logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ewelina Nowakowska i Maciej Brzozowski awansują w Liquidthread

  PR 12.10.2021, przeczytano 179 razy
ilustracja

W zespole Content Solutions agencji LiquidThread (Publicis Groupe) awansowali: Ewelina Nowakowska na stanowisko Senior Content Partnership Consultant i Maciej Brzozowski na stanowisko Senior Content Partnership Manager. To kolejne awanse zespole Content Solutions w tym roku. Wcześniej awansowali: Natalia Lejman i Łukasz Łaski na stanowiska Senior Content Partnership Consultant.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ewelina-nowakowska-i-maciej-brzozowski-awansuja-w-liquidthread,393333,artykul.html

Dział Content Solutions w LiquidThread łączy rozwiązania branded content z autorskimi produktami mediowymi, zarówno w obszarze online jak i offline. Na czele działu, który liczy 15 osób, stoi Aleksandra Popławska, Content Solutions Director.

Ewelina Nowakowska z LiquidThread związana jest od prawie 5 lat,  specjalizuje się w projektach branded content, zarówno online jak i offline. Ma w portfolio realizacje dla takich klientów jak: Kompania Piwowarska, Velvet, GSK, Lancôme, Lorenz Bahlsen czy Reckitt Benckiser. Dodatkowo rozwija w organizacji obszar działań związany z marketingiem muzycznym, w którym się specjalizuje. W ramach współpracy z muzykami realizowała projekty muzyczne dla takich marek jak Mercedes-Benz czy Yves Saint Laurent. Jest absolwentką antropologii kulturowej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Maciej Brzozowski, który awansował na stanowisko Senior Content Partnership Manager, ma 15 lat doświadczenia w reklamie, a od 13 lat związany jest z Publicis Groupe: wcześniej pracował w agencji mediowej Starcom, a od 2019 roku związany jest z agencją contentowo-digitalową LiquidThread.

Wcześniejsze doświadczenie w zakresie planowania mediów zdobywał w zespole obsługującym klientów z branży FMCG (m.in. Mondelez, Maspex, Kruszwica, McCormick). Tworzył też komunikację dla wielu innych marek, chociażby takich jak: Warta, Stihl, Saint Gobain.

W dziale Content Solutions LiquidThread, Maciej realizuje działania contentowe zarówno w TV jak i w internecie. Zarządza zespołem, który odpowiada za lokowania produktów w najpopularniejszych serialach, programach TV, produkcjach kinowych, tworzy  podcasty. W jego portfolio znajdują się realizacje branded content dla takich klientów jak: Vileda, Fiat, Warta, Śnieżka. Na nowym stanowisku poza dotychczasowymi obowiązkami, Maciek będzie zajmował się rozwojem oferty branded contentowej dla klientów Publicis Groupe.

- Awans Eweliny i Maćka to uznanie ich zaangażowania w dostarczanie naszym klientom najlepszych realizacji contentowo-digitalowych. Dbanie by nasze rozwiązania były przede wszystkim wartościowe oraz skutecznie spełniały cele marek. Niezwykle cenię Maćka za odwagę w podejmowaniu nowych wyzwań i szukaniu najlepszych, często nieszablonowych rozwiązań zarówno w odpowiedzi na wymagające briefy, ale też na sytuacje, które pojawiają się na etapie realizacji. Ewelina ciągłe rozwija kompetencje digitalowe oraz łączy komunikację marketingową z muzyką dzięki czemu nasza oferta uwzględnia najnowsze trendy, a realizacje spełniają wysokie standardy. - powiedziała Aleksandra Popławska, Content Solutions Director LiquidThread.

Źródło: LiquidThread

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Ancymony z nową kampanią dla Rossmanna
Wystartowała kampania „Taki skład to rozumiem” marki enerBIO. Za realizację odpowiada Agencja Ancymony.
Twórca internetowy Andrzej Tucholski ambasadorem Gizmi.io
Psycholog biznesu i twórca internetowy Andrzej Tucholski, który spędził dekadę w Top30 najbardziej wpływowych blogerów w Polsce, został ambasadorem Gizmi.io - pierwszej w Polsce platformy chat-commerce, która zmienia komunikatory internetowe w sklepy. Zapowiada też start pierwszego wspólnego projektu Gizmi Influencer Boot Camp.
Kool Things, zintegrowana agencja marketingowa specjalizująca się w grach wideo, przedłużyła i rozszerzyła umowy z kluczowymi klientami. Wśród nich są Bilibili, Jagex i Private Division. Nowe kontrakty obowiązują od października.
Czy polski e-commerce potknie się tuż przed żniwami?
Na październikowym posiedzeniu Rada Polityki Pieniężnej nieoczekiwanie podwyższyła referencyjną stopę procentową o 40 punktów bazowych – z 0,1 procent do 0,5 procent. Zła wiadomość dla e-handlu nadeszła na samym progu sezonu świątecznego. Firmy, które już zaciągnęły kredyty – czy to bankowe, czy pozabankowe – mogą spodziewać się stopniowego...
Brother rozbudowuje ofertę profesjonalnego druku etykiet dzięki współpracy z Teklynx
Brother rozpoczyna nowe partnerstwo z TEKLYNX, producentem oprogramowania do tworzenia kodów kreskowych. Współpraca obu firm sprawi, że zarówno produkcja, jak i druk etykiet będzie łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki temu partnerstwu Brother wzmocni portfolio oznaczeń do druku i pomoże przedsiębiorstwom w efektywnym tworzeniu etykiet zgodnych ze...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764