272,artykul.html

Na nowym stanowisku Ewa Tkaczyk będzie zarządzać 15-osobowym zespołem, pracującym bezpośrednio z globalnymi hubami Coty w Nowym Jorku, Londynie, Paryżu, Genewie oraz Frankfurcie. Jednocześnie raportować będzie do niej team, który pracuje obecnie w Nowym Jorku.

– Początek 2020 roku będzie dla nas kluczowy pod kątem ekspansji geograficznej oraz kolejnych globalnych kontraktów, które obecnie finalizujemy. Z tego powodu już teraz priorytetem jest zadbanie o efektywny kształt zespołu i odpowiedni styl zarządzania, który Ewa gwarantuje – komentuje Szymon Domżał, VP/Managing Partner w Pathfinder 23.

Tkaczyk będzie prowadzić jeden z czterech działów Client Service w Pathfinder 23, bezpośrednio raportując do Julii Dziurbiejko – Managing Director, oraz do Szymona Domżała – VP/Managing Partner, odpowiedzialnego za globalny business Coty.

Ewa do Pathfinder 23 dołączyła dwa lata temu, wcześniej pracowała w Saatchi & Saatchi IS oraz w Gemius.

Źródło: Brand New Galaxy

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Stratasys J8 – najbardziej zaawansowane technologicznie drukarki 3D na świecie
Technologia PolyJet jako jedyna metoda wytwarzania pozwala na wykonanie elementów z wielu materiałów i kolorów w jednym procesie. Drukarki 3D Stratasys J8 Series mogą drukować prototypy wyglądające dokładnie jak produkt końcowy. Dają niesamowite efekty wykończenia modelu, wyjątkową gładkość powierzchni i precyzję druku z warstwą o wysokości zaledwie 14...
Saloniki Kolportera są jednym z partnerów akcji „2 miliony Grześków do wygrania”. Klienci mogą korzystać z tej promocji aż do 30 kwietnia br.
Rusza nabór na 12. Bella Skyway Festival
To już pewne – 12. Bella Skyway Festival odbędzie się w dniach 18–23 sierpnia 2020 roku. Ponownie toruński zespół staromiejski rozbłyśnie magicznym blaskiem, a wszystko pod hasłem „Elementarne cząstki wolności”. Właśnie rozpoczyna się nabór, w ramach którego artyści mogą zgłaszać swoje pomysły na instalacje, projekcje i interaktywne świetlne działania. Warto się...
Odpowiedzialny Marketing – efekty samoregulacji w obszarze reklamy żywności skierowanej do dzieci
Rada Reklamy od wielu lat stoi na straży najwyższych standardów komunikacji marketingowej.  Pomaga chronić konsumentów przed nieetycznymi i nieuczciwymi przekazami reklamowymi poprzez upowszechnianie Kodeksu Etyki Reklamy oraz nadzór nad przestrzeganiem jego zapisów.
W lutym do grona klientów Sfery Group dołączył jeden z wiodących producentów mebli w Europie – firma Paged Meble. Działania komunikacyjne, prowadzone na rzecz firmy, obejmują dwa, strategicznie ważne obszary: rynek kontraktowy oraz rynek mieszkaniowy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764