logo
WIADOMOŚCI

F.H.U.Minar w gronie Członków PIAP

Mateusz Zawiślak  PR 11.10.2017, przeczytano 141 razy

Firma Handlowo-Usługowa MINAR dołączyła do grona Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych we wrześniu br.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/f.h.u.minar-w-gronie-czlonkow-piap,34060,artykul.html

- Zaproszenie naszej firmy do PIAP-u pozwoli na zaciśnienie wzajemnych relacji, zaprezentowanie partnerom koncepcji naszej oferty oraz pozwoli na szersze zapoznanie się z ofertą artykułów promocyjnych bezpośrednio od producentów jak i dostawców. Dla nas jest to krok w kierunku poszerzenia naszej oferty  i rozwoju w relacjach z klientami, oraz otwarcie się na nowe możliwości - mówi Armin Puchalla Właściciel  Firmy Handlowo-Usługowej "MINAR"
   
Firma Handlowo-Usługowa "MINAR" działa na rynku nieprzerwanie od 1999r. Specjalizuje się w dostarczaniu swoim Klientom najwyższej jakości produktów marketingowo-reklamowych, kalendarzy książkowych i ściennych.

Na specjalne życzenie Klienta wykonuje dowolne projekty graficzne oraz realizuje je wybraną techniką. Drukuje i dostarcza indywidualnie oznakowane gadżety reklamowe.

Na specjalne życzenie tworzy okazjonalne prezenty oznakowane logotypem, wraz z estetycznym opakowaniem. Współpracuje z szeroką gamą dostawców krajowych i zagranicznych, dzięki czemu każdy z Państwa znajdzie produkt dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Siedziba firmy znajduje się w Zabrzu, jednak jest to firma o zasięgu ogólnopolskim i realizuje zamówienia niezależnie od dzielącej ich odległości.

Źródło: PIAP

www.piap-org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Synergic: kampania „Roam like Home” dla norweskiego operatora Mycall
Już od kilku dni pasażerowie regionalnych portów lotniczych są świadkami zaskakującej kampanii reklamowej „Roam like Home” operatora MyCall, lidera rynku telekomunikacyjnego w Norwegii, którą w Polsce realizuje Synergic. W celnym, odwróconym emocjonalnie i znaczeniowo haśle wykorzystano Wielkanoc jako czas powrotów Polaków do domu na święta, promując korzystanie z usług norweskieg...
Nowe spoty Eurobanku z wampirami
600 zł darmowego limitu na start przez 90 dni promuje eurobank w najnowszym wydaniu kampanii wizerunkowej z wampirami.W piątek 23. marca Felix, Vlad i Maciek - postaci wampirów z kampanii eurobanku - wracają w nowej odsłonie.
Lotos nagrodzony za sponsoring i marketing sportowy
Podczas XIV Gali Sportu i Biznesu Grupa LOTOS otrzymała nagrody w kategoriach „Sponsor Sportu” oraz „Kampania Marketingowa” za dokonania sponsoringowe w 2017 roku i kampanię „NAJ nie bierze się znikąd”. Grupa LOTOS po raz kolejny została uhonorowana prestiżowymi nagrodami Biznesu Sportowego - Statuetkami DEMES promującymi osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność m...
Oprogramowanie RIP pomaga wykorzystywać maksimum potencjału drukarek do tekstyliów Epson
Epson wprowadza oprogramowanie Edge Print RIP dołączane do drukarek do tekstyliów z serii F. Będzie ono udostępniane w zestawie z nowymi drukarkami, co pozwoli użytkownikom osiągać najlepsze rezultaty druku. Ponadto współpracując z silnikiem programu Adobe Photoshop, nowy software zapewni użytkownikom szybkość i wysoką wydajność w przetwarzaniu danych Post Script dla różnego formatu plików. Ed...
Good One PR wypromuje polskiego asystenta głosowego
W lutym warszawska agencja Good One PR nawiązała współpracę z akceleratorem startupów Kogifi. Do zadań agencji należy opracowanie i realizacja strategii wdrożenia na rodzimy rynek jednego z projektów spółki, którym jest pierwszy polski asystent głosowy oparty o algorytm sztucznej inteligencji.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone