WIADOMOŚCI

F.H.U.Minar w gronie Członków PIAP

Mateusz Zawiślak  PR - bezpłatny materiał PR | 11.10.2017, przeczytano 122 razy

Firma Handlowo-Usługowa MINAR dołączyła do grona Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych we wrześniu br.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/f.h.u.minar-w-gronie-czlonkow-piap,34060,artykul.html

- Zaproszenie naszej firmy do PIAP-u pozwoli na zaciśnienie wzajemnych relacji, zaprezentowanie partnerom koncepcji naszej oferty oraz pozwoli na szersze zapoznanie się z ofertą artykułów promocyjnych bezpośrednio od producentów jak i dostawców. Dla nas jest to krok w kierunku poszerzenia naszej oferty  i rozwoju w relacjach z klientami, oraz otwarcie się na nowe możliwości - mówi Armin Puchalla Właściciel  Firmy Handlowo-Usługowej "MINAR"
   
Firma Handlowo-Usługowa "MINAR" działa na rynku nieprzerwanie od 1999r. Specjalizuje się w dostarczaniu swoim Klientom najwyższej jakości produktów marketingowo-reklamowych, kalendarzy książkowych i ściennych.

Na specjalne życzenie Klienta wykonuje dowolne projekty graficzne oraz realizuje je wybraną techniką. Drukuje i dostarcza indywidualnie oznakowane gadżety reklamowe.

Na specjalne życzenie tworzy okazjonalne prezenty oznakowane logotypem, wraz z estetycznym opakowaniem. Współpracuje z szeroką gamą dostawców krajowych i zagranicznych, dzięki czemu każdy z Państwa znajdzie produkt dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Siedziba firmy znajduje się w Zabrzu, jednak jest to firma o zasięgu ogólnopolskim i realizuje zamówienia niezależnie od dzielącej ich odległości.

Źródło: PIAP

www.piap-org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
sobota 16.12.2017, 81 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone