WIADOMOŚCI

Fantasia rozdaje rabaty na zakupy w Answear.com

Mateusz Zawiślak  PR 12.09.2017, przeczytano 1406 razy
ilustracjastrzałka
Opakowanie promocyjne

Fantasia we współpracy z Answear.com, czyli jednym z najbardziej znanych sklepów internetowych sprzedających odzież i akcesoria wielu marek, przygotowała najmodniejszą aktywację dla konsumentów w tym sezonie. Od początku września każdy kto kupi jogurt Fantasia, znajdzie w środku kod rabatowy o wartości 25 zł na zakupy w Answear.com do wykorzystania do końca roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/fantasia-rozdaje-rabaty-na-zakupy-w-answear.com,33691,artykul.html

W czasie promocji każde promocyjne opakowanie Fantasii będzie zawierało w środku kod rabatowy do wykorzystania w Answear.com na zakupy za min. 100 zł. Promocyjne opakowania Fantasii będą dostępne w sklepach od początku września do wyczerpania zapasów. Konsumenci będą mogli wykorzystać kod rabatowy do 31 grudnia 2017.

Akcja wsparta jest reklamą telewizyjną, komunikacją w mediach społecznościowych oraz licznymi materiałami POS w punktach sprzedaży. Aktywacji towarzyszyć będzie również konkurs z nagrodami dla użytkowników Answear.com.

Za organizację akcji oraz przygotowanie materiałów promocyjnych odpowiadają agencje Y&R oraz Labstore. Zakupem mediów zajął się Mediacom.

Szczegóły akcji można znaleźć na stronie www.fantasia.answear.com.

Źródło: Danone

www.danone.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
czwartek 18.01.2018, 140 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone