logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Exklusiv Prize 2013 temat konkursu: Warszawa

  PR 23.05.2013, przeczytano 969 razy
ilustracjastrzałka

Exklusiv Prize 2013 to kolejna odsłona prestiżowego konkursu organizowanego przez redakcję magazynu Exklusiv. W tym roku hasło konkursu Exklusiv Prize to Warszawa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/exklusiv-prize-2013-temat-konkursu%3A-warszawa,18803,artykul.html

Pokażcie, jakie to miasto budzi w was emocje, za co cenicie to miasto, co was w nim denerwuje, a co chcielibyście w nim zmienić. Liczymy na waszą kreatywność, wyobraźnię, poczucie humoru i ironię. Uwaga! Żeby się nimi wykazać, wcale nie musicie być warszawiakami. Wystarczy, że wykonacie prace w jednej z kategorii – są nimi grafika, film, zdjęcie, design. Nadesłane prace oceni profesjonalne jury pod kierownictwem Redaktora Naczelnego Tomasza Kina.

Wyobraźcie sobie na chwilę stolicę Polski, która znów jest nazywana Paryżem Wschodu. Nowoczesne miasto, do którego artyści ściągają jak do Berlina. Warszawę światową, wielokulturową jak Londyn. Czy to marzenie to tylko przejaw naszych kompleksów? Jaka dziś jest Warszawa? Dla jednych to architektoniczny chaos
i brzydkie biurowce. Dla innych przypadkowa mieszanina ludzi z całego kraju i rodowitych warszawiaków. Stolica biznesu, polityki, kultury. Miasto kochane przez jej mieszańców i znienawidzone przez resztę Polaków. A jak wy widzicie dzisiaj Warszawę? Z czym kojarzą się wam jej symbole? Co myślicie o jej mieszkańcach, ich stylu życia, języku i stylu ulicy?

Prace należy zgłaszać do 31 maja 2013.

Kategorie konkursowe:
- grafika / ilustracja,
- fotografia,
- design (architektura, moda, design użytkowy),
- film z telefonu komórkowego.
_

Prace Konkursowe wyłonionych przez Komisję zwycięzców, zostaną opublikowane w kolejnym wydaniu magazynu Exklusiv oprócz tego zwycięzca danej kategorii otrzyma możliwość odbycia bezpłatnego stażu w wybranej przez jury instytucji: White Cat studio, SAR, SARP, Papaya Films oraz nagrody książkowe od Fpięć, nagrody wydawnicze od Narodowego Instytutu Audiowizualnego (NInA) i tablety od marki Wacom.

Więcej informacji: http://www.exklusiv.pl/exklusiv_prize_2013-s563.html

Źródło: STGU

www.stgu.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Finaliści i wyróżnieni w konkursie profesjonalnym Sony World Photography Awards 2021
World Photography Organisation ogłosiło nazwiska finalistów i zdobywców wyróżnień w konkursie profesjonalnym Sony World Photography Awards 2021. W 14. edycji nagradzane są cykle zdjęć wyróżniających się doskonałością techniczną i świeżym spojrzeniem na problematykę współczesności.
Ruszyły zgłoszenia do Mixx Awards Europe i IAB Europe Research Awards 2021
W imieniu IAB Europe zapraszamy do zgłaszania swoich kampanii reklamowych do europejskich nagród MIXX Awards oraz Reaserach Awards. Oferta Early Birds obowiązuje do 12 marca, całkowity termin zgłoszeń upływa zaś 16 kwietnia.
Deszcz nagród za kampanię „Starred Holidays” Fiata Professional
1 lutego br. miało miejsce wręczenie nagród „L'Italia che comunical’Italia", konkursu organizowanego przez UNA nagradzającego kreatywność, strategię i wyniki kampanii włoskich. W centrum uwagi znalazły się nagrody przyznane agencji Fore Comunicazione za kampanię kampera Ducato Fiata Professional zatytułowaną „Starred Holidays", brąz w...
Tiktok for Business startuje z „Make TikToks Contest”
TikTok for Business wystartował z konkursem skierowanym do pracowników branży marketingowej m. in. agencji kreatywnych, PR oraz domów mediowych. Do wygrania są trzy nagrody, każda o wartości 60 tys. złotych. Wystarczy kreatywne podejście i niestandardowy pomysł na TikToka! Konkurs już ruszył a zgłoszenia można przesyłać do 10 marca.
Konkurs 30/30 na najlepszą okładkę płytową wraca z VII edycją
Ubiegły rok był dla Konkursu 30/30 wyjątkowo specyficzny: przede wszystkim była to pierwsza edycja po odejściu jego pomysłodawcy, wybitnego artysty Rosława Szaybo. Natomiast z racji trwającej pandemii opóźniona została sama wystawa oraz wręczenie nagród, choć wszystko ostatecznie zakończyło się ogromnym sukcesem.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764