logo
O NAS
Polska reklama i poligrafiaO NAS

Giełda Signs.pl

Jak to działa?
Nasz system ma za zadanie uprościć kontakt z Twoim kontrahentem przy zapewnieniu maksimum bezpieczeństwa i poszanowania Twojej prywatności. Umieszczając ofertę podajesz adres zwrotny e-mail, na który inni użytkownicy mogą wysłać odpowiedź lub zapytanie ofertowe dotyczące Twojego ogłoszenia. Adres ten nie jest ujawniany publicznie. Jeśli chcesz, możesz podać publicznie dane kontaktowe, a adres e-mail dołączyć do widocznej dla użytkowników treści ogłoszenia. Zainteresowani ofertą użytkownicy mogą wysyłać do Ciebie wiadomości poprzez formularz na stronach Giełdy. Na tym kończy się nasza pomoc. Nie uczestniczymy w dalszych transakcjach, wymianie korespondencji i nie odpowiadamy za ich przebieg. Dane osobowe zgłaszane przez użytkowników są wykorzystywane jedynie przez system obsługujący Giełdę w celu zapewnienia kontaktu między kontrahentami.
Zasady
Z powodu powtarzających się prób spamowania Giełdy obowiązuje ograniczenie ilości ogłoszeń do 5 łącznie dla każdego użytkownika.

 • Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.
 • Nie wysyłaj ogłoszeń nie związanych z tematyką serwisu, zwłaszcza propozycji:
  - zarabiania przez internet i przy wysyłce e-mail
  - udziału w systemach marketingu sieciowego
  - wystawiania lewych faktur i dostarczania fikcyjnych kosztów
 • Ogłoszenia kieruj do właściwego działu. Nie umieszczaj ofert sprzedaży w dziale Dam zlecenie!
 • Używaj polskich znaków, sprawdź pisownię.
 • Nie nadużywaj wielkich liter i znaków diakrytycznych w tytule.
 • Nie podawaj informacji nieprawdziwych (np. cena 1 zł).
 • Wyrazy oddzielaj spacjami (nie sklejaj wyrazów przy pomocy przecinków!)
 • Nie wysyłaj tego samego ogłoszenia po kilka razy.
Oferty Last minute
W tym dziale zamieszczaj TYLKO specjalne oferty bezpłatne lub zniżkowe, związane z niewykorzystanymi przez Ciebie zasobami (zdarzenia nieplanowane, nadwyżki technologiczne - np. wolne miejsce na arkuszu drukarskim, wolne moce przerobowe lub materiał po wycofaniu się klienta ze zlecenia, końcówka serii itp.).

Oferty Last minute muszą zawierać:
 1. oznaczoną datę ważności
 2. cenę Last minute + informacja o cenie standardowej
 3. informacje o powodach umieszczenia oferty w dziale Last minute.

Oferty w tym dziale są w szczególny sposób eksponowane na stronach Signs.pl. Nieuzasadnione umieszczenie oferty, podyktowane chęcią wyróżnienia i zareklamowania ogłoszenia, spowoduje usunięcie ogłoszenia jako spam, z odnotowanie interwencji administratora na koncie użytkownika, może też skutkować usunięciem lub zablokowaniem konta!

UWAGA! To nie jest dział do reklamowania ofert promocyjnych! Rabaty, promocje, korzystne ceny - nie uzasadniają umieszczenia ogłoszenia w tym dziale!

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764