logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Falou - nowa agencja zajmująca się managementem tiktokerów

  PR 27.09.2022, przeczytano 303 razy

Falou to agencja, która powstała, aby kompleksowo obsługiwać w zakresie managementu twórców internetowych, przede wszystkim tiktokerów. Agencja zarządzana jest przez Patryka Trzaskę, a za business development odpowiadają Dominika Brysk oraz Mateusz Marcinczak. Zespół Falou swoje doświadczenie biznesowe zdobywał w agencjach takich jak Plej, BrandBuddies, HypeMe, Szeri Szeri, grupie LTTM oraz Arskom.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/falou---nowa-agencja-zajmujaca-sie-managementem-tiktokerow,397371,artykul.html

- Falou to odpowiedź na niszę rynkową, którą od pewnego czasu obserwowaliśmy przy współpracach z tiktokerami. Wielu twórców skupiających się na TikToku to osoby bardzo kreatywne, robiące świetne rzeczy, ale bez znajomości potrzeb i sposobu pracy działów marketingu. Przez to często nie wykorzystywały one w pełni swojego potencjału biznesowego, a my - agencje i reprezentowane przez nas marki - traciliśmy sporo czasu na poszukiwanie, wybór i koordynację współprac. Dlatego postanowiliśmy stworzyć agencję, która będzie profesjonalnie reprezentować twórców w relacjach biznesowych – przekonuje Patryk Trzaska, prezes Falou sp. o.o.

Z perspektywy klienta Falou chce być agencją, która wychodząc aktywnie z ofertą współpracy, przygotowuje propozycję skrojonych na miarę realizacji, tworzonych w oparciu o analizę dotychczasowej działalności i potrzeb podmiotu, dla którego przygotowywana jest oferta. Za rozwój Falou i pozyskiwanie twórców do współpracy odpowiada Dominika Brysk oraz Mateusz Marcinczak, oboje na stanowiskach business development managerów Falou.

- Naszym celem jest zebranie zdywersyfikowanej tematycznie grupy influencerów działających głównie na TikToku, aby zaspokoić potrzeby zarówno twórców internetowych, jak i klientów. Po stronie influencerów jesteśmy managementem, który pracując z nimi na wyłączność zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie realizacji kampanii reklamowych. Twórcom oferujemy biznesowe know-how, wsparcie prawne i księgowe oraz aktywne pozyskiwanie klientów dopasowanych do ich profilu i zakresu działalności. Stawiamy na jakość relacji biznesowych oraz grę w otwarte karty, a nie na liczbę pozyskanych twórców – przekonuje Dominka Brysk.

Falou sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w maju i już pozyskała już do współpracy na wyłączność 8 topowych tiktokerów:

  • Kacper Błoński
  • Programista na froncie
  • Jakub B.R.O. Birecki
  • Michał Koterski
  • Hubert Hałas
  • Dawid Borowski
  • Dominika Dąbrowska (Klewicz)
  • Szymon Adam

Źródło: Falou sp. z o.o.

www.falou.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rossmann po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w rankingu najbardziej zauważalnych w prasie, serwisach internetowych i mediach społecznościowych firm w branży aptek i drogerii. Organizatorem rankingu Top marka jest wydawnictwo Press.
Bankier.pl ponownie wybrany głównym źródłem informacji dla inwestorów giełdowych
Bankier.pl został ponownie uznany za najpopularniejszy i najbardziej wartościowy serwis internetowy dla polskich inwestorów w corocznym badaniu przeprowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.
Od 1 grudnia br. w pakietach telewizyjnych z dekoderem Netia EvoBox 4K dostępne są cztery nowe kanały w jakości 4K: Love Nature 4K, My Zen 4K, Museum 4K i Travel XP 4. Promocyjnie kanały te dostępne są dla wszystkich użytkowników dekoderów 4K, a docelowo wejdą w skład pakietu L 4K, zawierającego 189 kanałów.  
Dział Sprzedaży Grupy RMF otrzymał główną nagrodę w organizowanym przez branżowy miesięcznik „Media Marketing Polska” rankingu na najlepsze biura reklamy radiowej. Wyróżnienie to trafiło do Grupy RMF już ósmy raz z rzędu.
Wirtualna Polska wraz z należącym do niej serwisem Open FM uruchomiła nadawanie stacji WP Radio w technologii DAB+. Spółka otrzymała koncesje w Warszawie, Tarnowie, Poznaniu, Toruniu, Rzeszowie, Katowicach oraz Częstochowie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764