logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ewelina Milczek dyrektorem sprzedaży w Murator Expo

  PR 08.07.2019, przeczytano 168 razy

1 lipca Ewelina Milczek objęła stanowisko dyrektora sprzedaży w spółce Murator EXPO. Obszar jej zadań obejmuje Targi Wiatr i Woda, Targi Książki, "Żagle" i Zagle.com.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ewelina-milczek-dyrektorem-sprzedazy-w-murator-expo,383151,artykul.html

Ewelina Milczek odpowiada teraz za przychody sztandarowych imprez targowych Murator EXPO, czyli Targów Wiatr i Woda oraz Targów Książki. Zajmuje się także sprzedażą reklam w miesięczniku "Żagle" i serwisie internetowym Zagle.com.pl.

Z firmą związana jest od 13 lat. Wcześniej pełniła m.in. funkcję dyrektora sprzedaży miesięczników "Podróże" i "Żagle" oraz serwisów Podroze.pl i Zagle.com.pl. Na stanowisku dyrektora sprzedaży w Murator EXPO zastąpiła Tomasza Sałkowskiego, który rozstał się z firmą.

Źródło: Grupa ZPR Media

www.grupazpr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Internet 5. generacji dzięki komunikacji kwantowej?
Powstają pierwsze systemy komunikacji kwantowej, które posłużą do skonstruowania komputerów nowej generacji. Upowszechnienie komunikacji i urządzeń kwantowych przyczyni się do powstania bezpiecznego internetu, przyspieszy proces analizy dużych zbiorów danych zgromadzonych w ramach big data, pozwoli opracować niezawodne szyfry oraz udoskonalić technologię uczenia maszynowego.​...
Radio Pogoda w wygodnej aplikacji mobilnej
Wszyscy, którzy kochają piosenki sprzed lat i wyjątkowe audycje Radia Pogoda, mogą ich teraz słuchać w nowej aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem Android i iOS. Dzięki aplikacji stacja oferuje dostęp do swojego programu na żywo wszędzie tam, gdzie jest zasięg internetu, a dodatkowo zachęca słuchaczy do udziału z zabawach antenowych i kontaktu z redakcją.
W czwartek, 18 lipca, kanał Kino Polska Muzyka osiągnął 0,26% udziału w oglądalności widowni komercyjnej, dzięki czemu zajął pierwsze miejsce wśród kanałów muzycznych nadawanych kablowo lub satelitarnie.
Awans w Biurze Reklamy Multikino Media - Łukasz Gawęcki zostaje senior sales managerem
Łukasz Gawęcki awansował na stanowisko senior sales manager w Biurze Reklamy Multikino Media, zajmującym się m.in. sprzedażą reklamy kinowej, sponsoringiem i akcjami specjalnymi.
Marcin Wesołek pokieruje działem Sport Gazety Wyborczej
Od 1 września br. kierownikiem działu Sport "Gazety Wyborczej" będzie Marcin Wesołek, obecny redaktor naczelny "Gazety Wyborczej Poznań". Zastąpi Radosława Leniarskiego, który pozostanie w zespole dziennika.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764